Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Prawie utopiłem auto wyjeżdżając z pod IKEi :facepalm:

wode wlywała się na przednią szybę ??

jak nie to to po prostu przejeżdżałeś tylko przez kałużę :wink::decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Prawie utopiłem auto wyjeżdżając z pod IKEi :facepalm:

wode wlywała się na przednią szybę ??

jak nie to to po prostu przejeżdżałeś tylko przez kałużę :wink::decayed:

poszła po masce bo w ostatniej chwili zauważyłem bo to na tym zakręcie tam jakby się od Makro jechało... :facepalm: Szyba nie do końca odparowana, z nieba niapier... no i się wpierdzieliłem aż się zdziwiłem, że butki mam suche :whistling:

Opublikowano

:hi:

Prawie utopiłem auto wyjeżdżając z pod IKEi :facepalm:

wode wlywała się na przednią szybę ??

jak nie to to po prostu przejeżdżałeś tylko przez kałużę :wink::decayed:

poszła po masce bo w ostatniej chwili zauważyłem bo to na tym zakręcie tam jakby się od Makro jechało... :facepalm: Szyba nie do końca odparowana, z nieba niapier... no i się wpierdzieliłem aż się zdziwiłem, że butki mam suche :whistling:

:decayed:...trochu postraszyło tylko mówisz ?? :naughty::decayed:

Opublikowano
:decayed:...trochu postraszyło tylko mówisz ?? :naughty::decayed:

tak to jest jak się człowiek śpieszy :whistling:

Opublikowano
Siema. Nie było mnie tu pare dni i już jakieś zgrzyty :( ja siedzę 2 tydzień z młodym w szpitalu i kur... wyjść nie możemy wirus za wirusem zamiast leczyć to rozdają nowe choroby

w którym ?

Opublikowano
Siema. Nie było mnie tu pare dni i już jakieś zgrzyty :( ja siedzę 2 tydzień z młodym w szpitalu i kur... wyjść nie możemy wirus za wirusem zamiast leczyć to rozdają nowe choroby

w którym ?

Prokocim ale jutro chyba wyjdzie

Opublikowano

Kerczi: Autko przywiezione. Jest piękne :kox:

Miodzio: Dziękuje bardzo za pomoc :hi:

ABG

Opublikowano

zdrowia dla malucha ...

Siema. Nie było mnie tu pare dni i już jakieś zgrzyty :( ja siedzę 2 tydzień z młodym w szpitalu i kur... wyjść nie możemy wirus za wirusem zamiast leczyć to rozdają nowe choroby

w którym ?

Prokocim ale jutro chyba wyjdzie

Opublikowano
Kerczi: Autko przywiezione. Jest piękne :kox:

Miodzio: Dziękuje bardzo za pomoc :hi:

ABG

:hi:

Opublikowano
Kerczi: Autko przywiezione. Jest piękne :kox:

Jakie autko ? :whistling:

Opublikowano

Może na spota kiedyś nim przyjade ;-)

ABG

Opublikowano

bry Paniska :hi:

Może na spota kiedyś nim przyjade ;-)

ABG

No pochwal się chociażby foto wrzuć jakieś :wink::naughty:

Opublikowano
Siema. Nie było mnie tu pare dni i już jakieś zgrzyty :( ja siedzę 2 tydzień z młodym w szpitalu i kur... wyjść nie możemy wirus za wirusem zamiast leczyć to rozdają nowe choroby

w którym ?

Prokocim ale jutro chyba wyjdzie

jak coś dzwoń :wink:

Opublikowano

Szkoda że wczesniej nie wiedziałem ale dobrze wiedzieć na przyszłość. Właśnie dostałem info że może wyjdzie już dziś

Opublikowano

czesc Panowie

---------- Post dopisany at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany at 10:59 ----------

szukam jakiedos lastminute ktos poleci stronke fajna bo ja znam tylko Wycieczki last minute nie tylko na wakacje! Biura podróży, oferty w Travelplanet.pl

Opublikowano
Szkoda że wczesniej nie wiedziałem ale dobrze wiedzieć na przyszłość. Właśnie dostałem info że może wyjdzie już dziś

OBY nie było takiej potrzeby :wink:

---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ----------

fajna zabawka :decayed:

prawie jak moje małe Revo

Opublikowano

fajna zabawka , trzeba uważać żeby nie poniosło za bardzo bo dachowanie.....:kox:

Opublikowano

Pablo, przepraszam za ostatniego posta...był niepotrzebny...

Opublikowano

:hi:

Przypomnijcie gdzie należy się udać z renowacją felg?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.