Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
model Turbo jeszcze do zdobycia ?? :kox:

Proszzzzzz

http://img.tapatalk.com/d/14/07/24/qe4uja3e.jpg

masz dostęp do tego towaru jeszcze ??

---------- Post dopisany at 08:53 ---------- Poprzedni post napisany at 08:53 ----------

czy fote z neta zapodałeś ??

---------- Post dopisany at 08:54 ---------- Poprzedni post napisany at 08:53 ----------

:siema: Nagrałem skutki przeglądania się w lusterku :decayed:

powinno się już otworzyć ale w razie w 2:15 :whistling:

---------- Post dopisany at 08:41 ---------- Poprzedni post napisany at 08:39 ----------

Nie wiem czemu nie działa ten link z danego momentu filmu :kwasny:

:facepalm: życie :whistling:

Opublikowano
Bry wszystkim

Siema. Dlaczego Cie znowu nie było na spocie? Obraziłeś się na nas?

ABG

JAK BYŚ jezdził na codzień BMW też byś był obrażony na cały świat :)

Chcesz powiedzieć że jego pasją jest obrażanie?

jakbyscie mieli bmw to Waszą pasją byłoby remontowanie......

ale za to teraz chodzi jak zegarek szwajcarski

---------- Post dopisany at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:25 ----------

i staną na środku drogi jak sieroty :facepalm: za to jest mandat. zjezdza sie odrazu na bok a nie awaryjne bo blokują pas....:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Powitac :hi:

Opublikowano
:siema: Nagrałem skutki przeglądania się w lusterku :decayed:

powinno się już otworzyć ale w razie w 2:15 :whistling:

---------- Post dopisany at 08:41 ---------- Poprzedni post napisany at 08:39 ----------

Nie wiem czemu nie działa ten link z danego momentu filmu :kwasny:

To samo było dzisiaj na Opolskiej.

Opublikowano
Nie wybiera się ktoś do Poznania w niedługim czasie?!?

Jutro jadę, co potrzebujesz?

Opublikowano
Nie wybiera się ktoś do Poznania w niedługim czasie?!?

Jutro jadę, co potrzebujesz?

pewnie ćwiartke trzeba wspawać :decayed:

Opublikowano

Siemka Paniska :hi:

jest sprawa potrzebuje namiary na kogoś kto ogarnie wymianę lusterek na składane elektrycznie z podświetleniem (wiem wiem navipol najwcześniej za 3 tygodnie urlopy), sam bym spróbował ale znając moje możliwości :decayed: uszkodził bym co nieco i trzeba jeszcze odpowiednio zakodować

Opublikowano

Siema

tereva5a.jpg

Taki mały, miejski silniczek...

Opublikowano

Ile ta eSka łyka w mieście ? :D

Wybiera się ktoś dziś na klasyki ?

Pablo dojedziesz na te klasyki ?

Wyciekło z pod miski olejowej

Opublikowano
Ile ta eSka łyka w mieście ? :D

Wybiera się ktoś dziś na klasyki ?

Pablo dojedziesz na te klasyki ?

Wyciekło z pod miski olejowej

18

Opublikowano

Bry :hi:

Jak tam pogoda w Krk bo właśnie wracam i powinni przyjmować zakłady, czy dojadę ;)

Opublikowano

W krk napier deszczem

Opublikowano
Ile ta eSka łyka w mieście ? :D

Wyciekło z pod miski olejowej

W sumie to jeszcze nie sprawdzałem, narazie jest lekkie upajanie się dźwiękiem V10

Opublikowano

Kuźwa, wiedziałem ze jak będę jechał to pogoda musi się spieszyć.

Tu mam 29 stopni i tylko klima ratuje..

Opublikowano
Siemka Paniska :hi:

jest sprawa potrzebuje namiary na kogoś kto ogarnie wymianę lusterek na składane elektrycznie z podświetleniem (wiem wiem navipol najwcześniej za 3 tygodnie urlopy), sam bym spróbował ale znając moje możliwości :decayed: uszkodził bym co nieco i trzeba jeszcze odpowiednio zakodować

Gruszka :wink:

---------- Post dopisany at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ----------

W krk napier deszczem

gdzie :whistling: u mnie słońce :decayed:

Opublikowano
Siemka Paniska :hi:

jest sprawa potrzebuje namiary na kogoś kto ogarnie wymianę lusterek na składane elektrycznie z podświetleniem (wiem wiem navipol najwcześniej za 3 tygodnie urlopy), sam bym spróbował ale znając moje możliwości :decayed: uszkodził bym co nieco i trzeba jeszcze odpowiednio zakodować

Gruszka :wink:

---------- Post dopisany at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ----------

W krk napier deszczem

gdzie :whistling: u mnie słońce :decayed:

Wiosna

Opublikowano

No...Wąski, Kraków jest duży :P

Opublikowano
No...Wąski, Kraków jest duży :P
wielki jest :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.