Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki plan? W co już jestem zaangażowany :-P

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

musisz 2 kamery u fryzjera zalozyc :wink:

Opublikowano

_Gabriel_ Ty też dostaniesz PW :grin:

Opublikowano
Ogr i nie tylko rolkę :wink: radekst może w końcu ogarnie graty to można by było coś podziałać i pamiętaj o dystansach:wink:

jutro bede dzwonic do aso :wink:

w międzyczasie cos sobie dolozylem do padliny :tongue:

Fanta, coś jeszcze mam twojego ? Yyyyyy, przypomnij mi proszę ;-)

Radek, co dorzuciłeś jeszcze ? Aaaa hample 312 już sprzedane jak coś.

można działać bo się w końcu sezon skończy ;-) Tylko ja jak zwykle jak mam czas to dopiero od około 20-stej :/ Przydałby się własny garaż, nawet szukam ale nie ma w okolicy :/

JAKA okolica ?

Opublikowano

Przykra sprawa, 5 metrów ode mnie..

---------- Post dopisany at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ----------

Tu jest filmik :arrow2:Kraków. Wypadek na ul. Bobrzyńskiego, zginął motocyklista [ZDJĘCIA, WIDEO] - Gazetakrakowska.pl

Opublikowano

:hi: siemanko

Panowie weźmie ktoś VAGa na spota? Potrzebuje service zrobić i skasować błąd.

Opublikowano

Fanti wyżej ten sam link wrzucałem, wiesz jak tam zapierdzielają?? Nieraz widzę jak u mnie na światłach pod Kauflandem stoją ludzie i z góry od Bobrzyńskiego cisną motory, auta, spokojnie z 200km/h tam można pójść, raz koleś jaguarem przeszedł obok ludzi z 150-180km/h przez zebrę to im zawiało..

2 lata temu wyremontowali tutaj drogi i droga jak stół na 2-3 pasy.

Opublikowano

tak

Opublikowano

I weź tu się opalaj, od 46s. :decayed:

Opublikowano

bede brał vaga, do zo..

:hi: siemanko

Panowie weźmie ktoś VAGa na spota? Potrzebuje service zrobić i skasować błąd.

Opublikowano
bede brał vaga, do zo..

:thumbup1:

Opublikowano

Pablo, będziesz miał ramki? Chętnie przytulę srebrne :D

Opublikowano
Ogr i nie tylko rolkę :wink: radekst może w końcu ogarnie graty to można by było coś podziałać i pamiętaj o dystansach:wink:

jutro bede dzwonic do aso :wink:

w międzyczasie cos sobie dolozylem do padliny :tongue:

Fanta, coś jeszcze mam twojego ? Yyyyyy, przypomnij mi proszę ;-)

Radek, co dorzuciłeś jeszcze ? Aaaa hample 312 już sprzedane jak coś.

można działać bo się w końcu sezon skończy ;-) Tylko ja jak zwykle jak mam czas to dopiero od około 20-stej :/ Przydałby się własny garaż, nawet szukam ale nie ma w okolicy :/

JAKA okolica ?

Pętla Azory i okolice.

---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ----------

Panowie, mam pytanko odnośnie tego wzoru felg: FELGI 18 s-line audi rs4 5x112 skoda seat vw (4403506771) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Były tylko jedne ori 8J czy jeszcze cos wypuścili ?

Opublikowano
1405373265_kaagbw_600.jpg
Opublikowano

Panowie, mam pytanko odnośnie tego wzoru felg: FELGI 18 s-line audi rs4 5x112 skoda seat vw (4403506771) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Były tylko jedne ori 8J czy jeszcze cos wypuścili ?

byly tez 17 takie i one mialy 7,5 cala szerokosci

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.