Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wczesnym popołudniem :hi:

ABG

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ----------

Chce ktoś mieć fajną dupcie na sobotni wieczór?

ABG

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Witam wczesnym popołudniem :hi:

ABG

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ----------

Chce ktoś mieć fajną dupcie na sobotni wieczór?

ABG

Ta, to niech sobie umyje ;)

Opublikowano

:grin:

wysłane z htc

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
Witam wczesnym popołudniem :hi:

ABG

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ----------

Chce ktoś mieć fajną dupcie na sobotni wieczór?

ABG

Ta, to niech sobie umyje ;)

Hehe :-)

ABG

Opublikowano

Witam

Mam prośbę właśnie kupiłem Audi, wczoraj odebrałem no i świeci mi się check engine oraz nie mogę wyjąc płyty z nawigacji. Czy byłby ktoś tak uprzejmy podłączyć i zerknąć na błędy oraz odblokować mi guzik wyciągania płyty?? Podjadę gdziekolwiek

Dzięki

PS. zanim przyjdzie mi kabel to trochę potrwa.

Opublikowano

kupiles auto ze swiecacym check'iem nie sprawdzajac jaki jest tego powod?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Witam

Mam prośbę właśnie kupiłem Audi, wczoraj odebrałem no i świeci mi się check engine oraz nie mogę wyjąc płyty z nawigacji. Czy byłby ktoś tak uprzejmy podłączyć i zerknąć na błędy oraz odblokować mi guzik wyciągania płyty?? Podjadę gdziekolwiek

Dzięki

PS. zanim przyjdzie mi kabel to trochę potrwa.

Niemiec płakał jak sprzedawał? :decayed:

Opublikowano
:hi: pogoda miodzio
Opublikowano

D4NTE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!! :wink:

Opublikowano

:hi:DANTE Najlepszego

Opublikowano
Witam

Mam prośbę właśnie kupiłem Audi, wczoraj odebrałem no i świeci mi się check engine oraz nie mogę wyjąc płyty z nawigacji. Czy byłby ktoś tak uprzejmy podłączyć i zerknąć na błędy oraz odblokować mi guzik wyciągania płyty?? Podjadę gdziekolwiek

Dzięki

PS. zanim przyjdzie mi kabel to trochę potrwa.

Niemiec płakał jak sprzedawał? :decayed:

Pali, jeździ, wodę trzyma to co się czepiacie :grin:

---------- Post dopisany at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany at 10:39 ----------

Na pewno to FWD? :shock3:

Wolałbym to co jest w tle po lewej albo sedana w ralliarcie :naughty:

lancer-007.JPG

Nie biorę bo używany w offroadzie ;-) Poza tym jak sprzedasz to będziesz pażokiem z aukcji powyżej jeździł? :banan:

A tak serio to potrzebuje jakieś RWD albo wyprawówkę jakby co :decayed:

audi-025.JPG

---------- Post dopisany at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

Dante wszystkiego dobrego!

Opublikowano
kupiles auto ze swiecacym check'iem nie sprawdzajac jaki jest tego powod?

Kupuje auta na aukcjach lekko uszkodzone i to akurat postanowiłem sobie zostawić....

Opublikowano

Dante ty koczkodanie sto lat

Opublikowano

Kowalski wpada do szpitala, bo jego żona rodzi.

Widzi położną i pyta:

- No i jak?

- Ma pan trojaczki.

Kowalski strasznie dumny:

- Ma się rurę, co?

- Może i ma, ale trzeba by ją przeczyścić, bo wszystkie czarne.

:grin:

Opublikowano

najlepszego Dante :wink:

Opublikowano

Witam panowie ma sprawe ma ktos ogarnietego vcds bo troche namieszalem w b8 dokladnie skladanie lusterek i nie bardzo moge dojsc do ladu moze cos poraqdzicie :)

Opublikowano
Witam panowie ma sprawe ma ktos ogarnietego vcds bo troche namieszalem w b8 dokladnie skladanie lusterek i nie bardzo moge dojsc do ladu moze cos poraqdzicie :)

Poziom expert grzanie lusterek do usług :grin::wink:

Opublikowano

DANTE wszystkiego najlepszego rezaczu!

Wyciekło z pod miski olejowej

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.