Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Niedziela balaton trzebinia, ktoś się wybiera?? czy nie wasze rewiry :D

Za daleko...

Z poznania faktycznie kawałek :decayed:

Opublikowano

:bry:

ABG

Opublikowano
witam

Panowie pora zacząć weekend :drinks: od jutra zaczynam sprzątać 90tke co by zdążyć na Kryspinów :decayed:

DAWAJ info nie śledziłem wątku na forum :wink:

Opublikowano

:hi:hello

Opublikowano

pustawo tu cos

Opublikowano

byłem dzis na Kryspinowie,rozmawiałem z kierownikiem osrodka i z menager'em, bedziemy mieli do dyspozycji cały zamkniety parking na cyplu, w sobote jakas impreza, dj, te sprawy, jakies rabaty na browara, kiełbachy w barze.

spotykamy sie na bora w piatek 1 sierpnia o 17, jedziemy na kryspi, zostajemy sobota, i niedziela. namioty i kempingi mile widziane.\

gdyby byo bloto bedziemy mieli do dyspozycji parking koło nowych hal (kortów).

tyle z grubsza:wink:

Opublikowano

Kurna taka pogoda, a ja muszę siedzieć w domu i pisać :facepalm:

Opublikowano
Kurna taka pogoda, a ja muszę siedzieć w domu i pisać :facepalm:

Książkę piszesz?

Opublikowano
Kurna taka pogoda, a ja muszę siedzieć w domu i pisać :facepalm:

Książkę piszesz?

Mgr. Ale to w sumie też kawał bajki będzie :-P

Opublikowano

Mgr. Ale to w sumie też kawał bajki będzie :-P

Chyba o tym jak zostać klubowiczem w Audi A4 Klup Polska ;P

A ja tylko dodam.. Czas rozpocząć wakacje!!!:banan:

---------- Post dopisany 27-07-2014 at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany 26-07-2014 at 20:34 ----------

Arturoo Wszystkiego najlepszego :wink:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Pochwa-lony pany no i B7 poszło do ludzi :thumbdown:

---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ----------

A jakiejś ładnej BMW 120 nie posiadasz Karol przypadkiem jestem na kupnie i oby NIE diesel.

---------- Post dopisany at 13:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ----------

mobile.de

chyba się po tą niunie pofatyguje leży mi jak nic co sądzicie

Opublikowano

uszczelka od szyberdachu do wymiany :wink: tylko interesuje Cię BP ?

Opublikowano

hello

powiem Wam żę plaża przy Forum w nocy robi robote :kox:

Lenox :thumbup1:

Opublikowano

Siema mobilki. Kerczi pw

Opublikowano

Ale mi się nic dzisiaj nie chce... Nawet mój pies teraz w parku leży pod drzewkami.

Opublikowano
uszczelka od szyberdachu do wymiany :wink: tylko interesuje Cię BP ?

uszczelka to pikuś tak tylko BP -(benzyna?)

---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ----------

bo nie pamiętam kto mi to z klubowiczów mówił wiem że ma A4 B7 benzynke 200km ale nie pamiętam kto że lepiej wlać do baku niż zostawiać u mechanika i miał rację świętą. miałem B7 5 lat 4 lata bez dokładki ale jak się zaczęło to już leciało ogólnie sprzedałem auto idealne po rozrządzie kmpl. opon nowych lato conti 5 turbo nówka tarcze tył nówka klocki nówka oleje filtry nówka ogólnie jak by mi ktoś taki egzemplarz sprzedał to bym mu litr drogiej gorzoły postawił.

---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ----------

Pochwa-lony pany no i B7 poszło do ludzi :thumbdown:

---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ----------

A jakiejś ładnej BMW 120 nie posiadasz Karol przypadkiem jestem na kupnie i oby NIE diesel.

---------- Post dopisany at 13:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ----------

mobile.de

chyba się po tą niunie pofatyguje leży mi jak nic co sądzicie

Lancer bardzo przystojny ale przekracza mój budżet który zostawiłem na nowe autko:kwasny:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

Arturoo Wszystkiego najlepszego :wink:

:hi::decayed: dzięka

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.