Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

D4NTE :drinks: Najlepszego.

Kurna mam tak ryło zjarane, że masakra... :facepalm:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kurna mam tak ryło zjarane, że masakra... :facepalm:

zeby Cie za terroryste nie wzieli :wink:

Opublikowano

prędzej za komunistę :decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
  • Autor
:bry:

cześć :)

Opublikowano
D4NTE :drinks: Najlepszego.

Kurna mam tak ryło zjarane, że masakra... :facepalm:

ja tyż, wszyscy w pracy ze mnie leją i pytają czy boli [emoji12]

Opublikowano

siema wszystkim szukam lusterko zewn. lewe elekt. do BMW e36 compact w kolorze czarnym ma ktoś dojścia do takich części ?

Opublikowano
siema wszystkim szukam lusterko zewn. lewe elekt. do BMW e36 compact w kolorze czarnym ma ktoś dojścia do takich części ?

Gruszka załatwi :wink:

Opublikowano
:hi: Kawa z rana wchodzi jak śmietana :naughty:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Będzie może dzisiaj ktoś na spocie B7 z silnikiem TFSI? Dużo rzeczy i tak przeczytałem na forum ale jeszcze mam kilka pytań. :wink:

Opublikowano
Będzie może dzisiaj ktoś na spocie B7 z silnikiem TFSI? Dużo rzeczy i tak przeczytałem na forum ale jeszcze mam kilka pytań. :wink:

Bedzie FANTOMAS...jak będziesz widział srebrne B7 Za którym bedzie ścieżka olejowa to uderzaj do Niego.

Opublikowano

Dzień dobry,

Panowie, znacie w Krakowie lub okolicach jakiegoś dobrego mechanika, któremu można zaufać i zostawić samochód powiedzmy na tydzień, żeby go zrobił jak należy i policzył do tego normalne pieniądze jak za taką pracę a nie cenę z kosmosu....? Jak na razie jestem w kropce....

Opublikowano

Greg albo Adaś na 29 listopada , byłeś juz tam, albo Mariusz na Mierzei Wislanej.

Opublikowano

A ten Adam nie zrobi fuszerki? Padły mi wtryski ale po włożeniu innych używek dalej to samo... pewnie te tez walniete, dlatego myślę od jakiego samochodu będą pasować, żeby były jak najnowsze i miały jak.najmniej przelatane....:( o ile to w ogóle tylko wtryski, dlatego potrzebuje dobrego diagnoste i mechanika...

Opublikowano
Dzień dobry,

Panowie, znacie w Krakowie lub okolicach jakiegoś dobrego mechanika, któremu można zaufać i zostawić samochód powiedzmy na tydzień, żeby go zrobił jak należy i policzył do tego normalne pieniądze jak za taką pracę a nie cenę z kosmosu....? Jak na razie jestem w kropce....

PW.

Opublikowano
:siema:

Może ktos z was polecić jakąś osobę, która pomaga przy odbiorze mieszkania w stanie surowym (tj. Sprawdzenie czy wszystko jest tak jak powinno, jakieś piony, poziomy czy wszystko dobrze pomontowane itd.. ) ?

to musi byc ktos z pasja, bo inaczej szkoda kasy :wink:

gabriel !!!!

Shadow, mnie odbierała ta babka... młoda ale z jajami, byłem bardzo zadowolony.

https://www.facebook.com/odbiormieszkania

Opublikowano
A ten Adam nie zrobi fuszerki? Padły mi wtryski ale po włożeniu innych używek dalej to samo... pewnie te tez walniete, dlatego myślę od jakiego samochodu będą pasować, żeby były jak najnowsze i miały jak.najmniej przelatane....:( o ile to w ogóle tylko wtryski, dlatego potrzebuje dobrego diagnoste i mechanika...

Nie zrobi ale jak wtryski to jedz lepiej na Mierzei Wislanej 6

Mariusz

+48 533 466 423

MoZesz powołać sie na mnie

Opublikowano
:siema:

Może ktos z was polecić jakąś osobę, która pomaga przy odbiorze mieszkania w stanie surowym (tj. Sprawdzenie czy wszystko jest tak jak powinno, jakieś piony, poziomy czy wszystko dobrze pomontowane itd.. ) ?

to musi byc ktos z pasja, bo inaczej szkoda kasy :wink:

gabriel !!!!

Shadow, mnie odbierała ta babka... młoda ale z jajami, byłem bardzo zadowolony.

https://www.facebook.com/odbiormieszkania

Z ciekawości, co ona takiego sprawdza przy odbiorze ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.