Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Pablo , ten post odnośnie obrabiania fotki ( ten pierwszy ) miał na celu co ? Chciałeś błysnąć że się znasz na fotografii czy k**wa o co kaman ? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

no widzisz Pablo tutaj się róznimy....bo ja to zrobiłem w paincie bez korzystania efektów...a koledze przekaz ze za 3tysiące to mi się nie chce ubierać do jakiejkolwiek pracy...

Taaa.... Paint naszą pasją ....:decayed:

Nooo Pablo faktycznie twa pomoc nie oceniona:decayed: ... Po twojej aktualizacji map dowiedziałem się że nawigacja też potrafi się zawieszać a teraz to zostaje mi już tylko odszukać faktury zakupu i odesłać martwe urządzenie na gwarancję :grin::wink:

KERCZI, Cuber takie rzeczy nie do mnie bo ja tutaj nic się nie wypowiadam tylko wrzuciłem co kolega napisał z tym drugim i tyle w temacie. Czytajcie ze zrozumieniem..

Miodzio jaka nawigacja który model??

P.S - Sam program czyli mapa nie ma absolutnie nic do urządzenia by się zepsuło, setki map już wgrywałem i nigdy przez to nie było problemów, najwyraźniej nawigacja Ci nawaliła i jak każde urządzenie ma do tego prawo więc wysłać na gwarancje i po problemie.

Wszystkim od 3 lat polecam modecoma i nikomu się nie zepsuła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo ale po co to wrzucałeś ? w jakim celu ? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie Pablo tylko dalej nie rozumiesz.....czego on dotyczyl?

PO 1. ch*J wyslales fotke jakiemus idiocie z autobusu...??

po.2. po co wkleiles co chlop sadzi?/napisał?

po.3. po co wklejasz screeny z telefonu?

po.4. po co chlopowi przekazujesz to o czym tutaj gadamy?

po.5. jak ja bym CI wkleil i przekazywal to co inni o Tobie sadza i pisza to uwierz mi ze bys juz nigdy sie nie zalogowal na forum....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo ale po co to wrzucałeś ? w jakim celu ? :kwasny:

Bo chciałem by KERCZI coś powiedział o tym czy faktycznie przerabiał i wtedy napisałem opinie na początku tego kumpla że lepiej wystawiać auto a dokładnie zdjęcia normalnie robione w dobrej jakości aparatem. KERCZI powinien wiedzieć że to nie jest żadne hejtowanie z mojej strony bo nie od dziś się znamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Pablo??? czy Ty jestes teraz w pracy?!?

TO KUR*A NIĄ ZAJMIJ....bo Cie wyjeb*ą z pracy i nie bedziesz mial za co oplacic internetu zeby PRZEKLEJAC linki KOLEGOM....

nikt Cie nie prosil zebys udostepnial ogloszenie dalej i zebyś dowiadywal sie czy zdjęcia są wystarczające...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo żenua :facepalm:

ps. co gorsza nie pierwszy raz zaciągasz opinii osób postronnych i bawisz się w głuchy telefon :grin: a co z tego wychodzi później widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie to ostatnia godzina w biurze minie szybciutko :naughty:

good-job-pl-ffffff-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz dzięki za odwiedziny :wink: jak jabłuszko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie pier**le pomagać i podawać ogłoszeń auta a to że chłop jeden coś napisał na fejsie i jest też u nas na forum to widzę że strasznie zabolało. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo Ty dalej nic nie kumasz...... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Pablo??? czy Ty jestes teraz w pracy?!?

TO KUR*A NIĄ ZAJMIJ....bo Cie wyjeb*ą z pracy i nie bedziesz mial za co oplacic internetu zeby PRZEKLEJAC linki KOLEGOM....

nikt Cie nie prosil zebys udostepnial ogloszenie dalej i zebyś dowiadywal sie czy zdjęcia są wystarczające...

KERCZI ja tutaj zarządzam i mogę robić co chce jeśli nie ma ruchu co Ci to do tego?

Więcej nie chce mi się o tym gadać bo jeszcze bardziej będziesz zrażony :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie Pablo tylko dalej nie rozumiesz.....czego on dotyczyl?

PO 1. ch*J wyslales fotke jakiemus idiocie z autobusu...??

po.2. po co wkleiles co chlop sadzi?/napisał?

po.3. po co wklejasz screeny z telefonu?

po.4. po co chlopowi przekazujesz to o czym tutaj gadamy?

po.5. jak ja bym CI wkleil i przekazywal to co inni o Tobie sadza i pisza to uwierz mi ze bys juz nigdy sie nie zalogowal na forum....

odpowiem Ci cytatem z pewnej książki: "bo mogę" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Pablo??? czy Ty jestes teraz w pracy?!?

TO KUR*A NIĄ ZAJMIJ....bo Cie wyjeb*ą z pracy i nie bedziesz mial za co oplacic internetu zeby PRZEKLEJAC linki KOLEGOM....

nikt Cie nie prosil zebys udostepnial ogloszenie dalej i zebyś dowiadywal sie czy zdjęcia są wystarczające...

KERCZI ja tutaj zarządzam i mogę robić co chce jeśli nie ma ruchu co Ci to do tego?

Więcej nie chce mi się o tym gadać bo jeszcze bardziej będziesz zrażony :facepalm:

dlatego w PL jest jak jest... półki pościeraj bo dużo kurzu jest...

Pablo Ty dalej nic nie kumasz...... :facepalm:

dokładnie....

jak ten ktoś ma takie zdanie - BO MOŻE MIEĆ....to niech je ma...

niech je napisze jak chce i ma kochones a nie cwaniakuje i manipuluje Tobą....

ale Ty nie bądź adwokatem diabła... to taka rada dla Ciebie na przyszłość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj KERCZI śmieszne to jest co piszesz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele Pablo... Jak Cie lubie bo dobra i uczynna chłopina z Ciebie, tak teraz pokazałeś jak mało bystry jesteś... Kilka osób pisze Ci że wcinasz się między wódke a zakąske a Ty z uporem maniaka twierdzisz że nic się nie stało... Owszem, stało się i na miejscu Kercziego po prostu bym Ci przyjebał na otrzeźwienie. Na szczęście nie jestem stroną w sprawie i daleki jestem od tego. A tak na marginesie: na dniach będę swoje auto wystawiał na sprzedaż. W związku z tym, bardzo Cie prosze - nie pomagaj mi tak jak Kercziemu, co więcej w ogóle mi nie pomagaj. Bo jak mi nie zaszkodzisz to samym tym już bardzo mi pomożesz :hi:

ABG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stephen-colbert-popcorn-gif1.gif

stephen-colbert-popcorn-gif1.gif

wyj.....sta konwersacja

ciekawe czy będzie dogrywka i karne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...