Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jade po pracy do Tranzita , zobaczymy co i jak a jest więcej chętnych ?

A gdzie ten tranzit? :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: Jeśli nowi mile widziani też bym zajrzał sie poslizgać :decayed:

Opublikowano

Ja będe o 19:30 pod Tesco na Wielickiej muszę d*pę z domu ruszyć ;)

Opublikowano

Pod Tesco za daleko nie chce mi się :wink:

Opublikowano

kuzwa ale te audice tanieja, B8ki pewniaki po 35k, B7 Q po serwisie za 24k :kox:

a ja szukam B6 do 30k i nic ciekawego znalezc nie moge :grin:

taaa bo wybredny jesteś :grin::P

Opublikowano

a moze Tesco na kapelance od Tranzita mamy rzut beretem


Radekst bierz B6 od Fantowskiego masz sprawdzony wózek.

Opublikowano

kuzwa ale te audice tanieja, B8ki pewniaki po 35k, B7 Q po serwisie za 24k :kox:

a ja szukam B6 do 30k i nic ciekawego znalezc nie moge :grin:

taaa bo wybredny jesteś :grin::P

nie mam duzych wymagan, Q, rnse, bose, grzane polskory, full sline, xenon, 4xele.szyby :decayed:

tylko tyle, wiecej mi do szczescia niepotrzebne :D

a najlepiej jakby jeszcze sie jakas okazja trafila, tak za np 20k, bo jak widac okazje sie zdarzają :grin:

Radekst bierz B6 od Fantowskiego masz sprawdzony wózek.

myslimy, myslimy.. ;)

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Pany nie chce ktoś xbox 360 najnowsza przeróbka Lt 3.0 + 20 gier,chodza piraty , dużo nowości, w komplecie dwa pady , stan bardzo dobry , sprawna 100 % oddam za 3 stówy

Opublikowano

Za 20k mogę Ci mój puścić ;-) też pewny ;-)

Opublikowano

Pany nie chce ktoś xbox 360 najnowsza przeróbka Lt 3.0 + 20 gier,chodza piraty , dużo nowości, w komplecie dwa pady , stan bardzo dobry , sprawna 100 % oddam za 3 stówy

na serwisy zbieramy? :decayed:

Za 20k mogę Ci mój puścić ;-) też pewny ;-)

zartownis.. :decayed::D

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Pany nie chce ktoś xbox 360 najnowsza przeróbka Lt 3.0 + 20 gier,chodza piraty , dużo nowości, w komplecie dwa pady , stan bardzo dobry , sprawna 100 % oddam za 3 stówy

na serwisy zbieramy? :decayed:

Za 20k mogę Ci mój puścić ;-) też pewny ;-)

zartownis.. :decayed::D

No co ? Koła lato/zima warte tyle co auto ;-)

Opublikowano

Radekst zbieram żeby Ci dołożyć :decayed:

Opublikowano

kuzwa ale te audice tanieja, B8ki pewniaki po 35k, B7 Q po serwisie za 24k :kox:

a ja szukam B6 do 30k i nic ciekawego znalezc nie moge :grin:

taaa bo wybredny jesteś :grin::P

nie mam duzych wymagan, Q, rnse, bose, grzane polskory, full sline, xenon, 4xele.szyby :decayed:

tylko tyle, wiecej mi do szczescia niepotrzebne :D

a najlepiej jakby jeszcze sie jakas okazja trafila, tak za np 20k, bo jak widac okazje sie zdarzają :grin:

wszystko wyrezać możesz :wink:

Opublikowano

Parking Tesco na wielickiej zamkniety :-P

Opublikowano

Ja jestem pod carrefourem na Witosa

Opublikowano

Jak cos to mam kierownice multifunkcyjna do Niej

Dzięki pomyśle.. Najpierw i tak serwis i decyzja przede mną..

Opublikowano

Kieto sorki nie sądziłem że będzie zamknięte tym bardziej że jest tam myjka 24 h

Opublikowano

Na zakopiance sa normalnie pelne parkingi :-D

Opublikowano

Panowie mam iPhone 4 do sprzedania w bardzo ładnym stanie

Opublikowano

Na zakopiance sa normalnie pelne parkingi :-D

ale wszyscy stoja czy lataja bokami :) ??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.