Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie: o kur... tośmy dzień godnie zaczęli :kox:

---------- Post dopisany at 09:01 ---------- Poprzedni post napisany at 09:00 ----------

dobre pozycjonowanie masz... fantowski w google i na pierwszym miejscu :polew::polew:

Opublikowano

:polew:...od razu po wątku widać ,że piąteczek :nabijasie:

wysłane z htc

Opublikowano
:polew:...od razu po wątku widać ,że piąteczek :nabijasie:

wysłane z htc

też mi się tak wydaje :decayed:

0_0_0_1748895017_middle.jpg

Opublikowano
Pablo, przepraszam za ostatniego posta...był niepotrzebny...

KERCZI luz, nie ma się co kłócić o takie głupoty, z mojej strony też to było niepotrzebne..

Ludzi dzisiaj powaliło że są takie korki zwłaszcza w wakacje? :facepalm:

Zamówiłem mate wygłuszającą do tylnych prawych drzwi bo pieprzona woda wlała się pod dywanik i beta w serwisie, przypadłość w E39 :kwasny:

Opublikowano
Pablo, przepraszam za ostatniego posta...był niepotrzebny...

KERCZI luz, nie ma się co kłócić o takie głupoty, z mojej strony też to było niepotrzebne..

......

Panowie....normalnie aż się łezka w oku kręci :decayed:

wysłane z htc

Opublikowano

No ja po 8 dniach po 12h ''chyba'' będę mieć wolny weekend :decayed:

Wysłane za pomocą WiFi z Solarisa nr 178 :grin::decayed:

Opublikowano

:grin:

wysłane z htc

Opublikowano
... pieprzona woda wlała się pod dywanik i beta w serwisie, przypadłość w E39 :kwasny:

weź tu kup BMW same problemy :kwasny:

Opublikowano

Te zalania są równie częste w w a6c5 ...ostatnio tez kumplowi szukałem modolu komfortu.....

3u6y4y6u.jpgusuju4uz.jpgte4y2e8e.jpg

wysłane z htc

---------- Post dopisany at 09:23 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------

Auto ja pewno "nie brodziło" jak fantowski naprzeciw autobusu :decayed:

wysłane z htc

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Arturoo poczyścić posprawdzać i myślę, że będzie śmigać. Objawy pokazały nagle czy z czasem coraz gorzej i gorzej ?

Opublikowano
Te zalania są równie częste w w a6c5 ...ostatnio tez kumplowi szukałem modolu komfortu.....

http://img.tapatalk.com/d/14/07/11/3u6y4y6u.jpghttp://img.tapatalk.com/d/14/07/11/usuju4uz.jpghttp://img.tapatalk.com/d/14/07/11/te4y2e8e.jpg

wysłane z htc

---------- Post dopisany at 09:23 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------

Auto ja pewno "nie brodziło" jak fantowski naprzeciw autobusu :decayed:

wysłane z htc

mam taki nowy !!

Opublikowano
Pablo, przepraszam za ostatniego posta...był niepotrzebny...

KERCZI luz, nie ma się co kłócić o takie głupoty, z mojej strony też to było niepotrzebne..

Ludzi dzisiaj powaliło że są takie korki zwłaszcza w wakacje? :facepalm:

Zamówiłem mate wygłuszającą do tylnych prawych drzwi bo pieprzona woda wlała się pod dywanik i beta w serwisie, przypadłość w E39 :kwasny:

Sprzedaj wpiździec tego złoma :decayed:

Opublikowano
... pieprzona woda wlała się pod dywanik i beta w serwisie, przypadłość w E39 :kwasny:

weź tu kup BMW same problemy :kwasny:

Od boserona bym kupił :decayed:

Transit jeszcze raz graty furacza :slina:

Opublikowano
... pieprzona woda wlała się pod dywanik i beta w serwisie, przypadłość w E39 :kwasny:

weź tu kup BMW same problemy :kwasny:

Od boserona bym kupił :decayed:

:decayed:

Opublikowano

Pany, ile w KR krzyczą za zdjęcie ochrony komponentu? I gdzie najlepiej to robić?

Opublikowano

Siema wszystkim. Fanta ty gnido miałeś nikomu nie mówić :)

Opublikowano
Arturoo poczyścić posprawdzać i myślę, że będzie śmigać. Objawy pokazały nagle czy z czasem coraz gorzej i gorzej ?

zgnite jest tam wszystko ..kumpel potrzebuję nowe wtyczki i wiązki...modół ...

hyzuhyne.jpg

wysłane z htc

---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ----------

Te zalania są równie częste w w a6c5 ...ostatnio tez kumplowi szukałem modolu komfortu.....

http://img.tapatalk.com/d/14/07/11/3u6y4y6u.jpghttp://img.tapatalk.com/d/14/07/11/usuju4uz.jpghttp://img.tapatalk.com/d/14/07/11/te4y2e8e.jpg

wysłane z htc

---------- Post dopisany at 09:23 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------

Auto ja pewno "nie brodziło" jak fantowski naprzeciw autobusu :decayed:

wysłane z htc

mam taki nowy !!

numer ten sam ?...podeślij mi proszę cenę na pw to zaraz kumplowi dam znać :wink:

wysłane z htc

Opublikowano
Siema wszystkim. Fanta ty gnido miałeś nikomu nie mówić :)

no kurcze szkoda mi się Ciebie zrobiło :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.