Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lataja tylko teraz przerwa bo miski wpadly :-/

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kuzwa ale te audice tanieja, B8ki pewniaki po 35k, B7 Q po serwisie za 24k :kox:

a ja szukam B6 do 30k i nic ciekawego znalezc nie moge :grin:

taaa bo wybredny jesteś :grin::P

nie mam duzych wymagan, Q, rnse, bose, grzane polskory, full sline, xenon, 4xele.szyby :decayed:

tylko tyle, wiecej mi do szczescia niepotrzebne :D

a najlepiej jakby jeszcze sie jakas okazja trafila, tak za np 20k, bo jak widac okazje sie zdarzają :grin:

To bierzesz moją za 30k PLN? :wink:

Lataja tylko teraz przerwa bo miski wpadly :-/

Tak to bywa pod sklepami, Decathlon i Lidl na Wiślickiej też miały nalot ;)

Opublikowano

To bierzesz moją za 30k PLN? :wink:

jak wyrezasz z niej sedana i dolozysz ten wypas ktory opisalem powyżej to biere :decayed:

Opublikowano

Pany sprzedam felgi "turbiny" z CC 18" gdyby ktoś szukał...

Miałem takie na poprzedniej audic37c90a6f053a4e0bb7b6d66aa4bbd70.jpg

Takie o to

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

Miodzio thx :wink:

Edytowane przez boseron

Opublikowano

Jednak byłeś u Miodzia??

ABG

Opublikowano

Pany nie chce ktoś xbox 360 najnowsza przeróbka Lt 3.0 + 20 gier,chodza piraty , dużo nowości, w komplecie dwa pady , stan bardzo dobry , sprawna 100 % oddam za 3 stówy

Niezła wypucha :decayed:

Opublikowano

Hej Kerczi masz dziś otwarty sklep? Kurde bo potrzebuje piórka AERO...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Jednak byłeś u Miodzia??

ABG

tak ale o północy ;) wyszło spontanicznie

Kerczi a ja pióro do tylnej wycieraczki i aku na gwałt, no i ramki klubowe :)

Jarko Ty wszystko wychwycisz ;) na spota bys przyjechał,

Opublikowano

Hej Kerczi masz dziś otwarty sklep? Kurde bo potrzebuje piórka AERO...

Oj niestety w poniedziałek dopiero

Opublikowano

Rozumie wiec dlatego pytam;) dzieki

Opublikowano

Jednak byłeś u Miodzia??

ABG

tak ale o północy ;) wyszło spontanicznie

Kerczi a ja pióro do tylnej wycieraczki i aku na gwałt, no i ramki klubowe :)

Jarko Ty wszystko wychwycisz ;) na spota bys przyjechał,

W poniedziałek Wawozowa 34B ZAPRASZAM ;)

Opublikowano

Powitać :hi:

Pany sprzedam felgi "turbiny" z CC 18" gdyby ktoś szukał...

Miałem takie na poprzedniej audic37c90a6f053a4e0bb7b6d66aa4bbd70.jpg

Takie o to

Napisz mi na pw ile za nie i jakie parametry one mają :wink:
Opublikowano

:bry:

Pierwsze święta po których schudłem 1,5kg a nie przytyłem :)

Opublikowano

:bry:

Pierwsze święta po których schudłem 1,5kg a nie przytyłem :)

Też tak miałem rok temu, w tym idę w masę ;-)

Opublikowano

Ja bym wam załatwił dzisiaj ale jak chcecie załatwiać z Karolem to czekajcie do poniedziałku

Opublikowano

:bry:

Pierwsze święta po których schudłem 1,5kg a nie przytyłem :)

A Ty żeś zbanowany był co się dopiero teraz odzywasz ? ? ?

Opublikowano

:bry:

Pierwsze święta po których schudłem 1,5kg a nie przytyłem :)

Jak się ma BeemWuu to co się dziwić że na jedzenie brakuje :decayed:

Edytowane przez miodzio

Opublikowano

:bry:

Pierwsze święta po których schudłem 1,5kg a nie przytyłem :)

Jak się ma BeemWuu to co się dziwić że na jedzenie brakuje :decayed:

To nie BMW tylko PS4. Nie mógł jeść bo przez całe święta trzymał pada w łapach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.