Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolega z wczorajszego spota który ma anglika srebrne B6 Avant... Odezwie się? :wink: Sprawa jest.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a tak powaznie mowiąc to do lokalu moze Ci sie przydać jeszcze cos takiego odn. UPC i WIFI - fajnie to działa a już sensownie kosztuje

Wzmacniacz sygnału, repeater Wi-Fi, TP Link TL-WA850RE, 1 x RJ45 (LAN), 300 Mb/s - Wzmacniacze sygnału, repeatery Wi-Fi

Karol a może wystarczy po prostu router np: TAKI i jego konfiguracja w trybie bridge'a (WDS) ? :wink:

oczywiście ze wystarczy. ale z nim juz bedzie mial troche rzezby w lokalu, a tamten wpina do gniazdka i po temacie. Wyglada estetycznie itd

a roznicy masz tylko 40zł...

To już Tomka brożka czy chce mieć w lokalu tą sieć co w domu. Jeśli chce dla klientów w poczekalni + net dla recepcji to wolałbym nawet WDSa nie robić tylko zwyczajny routing sieć<->sieć... A wtedy to z repeatera kupa ;)

Poza tym 65zł :wink:

z tego co pamietam to mowil ze ma slaby zasieg...ale never mind jak to zobaczy to bedzie wiedzial czy mu sie przyda czy nie...

nie 65 tylko 40... mam to po 99zł

Opublikowano
a tak powaznie mowiąc to do lokalu moze Ci sie przydać jeszcze cos takiego odn. UPC i WIFI - fajnie to działa a już sensownie kosztuje

Wzmacniacz sygnału, repeater Wi-Fi, TP Link TL-WA850RE, 1 x RJ45 (LAN), 300 Mb/s - Wzmacniacze sygnału, repeatery Wi-Fi

Karol a może wystarczy po prostu router np: TAKI i jego konfiguracja w trybie bridge'a (WDS) ? :wink:

oczywiście ze wystarczy. ale z nim juz bedzie mial troche rzezby w lokalu, a tamten wpina do gniazdka i po temacie. Wyglada estetycznie itd

a roznicy masz tylko 40zł...

To już Tomka brożka czy chce mieć w lokalu tą sieć co w domu. Jeśli chce dla klientów w poczekalni + net dla recepcji to wolałbym nawet WDSa nie robić tylko zwyczajny routing sieć<->sieć... A wtedy to z repeatera kupa ;)

Poza tym 65zł :wink:

z tego co pamietam to mowil ze ma slaby zasieg...ale never mind jak to zobaczy to bedzie wiedzial czy mu sie przyda czy nie...

nie 65 tylko 40... mam to po 99zł

Przepraszam:embarrassed:

Opublikowano
witać :hi:

RS2 America - Page 51 - S2Forum - The Audi S2 Community

dla mnie gość ma potencjał i kasę :shock3:

:kox:

ciekawe kiedy ją skończy z ostatnich fotek wynika że finał blisko :decayed:

Opublikowano

tu kolega z Anglika ;) co tam??

PS. Gdzie ktoś ogarnia w Krk radia samochodowe żeby mi zaglądnąć do tego napędu??

Opublikowano
tu kolega z Anglika ;) co tam??

PS. Gdzie ktoś ogarnia w Krk radia samochodowe żeby mi zaglądnąć do tego napędu??

Poszło PW:wink:

:hi:

Opublikowano
a tak powaznie mowiąc to do lokalu moze Ci sie przydać jeszcze cos takiego odn. UPC i WIFI - fajnie to działa a już sensownie kosztuje

Wzmacniacz sygnału, repeater Wi-Fi, TP Link TL-WA850RE, 1 x RJ45 (LAN), 300 Mb/s - Wzmacniacze sygnału, repeatery Wi-Fi

Karol a może wystarczy po prostu router np: TAKI i jego konfiguracja w trybie bridge'a (WDS) ? :wink:

oczywiście ze wystarczy. ale z nim juz bedzie mial troche rzezby w lokalu, a tamten wpina do gniazdka i po temacie. Wyglada estetycznie itd

a roznicy masz tylko 40zł...

To już Tomka brożka czy chce mieć w lokalu tą sieć co w domu. Jeśli chce dla klientów w poczekalni + net dla recepcji to wolałbym nawet WDSa nie robić tylko zwyczajny routing sieć<->sieć... A wtedy to z repeatera kupa ;)

Poza tym 65zł :wink:

z tego co pamietam to mowil ze ma slaby zasieg...ale never mind jak to zobaczy to bedzie wiedzial czy mu sie przyda czy nie...

nie 65 tylko 40... mam to po 99zł

Przepraszam:embarrassed:

koledzy docenci ja myślę coś takiego zapodać Zewnętrzny punkt dostępowy TP-LINK TL-WA5210G WISP (4431450203) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

A widzisz...koZacki jest ten pkt dostępu. Mam na nich sieci osiedlowe pociągnięte

Opublikowano
A widzisz...koZacki jest ten pkt dostępu. Mam na nich sieci osiedlowe pociągnięte

jebaka :decayed:

co jeszcze

noże nożyczki ostrzysz krawaty wiążesz usuwasz ciąże

jednym słowem twoja pasja to pasja do pasji

Opublikowano

Prawdziwa pasja jest wtedy jak pasja pasuje do pasji.;)

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

a tak powaznie mowiąc to do lokalu moze Ci sie przydać jeszcze cos takiego odn. UPC i WIFI - fajnie to działa a już sensownie kosztuje

Wzmacniacz sygnału, repeater Wi-Fi, TP Link TL-WA850RE, 1 x RJ45 (LAN), 300 Mb/s - Wzmacniacze sygnału, repeatery Wi-Fi

Karol a może wystarczy po prostu router np: TAKI i jego konfiguracja w trybie bridge'a (WDS) ? :wink:

oczywiście ze wystarczy. ale z nim juz bedzie mial troche rzezby w lokalu, a tamten wpina do gniazdka i po temacie. Wyglada estetycznie itd

a roznicy masz tylko 40zł...

To już Tomka brożka czy chce mieć w lokalu tą sieć co w domu. Jeśli chce dla klientów w poczekalni + net dla recepcji to wolałbym nawet WDSa nie robić tylko zwyczajny routing sieć<->sieć... A wtedy to z repeatera kupa ;)

Poza tym 65zł :wink:

z tego co pamietam to mowil ze ma slaby zasieg...ale never mind jak to zobaczy to bedzie wiedzial czy mu sie przyda czy nie...

nie 65 tylko 40... mam to po 99zł

Przepraszam:embarrassed:

koledzy docenci ja myślę coś takiego zapodać Zewnętrzny punkt dostępowy TP-LINK TL-WA5210G WISP (4431450203) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

No i ma zasilanie po Lanie :)

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

Nie wybiera się ktoś do Poznania w niedługim czasie?!?

Opublikowano

:hi: Dzień Dobry Panowie

Prawdziwa pasja jest wtedy jak pasja pasuje do pasji.;)

dasz radę wysłac na pw mi fotę etykiety tego co tak Ci smakowało wczoraj wieczorem ?? :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: Dzień Dobry Panowie
Prawdziwa pasja jest wtedy jak pasja pasuje do pasji.;)

dasz radę wysłac na pw mi fotę etykiety tego co tak Ci smakowało wczoraj wieczorem ?? :decayed:

ubyneda7.jpg

To miałeś na mysli?!?

Opublikowano
:grin: dookładnie :naughty::decayed:
Opublikowano
:grin: dookładnie :naughty::decayed:

Jak byś potrzebował to krzycz bo gumy tez sa moja pasja ;)

Opublikowano

model Turbo jeszcze do zdobycia ?? :kox:

Opublikowano
model Turbo jeszcze do zdobycia ?? :kox:

Proszzzzzz

qe4uja3e.jpg

Opublikowano

:siema: Nagrałem skutki przeglądania się w lusterku :decayed:

powinno się już otworzyć ale w razie w 2:15 :whistling:

---------- Post dopisany at 08:41 ---------- Poprzedni post napisany at 08:39 ----------

Nie wiem czemu nie działa ten link z danego momentu filmu :kwasny:

Opublikowano

U

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.