Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pablo, będziesz miał ramki? Chętnie przytulę srebrne :D

Srebrnych już od wieków nie ma:decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
Pablo, będziesz miał ramki? Chętnie przytulę srebrne :D

Srebrnych już od wieków nie ma:decayed:

A co, nie schodziły??:>

Nawet nie ma ich u jarko ? Przeciez nadal pisze że można kupic u Ciebie :eusathink:

Opublikowano

Ale już dawno się z jarko nie widziałem i muszę się z nim spotkać bo skończyły się ramki, miałem tylko normalne, srebrnych nie było.

Opublikowano

Panowie, mam pytanko odnośnie tego wzoru felg: FELGI 18 s-line audi rs4 5x112 skoda seat vw (4403506771) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Były tylko jedne ori 8J czy jeszcze cos wypuścili ?

byly tez 17 takie i one mialy 7,5 cala szerokosci

o 18-stki mi chodzi

Opublikowano

Widzę że w temacie ramek który jest założony sprzedaje dalej srebrne więc pewnie mu się trafiają. Jak będziesz się z nim widział to zagadaj do niego o srebrne to będę się na nie pisał.

Opublikowano

Ok:wink:

Opublikowano

Panowie, mam pytanko odnośnie tego wzoru felg: FELGI 18 s-line audi rs4 5x112 skoda seat vw (4403506771) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Były tylko jedne ori 8J czy jeszcze cos wypuścili ?

byly tez 17 takie i one mialy 7,5 cala szerokosci

o 18-stki mi chodzi

w 18" było też 8,5J ET20

Opublikowano

ten kolo od nas z forum co obszywa kierownice jakiego ma nika ?

Opublikowano
ten kolo od nas z forum co obszywa kierownice jakiego ma nika ?

gruszka

Opublikowano
  • Autor

Pablo :decayed:

Opublikowano
ten kolo od nas z forum co obszywa kierownice jakiego ma nika ?

gruszka

turlaj sie japko

Opublikowano
ten kolo od nas z forum co obszywa kierownice jakiego ma nika ?

gruszka

turlaj sie japko

Reggi

Opublikowano
Ogr i nie tylko rolkę :wink: radekst może w końcu ogarnie graty to można by było coś podziałać i pamiętaj o dystansach:wink:

jutro bede dzwonic do aso :wink:

w międzyczasie cos sobie dolozylem do padliny :tongue:

Fanta, coś jeszcze mam twojego ? Yyyyyy, przypomnij mi proszę ;-)

Radek, co dorzuciłeś jeszcze ? Aaaa hample 312 już sprzedane jak coś.

można działać bo się w końcu sezon skończy ;-) Tylko ja jak zwykle jak mam czas to dopiero od około 20-stej :/ Przydałby się własny garaż, nawet szukam ale nie ma w okolicy :/

JAKA okolica ?

Pętla Azory i okolice.

---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ----------

Panowie, mam pytanko odnośnie tego wzoru felg: FELGI 18 s-line audi rs4 5x112 skoda seat vw (4403506771) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Były tylko jedne ori 8J czy jeszcze cos wypuścili ?

były płaskie i wklęsłe na tych samych parametrach ET i J

Panowie, mam pytanko odnośnie tego wzoru felg: FELGI 18 s-line audi rs4 5x112 skoda seat vw (4403506771) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Były tylko jedne ori 8J czy jeszcze cos wypuścili ?

byly tez 17 takie i one mialy 7,5 cala szerokosci

o 18-stki mi chodzi

w 18" było też 8,5J ET20

rs4 b5 :wink:

Opublikowano

a to 8,5J w ET20 to aby na pewno 8,5J :eusathink:

ja mam ori z RS4/6 właśnie z ET20 ale mają 7,5J to blisko 2,5cm w rozstawie kół a to jest w h.....

Opublikowano

tak

---------- Post dopisany at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ----------

błotniki w rs są inne

Opublikowano

to że są błotniki inne w RS to wiem tylko ciekaw jestem jak to szło skoro jak mam koła które katalogowo podchodzą pod RS4 B5 i mają rozmiar 18" 7,5" ET 20

już mam szły też 8,5"

ciekawe

wydawało mi się że RS miał układ jezdny na maksa bez opcji zmiany szerokości rozstawu.

Opublikowano

pewnie wnęka u Ciebie i u mnie też inne koła pomieści :wink:...to też są inne epoki :decayed::wink:

Opublikowano

nie rozumiesz mnie

wydawało mi się że w RS koło 18" szło w jednym rozmiarze tj ET i szer. felgi ze względu na to że to jest full wypas więc nie ma opcji mniej lub bardziej bogato a tu wychodzi że była opcja szerzej

Opublikowano
:siema: Pozdrowienia z Mrągowa :wink:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.