Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nie rozumiesz mnie

wydawało mi się że w RS koło 18" szło w jednym rozmiarze tj ET i szer. felgi ze względu na to że to jest full wypas więc nie ma opcji mniej lub bardziej bogato a tu wychodzi że była opcja szerzej

od początku...to co wkleił OGr to w 18" et 20 i 8,5j szło w rs b5

do rs b7 wychodziły 19 " et 29 9j :whistling:

takowe...

fe1y.jpg

---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ----------

pozostałe koła w tym wzorze co wkleił OGr z parametrem 8j et43 szły w s-linie w b6 i a8(tam szły te wklęsłe) :wink:

---------- Post dopisany at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany at 17:59 ----------

:siema: Pozdrowienia z Mrągowa :wink:

:hi: siemano

komary są ??we wrześniu na kilka dni się wybieram...tylko się zastanawiam nad tymi gadami latającymi....one mają moją krew na początku menu :facepalm::grin:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Komary są ale w niewielkiej ilości mniej niż w Krakowie a mieszkam 100m od jeziora. Jest super :-)

Opublikowano

thx za info :notworthy:

Opublikowano
thx za info :notworthy:

:wink:

Opublikowano

FANTOMAS, ale Ty porownujesz inne koła. Ty masz koła z RS6 C6 a Rozmowa dotyczy kół z RS4 B5

Opublikowano

No cena zaje... jak za takie auto

Opublikowano

Jednym czasem Musti miał na sprzedaż ori z RS4 b5

Opublikowano

juz nie ma ...bo stoi w garażu.... :)

Opublikowano
ten kolo od nas z forum co obszywa kierownice jakiego ma nika ?

gruszka

Ja mam dojście do dobrego speca od obszywania kiery galki mieszków itd... Jak cos to proszę o PW.

Opublikowano

dzieki panowie za spota

Opublikowano
dzieki panowie za spota

dzięki kolego za użyczenie Vaga :hi:

Opublikowano

Panowie, mam pytanko odnośnie tego wzoru felg: FELGI 18 s-line audi rs4 5x112 skoda seat vw (4403506771) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Były tylko jedne ori 8J czy jeszcze cos wypuścili ?

byly tez 17 takie i one mialy 7,5 cala szerokosci

o 18-stki mi chodzi

w 18" było też 8,5J ET20

dlatego pytałem o 8J bo wiem że RS4 miał ET20 :hi:

---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:34 ----------

nie rozumiesz mnie

wydawało mi się że w RS koło 18" szło w jednym rozmiarze tj ET i szer. felgi ze względu na to że to jest full wypas więc nie ma opcji mniej lub bardziej bogato a tu wychodzi że była opcja szerzej

od początku...to co wkleił OGr to w 18" et 20 i 8,5j szło w rs b5

do rs b7 wychodziły 19 " et 29 9j :whistling:

takowe...

http://img109.imageshack.us/img109/9735/fe1y.jpg

---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ----------

pozostałe koła w tym wzorze co wkleił OGr z parametrem 8j et43 szły w s-linie w b6 i a8(tam szły te wklęsłe) :wink:

---------- Post dopisany at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany at 17:59 ----------

:siema: Pozdrowienia z Mrągowa :wink:

:hi: siemano

komary są ??we wrześniu na kilka dni się wybieram...tylko się zastanawiam nad tymi gadami latającymi....one mają moją krew na początku menu :facepalm::grin:

Kurcze, pokażcie różnicę pomiędzy tymi wklęsłymi i nie wklęsłymi ?

---------- Post dopisany at 00:38 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ----------

Dzięki za pogaduchy ;-)

Opublikowano

również podziękował :wink:

Opublikowano

:hi:dzięki za spota

Opublikowano

:hi:

również podziękował :wink:

+1 :whistling:

Dzisiaj udało mi się dotrzeć do pracy nawet przed czasem :co:

Opublikowano
dzieki panowie za spota

Dzięki za spota i pomoc przy vagu :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.