Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Klekot jest dobry do busów....miałem dwa klekoty i za wiecej dziękuje....postoje...

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

PABLO wymieniaj...Zobacz ofertę: BMW f10 528i 258km 2011r/super stan

http://allegro.pl/showItem2.php?item=4938700568

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

PABLO wymieniaj...Zobacz ofertę: BMW f10 528i 258km 2011r/super stan
BMW f10 528i 258km 2011r/super stan (4938700568) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

Wolę wolnegossaka jak ty teraz masz bez turbiny ;P


Najlepsze było by 4.2V8 z lpg jak nowak miał w D3.

Opublikowano

Bierz 4.2TDi, ponoć to już jeden pies ale w A4 nie było.

Jak kupisz A8 to tam możesz mieć 4,2TDI.

Ja bym szukał w A4 B8 jakiegoś fajnego egzemplarza z 2.0 TFSI i Q.

Po 2,0 TFSI (białe A4, Q, 2007) wyleczyłem się z tego motoru na dobre

Nie dośc że wstyd ( bo żłopie olej litrami) pomijając koszty oleju to jeszcze pali Pb jak V6 ! ( po Krakowie 12-14 litrów)

Dopuszczam jeszcze 1,8 litra - ale co mozna z tego zrobić?

właściwie - to nadwozie już wybrałem, pozostaje kwestia MOTORU ;)

http://otomoto.pl/audi-a7-quattro-3-0-tdi-245km-biala-2011r-C35181617.html

Edytowane przez MOHITO

Opublikowano

Bierz 4.2TDi, ponoć to już jeden pies ale w A4 nie było.

Jak kupisz A8 to tam możesz mieć 4,2TDI.

Ja bym szukał w A4 B8 jakiegoś fajnego egzemplarza z 2.0 TFSI i Q.

Po 2,0 TFSI (białe A4, Q, 2007) wyleczyłem się z tego motoru na dobre

Nie dośc że wstyd ( bo żłopie olej litrami) pomijając koszty oleju to jeszcze pali Pb jak V6 ! ( po Krakowie 12-14 litrów)

Dopuszczam jeszcze 1,8 litra - ale co mozna z tego zrobić?

właściwie - to nadwozie już wybrałem, pozostaje kwestia MOTORU ;)

http://otomoto.pl/audi-a7-quattro-3-0-tdi-245km-biala-2011r-C35181617.html

Chyba nie myślisz poważnie o tej konkretnej sztuce??
Opublikowano

MOHITO to wybór jest prosty i jedyny jak dla mnie. 3.0tfsi na kompresorze

P.s. W a7 nie było 2.0 i 1.8...

Opublikowano

Nadal są spotkania w Galerii Kazimierz czy już nie ?:)

Opublikowano

Nadal są spotkania w Galerii Kazimierz czy już nie ? :)

Cały czas.

Opublikowano

ja tam wole klekota za więcej mocy, a niskie spalanie :wink:

Opublikowano

Ciesz sie ze masz jedna z ostatnich bezawaryjnych jednostek...pogadamy co kupisz po nim...

Opublikowano

Panowie jak się usówa posta a właściwie założony temat? Przez nieuwagę utworzyłem podobny do istniejącego i pasuje go wywalić...

Opublikowano

Kerczi masz rację, dlatego to wystarczający ostraszacz żeby szanować co się ma :)

Opublikowano

Panowie jak się usówa posta a właściwie założony temat? Przez nieuwagę utworzyłem podobny do istniejącego i pasuje go wywalić...

Pisz np do CUBRA :wink:

Opublikowano

Panowie jak się usówa posta a właściwie założony temat? Przez nieuwagę utworzyłem podobny do istniejącego i pasuje go wywalić...

Pisz np do CUBRA :wink:

Bez sensu że nie da się samemu :kwasny: Jesteś jutro wieczorem w domu lub okolicy co bym po płytki podskoczył?

Opublikowano

Witam, orientuje się ktoś może gdzie tanio mi rozkoduja radio w krk?

Opublikowano

Witam, orientuje się ktoś może gdzie tanio mi rozkoduja radio w krk?

Napisz mi na PW co to za radio etc... :wink:

Opublikowano

Bierz 4.2TDi, ponoć to już jeden pies ale w A4 nie było.

Jak kupisz A8 to tam możesz mieć 4,2TDI.

Ja bym szukał w A4 B8 jakiegoś fajnego egzemplarza z 2.0 TFSI i Q.

Po 2,0 TFSI (białe A4, Q, 2007) wyleczyłem się z tego motoru na dobre

Nie dośc że wstyd ( bo żłopie olej litrami) pomijając koszty oleju to jeszcze pali Pb jak V6 ! ( po Krakowie 12-14 litrów)

Dopuszczam jeszcze 1,8 litra - ale co mozna z tego zrobić?

właściwie - to nadwozie już wybrałem, pozostaje kwestia MOTORU ;)

http://otomoto.pl/audi-a7-quattro-3-0-tdi-245km-biala-2011r-C35181617.html

Chyba nie myślisz poważnie o tej konkretnej sztuce??

OCZYWIŚCIE ŻE NIE O A7 :) a już napewno o tym wraku...

ale wszystko co napisałem o TFSI przerobiłem osobiście i zdania nie zmienie

czy w B8 (lub A5 wystepuje 1,8 TFSI) i co mozna z tego zrobić przy rozsadnym nakładzie środków ?

Opublikowano

Występuje. Tu masz info co można z tym zrobić www.compsport.pl/pojazdy/index/audi/a5-s5/2010/1/2

Opublikowano

Występuje ale bez sensu... Jak kupisz Jarku 2.0tfsi po 2010r to problem z olejem znika...2.0tfsi w quattro to chyba najlepsza opcja IMHO z dostępnych

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.