Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Siemka Paniska :hi:

jest sprawa potrzebuje namiary na kogoś kto ogarnie wymianę lusterek na składane elektrycznie z podświetleniem (wiem wiem navipol najwcześniej za 3 tygodnie urlopy), sam bym spróbował ale znając moje możliwości :decayed: uszkodził bym co nieco i trzeba jeszcze odpowiednio zakodować

Gruszka :wink:

---------- Post dopisany at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ----------

W krk napier deszczem

gdzie :whistling: u mnie słońce :decayed:

Wiosna

Karol masz może komplet lamp tył do b7 avant?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Może by tak nie naprawiać samochodu...? :eusathink:

Zrobilem 700 km na połowie baku.... :kox::decayed:

Opublikowano

Nie wiem czemu nie działa ten link z danego momentu filmu :kwasny:

Bo na forum to nie działa, jedynie jak komuś wyślesz.

:siema: wieczorem.

Opublikowano
:siema: weekend ma być upalny :naughty:
Opublikowano

Weekend to byl ostatnio w Rabce :-))))))

Naciapane z bagaznika ...

Opublikowano
Może by tak nie naprawiać samochodu...? :eusathink:

Zrobilem 700 km na połowie baku.... :kox::decayed:

to co Ty masz sepsute skoro jeździ......

---------- Post dopisany at 08:23 ---------- Poprzedni post napisany at 08:18 ----------

płacić terrorystom za tortury stosowane przez Amerykanów na Naszej polskiej ziemi ........ciekawe...... kto im sie pozwolił odwołać :facepalm:

Opublikowano
Może by tak nie naprawiać samochodu...? :eusathink:

Zrobilem 700 km na połowie baku.... :kox::decayed:

to co Ty masz sepsute skoro jeździ......

Strasznie trzęsie całym samochodem....:kwasny:

Opublikowano

może dwumas Ci sie kończy, a pedał sprzęgła drży.....

Opublikowano
może dwumas Ci sie kończy, a pedał sprzęgła drży.....

Albo poduszki silnika, albo skrzyni, albo zaczepy wydechu, albo nie ;-) Dwumas slychac jak sie gasi auto.

Naciapane z bagaznika ...

Opublikowano
może dwumas Ci sie kończy, a pedał sprzęgła drży.....

Albo poduszki silnika, albo skrzyni, albo zaczepy wydechu, albo nie ;-) Dwumas slychac jak sie gasi auto.

Naciapane z bagaznika ...

dokładnie, poduszka silnika tez moze być , wydech raczej nie rzuca budą

Opublikowano
może dwumas Ci sie kończy, a pedał sprzęgła drży.....

Albo poduszki silnika, albo skrzyni, albo zaczepy wydechu, albo nie ;-) Dwumas slychac jak sie gasi auto.

Naciapane z bagaznika ...

dokładnie, poduszka silnika tez moze być , wydech raczej nie rzuca budą

Trzeba bylo zobaczyc co sie u mnie dzialo przed wymiana kompletu gum ;-)

Naciapane z bagaznika ...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Siemka Paniska :hi:

jest sprawa potrzebuje namiary na kogoś kto ogarnie wymianę lusterek na składane elektrycznie z podświetleniem (wiem wiem navipol najwcześniej za 3 tygodnie urlopy), sam bym spróbował ale znając moje możliwości :decayed: uszkodził bym co nieco i trzeba jeszcze odpowiednio zakodować

Gruszka :wink:

---------- Post dopisany at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ----------

W krk napier deszczem

gdzie :whistling: u mnie słońce :decayed:

Wiosna

Karol masz może komplet lamp tył do b7 avant?

mam 3 szt bez lewego blotnika bo sie sprzedał.

Opublikowano

witam

Panowie pora zacząć weekend :drinks: od jutra zaczynam sprzątać 90tke co by zdążyć na Kryspinów :decayed:

Opublikowano

A co znów będzie tam zlot jak rok temu 90tek?:decayed:

Opublikowano

Niedziela balaton trzebinia, ktoś się wybiera?? czy nie wasze rewiry :D

Opublikowano

... i 80tek i a4.....:wink:

Opublikowano
Niedziela balaton trzebinia, ktoś się wybiera?? czy nie wasze rewiry :D

Za daleko...

Opublikowano

zdecydowanie:wink:

Opublikowano

Dobranoc

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.