Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Juz kupiłem ci łopatę

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

BOSERON okazuje się ze Twój poprzedni właściciel b8 to mój znajomy...:)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Kerczi a skad Ty wiesz od kogo kupiłem.... nastepny z Policji no ;)
Opublikowano

BOSERON okazuje się ze Twój poprzedni właściciel b8 to mój znajomy...:)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Kerczi a skad Ty wiesz od kogo kupiłem.... nastepny z Policji no ;)

Małopolska jest mała ;). A w Dobczyce jeszcze mniejsze...:)

Poza tym wrzuciłem Cie na bęben ;))))

Opublikowano

Cześć!

Na wstępie Życząc Wszystkim Wesołych Świąt chciałbym się przedstawić - jestem Coralgol z Niepołomic. Zawitałem na wasze forum (fajnie że jest taka liczna społeczność w Krk i ogólnie), gdyż przymierzam się do kupna B7 bkn z 2005r. Jest wystawiona granatowa w Krk za 24900, już raz się nią przejechałem i (głównie dzięki temu:-) chcę ją zabrać w poniedziałek do serwisu na Zakopiańskiej na przegląd przed-sprzedażowy (400pln). Chciałbym was zapytać czy widzicie sens, żebym pogadał z właścicielem i wyciągną ją jeszcze do was na spot we wtorek z wynikami przeglądu?

Może ktoś podpowie czy opłaca się dopytać na przeglądzie serwisantów o jakieś szczegóły, żeby zwrócili uwagę. Auto jest w dość ubogiej wersji wyposażenia, ale pomimo to cena wydaje mi się dość niska (z drugiej strony ponad 200kkm a rozrząd jeszcze nie ruszony). Po lekturze forum wiem że muszę zwrócić szczególną uwagę na odgłosy z rozrządu i objawy lejących wtrysków, o czym przy pierwszej jeździe w ogóle nie wiedziałem.

Przepraszam że tak zielony przychodzę i od razu proszę o pomoc - na razie nie mam się jak odwdzięczyć.

Opublikowano

dzień dobry Koledzy, milego drugiego dnia Świąt.

Coralgol wrzuc linka z tym b7 zobaczymy co to za sprzęt

Opublikowano

Kolego autko silnikowo modelowo super, jednak musisz sie liczyć z ewentualnymi i niestety drogimi naprawami jeśli nie zostały one jeszcze dokonane....napinacze jeśli nie były ruszane to po rabatach koszt ok. 6000zl. Wtryski jeśli nie były wymieniane na poprawione czyli te z po 2007 to tez rząd wielkości 5000-6000 po rabatach...ostatnia rządzą jest skrzynia biegów, jeśli jest w automacie to przy przelocie 200-300 będzie konieczna naprawa tiptronica, z racji ze tak dla odmiany po 2007 roku poprawili polowe osprzętu w niej to nie ma "zepsutego" elementu dostępnego tylko trzeba wymienić większa ilośc elementu....koszt w Mysłowicach u dobrego specjalisty to 5700zl. Po za tym autko marzenie...nie odbierz tego jako chęć wystraszenia Cie a jedynie uświadomienie trzech głównych bolączek BKNa... Trzeba sprawdzić auto i tyle...

Na spota oczywiście wpadaj...

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

Siema :hi: wkoncu trochę śniegu

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

Siemka Pancie :hi:

Opublikowano

Karol to chyba nie kupi hehe, szukam felg do siebie lato 17 lub 18 jak ktos cos....

kurcze o b6,b7 wiedzialem duzo teraz ucze sie od podstaw :/

Opublikowano

:hi:

Karol to chyba nie kupi hehe, szukam felg do siebie lato 17 lub 18 jak ktos cos....
kurcze o b6,b7 wiedzialem duzo teraz ucze sie od podstaw :/

Trochę braków w temacie masz :wink:

Opublikowano

Karol to chyba nie kupi hehe, szukam felg do siebie lato 17 lub 18 jak ktos cos....

kurcze o b6,b7 wiedzialem duzo teraz ucze sie od podstaw :/

Pamiętaj że tam już piasta 66,6, jak w mercu.

Edytowane przez OGr

Opublikowano

właśnie wiem i mniejszy wybór jest

Opublikowano

właśnie wiem i mniejszy wybór jest

Z merca dużo znajdziesz.

Opublikowano

zima :kox:

Opublikowano

zima :kox:

A ja tylnym pędem na Śląsk pojechałem...

Opublikowano

zima :kox:

A ja tylnym pędem na Śląsk pojechałem...

Taaa tyś pojechał ,..

Opublikowano

zima :kox:

A ja tylnym pędem na Śląsk pojechałem...

Taaa tyś pojechał ,..

No dobra, Zuzia sie uczy ;)

Opublikowano

zima :kox:

A ja tylnym pędem na Śląsk pojechałem...

Taaa tyś pojechał ,..

No dobra, Zuzia sie uczy ;)

W taką pogodę ??? :kox:

Opublikowano

A co?!? Hardkorem trza byc...;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.