Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

Przypomnijcie gdzie należy się udać z renowacją felg?

do Wąskiego...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hej

Spotujecie sie dzisiaj, weznie mnie ktos z Kurdwanowa bo Audi u mech stoi???

Opublikowano
:hi:

Przypomnijcie gdzie należy się udać z renowacją felg?

do Wąskiego...

:buziak:

---------- Post dopisany at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------

Hej

Spotujecie sie dzisiaj, weznie mnie ktos z Kurdwanowa bo Audi u mech stoi???

już od kilu miesięcy spoty odbywają się we wtorki :wink: dziś są klasyki koło Plazy

Opublikowano

Ja sie zatrzymalam na czwartkach?

Robert ile kompleksowe czyszczenie srodka?

Opublikowano

1&srcw=800&srch=600&dstw=800&dsth=600

:kox: Micra amfibia

Opublikowano

Audi B4 kombii tez potrafi zapier.......... ;)

The Wagon Warrior: An Audi RS2... Evolved | Speedhunters

Zawsze podobały i podobają mi sie B4 w nadwoziu avant.

Opublikowano
Opublikowano

:hi:

Leje od rańca ....ehhh...:doh:

wysłane z htc

Opublikowano

Tak samo miałem w środę pod firmą na wyjeździe. Kolega V70 miał wodę po uszczelki drzwi.

Opublikowano

Ahoj :hi:

Opublikowano

Cześć Hydrolodzy

Opublikowano

:hi: jak tak dalej pójdzie to fantowski tak będzie jeździł :whistling:

70327771626134445524.jpg

Pabli, KERCZI Daje rade w paint`cie czy jeszcze muszę potrenować ? :naughty::polew:

Opublikowano
:hi: jak tak dalej pójdzie to fantowski tak będzie jeździł :whistling:

http://www.iv.pl/images/70327771626134445524.jpg

Pabli, KERCZI Daje rade w paint`cie czy jeszcze muszę potrenować ? :naughty::polew:

A gdzie "pedalska" ramka??

Opublikowano
:hi: jak tak dalej pójdzie to fantowski tak będzie jeździł :whistling:

http://www.iv.pl/images/70327771626134445524.jpg

Pabli, KERCZI Daje rade w paint`cie czy jeszcze muszę potrenować ? :naughty::polew:

A gdzie "pedalska" ramka??

Teraz widzi jak to powinno wyglądać :grin:

Opublikowano
:hi: jak tak dalej pójdzie to fantowski tak będzie jeździł :whistling:

http://www.iv.pl/images/70327771626134445524.jpg

Pabli, KERCZI Daje rade w paint`cie czy jeszcze muszę potrenować ? :naughty::polew:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: TY to jesteś dobry herbatnik :decayed: chcesz foto w lepszej rozdzielczości? albo ściągnij sobie z mojego wątku

a tak swoją drogą ramzes nic nie mówiłeś

10475583_700304736702890_2366635796137795699_n.jpg

:grin::wink::decayed:

Opublikowano
:hi: jak tak dalej pójdzie to fantowski tak będzie jeździł :whistling:

http://www.iv.pl/images/70327771626134445524.jpg

Pabli, KERCZI Daje rade w paint`cie czy jeszcze muszę potrenować ? :naughty::polew:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: TY to jesteś dobry herbatnik :decayed: chcesz foto w lepszej rozdzielczości? albo ściągnij sobie z mojego wątku

a tak swoją drogą ramzes nic nie mówiłeś

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10475583_700304736702890_2366635796137795699_n.jpg

:grin::wink::decayed:

Toś dowalił teraz :facepalm::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:27 ----------

fantowski no nie gadaj że to Ty

42.jpg 45.jpg

:polew::polew:

Opublikowano

tak to ja :decayed::grin:

czasy studenckie, juwenalia

najlepszy i bardzo zabawny okres w życiu :grin::decayed:

Opublikowano

Bodowp na miejscu Kercziego zatrudniłbym Cie do obróbki zdjęć na pełny etat.

Opublikowano
:polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.