Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema:

Może ktos z was polecić jakąś osobę, która pomaga przy odbiorze mieszkania w stanie surowym (tj. Sprawdzenie czy wszystko jest tak jak powinno, jakieś piony, poziomy czy wszystko dobrze pomontowane itd.. ) ?

to musi byc ktos z pasja, bo inaczej szkoda kasy :wink:

gabriel !!!!

Shadow, mnie odbierała ta babka... młoda ale z jajami, byłem bardzo zadowolony.

https://www.facebook.com/odbiormieszkania

Z ciekawości, co ona takiego sprawdza przy odbiorze ?

po prostu bierze pieniądze od laików :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:

Może ktos z was polecić jakąś osobę, która pomaga przy odbiorze mieszkania w stanie surowym (tj. Sprawdzenie czy wszystko jest tak jak powinno, jakieś piony, poziomy czy wszystko dobrze pomontowane itd.. ) ?

to musi byc ktos z pasja, bo inaczej szkoda kasy :wink:

gabriel !!!!

Shadow, mnie odbierała ta babka... młoda ale z jajami, byłem bardzo zadowolony.

https://www.facebook.com/odbiormieszkania

Z ciekawości, co ona takiego sprawdza przy odbiorze ?

po prostu bierze pieniądze od laików :decayed:

Odnalazłeś moją pasję ;-)

PS: Fanta, sadzamy jeszcze centa mojego ?

Opublikowano
A ten Adam nie zrobi fuszerki? Padły mi wtryski ale po włożeniu innych używek dalej to samo... pewnie te tez walniete, dlatego myślę od jakiego samochodu będą pasować, żeby były jak najnowsze i miały jak.najmniej przelatane....:( o ile to w ogóle tylko wtryski, dlatego potrzebuje dobrego diagnoste i mechanika...

Nie zrobi ale jak wtryski to jedz lepiej na Mierzei Wislanej 6

Mariusz

+48 533 466 423

MoZesz powołać sie na mnie

tylko tam jedz :wink:

---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 10:06 ----------

Kraków: modernizacja al. 29 Listopada. Wyburzą ponad 30 budynków, by zbudować drogę - Gazetakrakowska.pl i po interesie Gruszki :kwasny: cza mu szukać nowego lokum :naughty:

Opublikowano

Ja laikiem nie jestem bo w budowlance pracuje,ale jest ich 2 i sprawdzają wszystko od wymiarów po instalacje zgodne z projektem. Czy prześwity są odpowiednie,czy materiał został użyty i spełnia odpowiednie normy itd itd ....

---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ----------

A ten Adam nie zrobi fuszerki? Padły mi wtryski ale po włożeniu innych używek dalej to samo... pewnie te tez walniete, dlatego myślę od jakiego samochodu będą pasować, żeby były jak najnowsze i miały jak.najmniej przelatane....:( o ile to w ogóle tylko wtryski, dlatego potrzebuje dobrego diagnoste i mechanika...

Nie zrobi ale jak wtryski to jedz lepiej na Mierzei Wislanej 6

Mariusz

+48 533 466 423

MoZesz powołać sie na mnie

tylko tam jedz :wink:

Az tak jest dobry ? Można mu zaufać na tyle żeby zostawić samochód na tydzień i odebrać zrobiony bez żadnych wałków?

Opublikowano

Odnalazłeś moją pasję ;-)

PS: Fanta, sadzamy jeszcze centa mojego ?

można :wink: u mnie ten dystans na tył trzeba przymierzyć :wink:

Opublikowano
Ja laikiem nie jestem bo w budowlance pracuje,ale jest ich 2 i sprawdzają wszystko od wymiarów po instalacje zgodne z projektem. Czy prześwity są odpowiednie,czy materiał został użyty i spełnia odpowiednie normy itd itd ....

---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ----------

A ten Adam nie zrobi fuszerki? Padły mi wtryski ale po włożeniu innych używek dalej to samo... pewnie te tez walniete, dlatego myślę od jakiego samochodu będą pasować, żeby były jak najnowsze i miały jak.najmniej przelatane....:( o ile to w ogóle tylko wtryski, dlatego potrzebuje dobrego diagnoste i mechanika...

Nie zrobi ale jak wtryski to jedz lepiej na Mierzei Wislanej 6

Mariusz

+48 533 466 423

MoZesz powołać sie na mnie

tylko tam jedz :wink:

Az tak jest dobry ? Można mu zaufać na tyle żeby zostawić samochód na tydzień i odebrać zrobiony bez żadnych wałków?

Od kilku dodatkowych zapytań nie stanie sie innym mechanikiem. Skoro nie masz nikogo zaufanego i pytasz. Dwie osoby Ci polecają to chyba nie masz wyjścia. Zawsze możesz jeszcze rozbić namiot u Niego;)

Opublikowano

Grzesiu jedź na mierzeje tak jak Ci Karol i Robert mówi, ja też tam swoje wtryski rok temu robiłem (uszczelnienia):wink:

Opublikowano
Ja laikiem nie jestem bo w budowlance pracuje,ale jest ich 2 i sprawdzają wszystko od wymiarów po instalacje zgodne z projektem. Czy prześwity są odpowiednie,czy materiał został użyty i spełnia odpowiednie normy itd itd ....

---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ----------

A ten Adam nie zrobi fuszerki? Padły mi wtryski ale po włożeniu innych używek dalej to samo... pewnie te tez walniete, dlatego myślę od jakiego samochodu będą pasować, żeby były jak najnowsze i miały jak.najmniej przelatane....:( o ile to w ogóle tylko wtryski, dlatego potrzebuje dobrego diagnoste i mechanika...

Nie zrobi ale jak wtryski to jedz lepiej na Mierzei Wislanej 6

Mariusz

+48 533 466 423

MoZesz powołać sie na mnie

tylko tam jedz :wink:

Az tak jest dobry ? Można mu zaufać na tyle żeby zostawić samochód na tydzień i odebrać zrobiony bez żadnych wałków?

UFAĆ na 100% można tylko sobie :wink: ale naprawdę jest chłop OK i możesz u niego zostawić samochód choć wszystko dokoła temu przeczy :decayed: czytaj otoczenie :wink:

Opublikowano
A ten Adam nie zrobi fuszerki? Padły mi wtryski ale po włożeniu innych używek dalej to samo... pewnie te tez walniete, dlatego myślę od jakiego samochodu będą pasować, żeby były jak najnowsze i miały jak.najmniej przelatane....:( o ile to w ogóle tylko wtryski, dlatego potrzebuje dobrego diagnoste i mechanika...

Nie zrobi ale jak wtryski to jedz lepiej na Mierzei Wislanej 6

Mariusz

+48 533 466 423

MoZesz powołać sie na mnie

tylko tam jedz :wink:

---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 10:06 ----------

Kraków: modernizacja al. 29 Listopada. Wyburzą ponad 30 budynków, by zbudować drogę - Gazetakrakowska.pl i po interesie Gruszki :kwasny: cza mu szukać nowego lokum :naughty:

Niestety ida strona kościola

Opublikowano
Ja laikiem nie jestem bo w budowlance pracuje,ale jest ich 2 i sprawdzają wszystko od wymiarów po instalacje zgodne z projektem. Czy prześwity są odpowiednie,czy materiał został użyty i spełnia odpowiednie normy itd itd ....

---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ----------

A ten Adam nie zrobi fuszerki? Padły mi wtryski ale po włożeniu innych używek dalej to samo... pewnie te tez walniete, dlatego myślę od jakiego samochodu będą pasować, żeby były jak najnowsze i miały jak.najmniej przelatane....:( o ile to w ogóle tylko wtryski, dlatego potrzebuje dobrego diagnoste i mechanika...

Nie zrobi ale jak wtryski to jedz lepiej na Mierzei Wislanej 6

Mariusz

+48 533 466 423

MoZesz powołać sie na mnie

tylko tam jedz :wink:

Az tak jest dobry ? Można mu zaufać na tyle żeby zostawić samochód na tydzień i odebrać zrobiony bez żadnych wałków?

UFAĆ na 100% można tylko sobie :wink: ale naprawdę jest chłop OK i możesz u niego zostawić samochód choć wszystko dokoła temu przeczy :decayed: czytaj otoczenie :wink:

DOKŁADNIE....

ja robie u Niego wszystkie auta, Waski wtryski, Fanta itd.

jedyne co to moze miec poslizg w ocenie ile to bedzie trwac...nsjwyzej powiedz Mu ze wyjezdzasz do DE i musisz miec samochod wtedy i wtedy...

nic Ci z auta nie zginie, nie zostanie podmienione itd

Opublikowano

kto dzis wpadnie na spota?

Opublikowano

nawet Gruszka jak juz sam w swoim warsztacie nie jest w stanie sobie poradzic to do Niego jedzie...

Opublikowano

ja sie moze w koncu wyrobie...

Opublikowano

Jak wrócę w miarę dzisiaj to może i ja wpadnę.

Opublikowano
nawet Gruszka jak juz sam w swoim warsztacie nie jest w stanie sobie poradzic to do Niego jedzie...

Tylko jemu nie boje się zostawić Krysi

Opublikowano
nawet Gruszka jak juz sam w swoim warsztacie nie jest w stanie sobie poradzic to do Niego jedzie...

Tylko jemu nie boje się zostawić Krysi

:whistling:
Opublikowano

No to termin umówiony, mam nadzieję że naprawi....:cry: Mnie się coś kojarzy, że ja już w tamtym rejonie raz moj wczesniejszy samochód zawoziłem pod jakąś hale wielka, gdzie części leżały wszędzie porozwalane.... to tam ?

Opublikowano
No to termin umówiony, mam nadzieję że naprawi....:cry: Mnie się coś kojarzy, że ja już w tamtym rejonie raz moj wczesniejszy samochód zawoziłem pod jakąś hale wielka, gdzie części leżały wszędzie porozwalane.... to tam ?

mierzeja wiślana 6. duże niebieskie wrota :decayed:

Opublikowano

Kerczi sprzedales B7??

Opublikowano
A ten Adam nie zrobi fuszerki? Padły mi wtryski ale po włożeniu innych używek dalej to samo... pewnie te tez walniete, dlatego myślę od jakiego samochodu będą pasować, żeby były jak najnowsze i miały jak.najmniej przelatane....:( o ile to w ogóle tylko wtryski, dlatego potrzebuje dobrego diagnoste i mechanika...

Nie zrobi ale jak wtryski to jedz lepiej na Mierzei Wislanej 6

Mariusz

+48 533 466 423

MoZesz powołać sie na mnie

dokładnie tak jak Kerczi pisze

On ma gościa sprawdzonego

cały cały czas u niego furmankę robi

większość czasu auto stoi u niego więc wie co pisze

zresztą przyjedź na spota to sam sobie z nim pogadasz

jak zobaczysz taką piękną odpucowaną B7 przyciągniętą na linie tzn że to Kercziego

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.