Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Boseron Kerczi ci dobrze radzi A6 lepsza większa i więcej wejdzie w nią wszystkiego kasy też dlatego uważam że to słuszny wybór trzeba iść za ciosem i nie być miętką pytkom

Złota1977 dzwoń do Gruszki

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

10172811_231390753718171_674962136846029

:lol::grin:

Witam

Na swieta jestem w Pl i pytanie gdzie zmienic olej w automacie, macie kogos znajomego i zaufanego i takiego co ma czas miedzy świętami a nowym rokiem???

u Wąskiego :wink:

BOSERON gratulacje ! :wink::pociesz:

Wąski dzięki za dobre palenie :palacz::wink:

Opublikowano

Witam
Na swieta jestem w Pl i pytanie gdzie zmienic olej w automacie, macie kogos znajomego i zaufanego i takiego co ma czas miedzy świętami a nowym rokiem???

Aniu co rok przyjeżdżasz na zmianę oleju to już powinnaś mieć obczajone miejsce :decayed:




Złota1977 dzwoń do Gruszki

Zmieni Ci od ręki.

Opublikowano

Fajnie tylko w automacie Pablo zmieniam pierwszy raz bo to moj pierwszy automat

A wróżka nie jestem jeszcze i numeru do Gruszki nie mam

Opublikowano

Tylko dzwon do Niego odrazu na dniach bo z tego co wiem to kiepsko u Niego z terminami okolonoworocznymi...ja ostatnio umawiałem się na olej w haldexie to musiałem czekać jakiś tydzień czasu...

Tel do Gruszki: +48 514 477 131

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Opublikowano

skoro Gruszka taki dobry meches to juz wiem gdzie bede robil serwis

Opublikowano

ja też go polecam chociaz ostatnio wpadł jak śliwka w kompot

Opublikowano

Fajnie tylko w automacie Pablo zmieniam pierwszy raz bo to moj pierwszy automat

A wróżka nie jestem jeszcze i numeru do Gruszki nie mam

Jak u gruszki nie będzie terminu dzwoń do Wojtka z Speedservice ul. Mokra 2A 504 005 569, ja tam robię swoje auto, robią same VAGi.

Opublikowano

Fajnie tylko w automacie Pablo zmieniam pierwszy raz bo to moj pierwszy automat

A wróżka nie jestem jeszcze i numeru do Gruszki nie mam

Jak u gruszki nie będzie terminu dzwoń do Wojtka z Speedservice ul. Mokra 2A 504 005 569, ja tam robię swoje auto, robią same VAGi.

Gdzie to bo kojarzę speedserwis ale z opolskiej...

Opublikowano

to są Piaski Nowe / Kurdwanów

Opublikowano

ja też polecam gruszke, wymienia mi olej co rok, a jak przed wymiana braknie to dolewa za free

Opublikowano

Dalej nie wirm po co komu taka krowa?

Naciapane z kanalu...

o gustach sie nie dyskutuje... :wink:

Opublikowano

Boseron dobry wybór ja tez choruje na a6 :)

Opublikowano

Boseron dobry wybór ja tez choruje na a6 :)

Ale Ty chcesz co innego...Ty przynajmniej chcesz a6 w bezawaryjnej 2.3 benzynie pędzonej w przekątnych kołach

Opublikowano

:siema::kawa:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Skoro zostalem wywolany.

1 terminow brak.

2 serwis piaki nowe/ kozłówek ul mokra

3 boseron mam a4 2.0 tdi w Q S line czarna salon pl u belta kupiona i serwisowana caly czas.

Czarna. Jezdzi nia kobieta

Opublikowano

Ale BOSERON już kupil 2.7 w osce

Edytowane przez KERCZI

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.