Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Karol trzeba było zadzwonić do gruszki on by was na pewno zawiózł

Ha ha ha ha

Padłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Jedne drzwi do malowania juz mi wystarczą

bawarczyk płakał jak sprzedawał? pokaż bo ciekawy jestem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego autko silnikowo modelowo super, jednak musisz sie liczyć z ewentualnymi i niestety drogimi naprawami jeśli nie zostały one jeszcze dokonane....napinacze jeśli nie były ruszane to po rabatach koszt ok. 6000zl. Wtryski jeśli nie były wymieniane na poprawione czyli te z po 2007 to tez rząd wielkości 5000-6000 po rabatach...ostatnia rządzą jest skrzynia biegów, jeśli jest w automacie to przy przelocie 200-300 będzie konieczna naprawa tiptronica, z racji ze tak dla odmiany po 2007 roku poprawili polowe osprzętu w niej to nie ma "zepsutego" elementu dostępnego tylko trzeba wymienić większa ilośc elementu....koszt w Mysłowicach u dobrego specjalisty to 5700zl. Po za tym autko marzenie...nie odbierz tego jako chęć wystraszenia Cie a jedynie uświadomienie trzech głównych bolączek BKNa... Trzeba sprawdzić auto i tyle...

Na spota oczywiście wpadaj...

Dzięki za zaproszenie, jak się właściciel zgodzi to podjadę i obejrzycie.

Co do wydatku 6k zł na rozrząd już się powoli pogodziłem.. (robi się jak słychać czy profilaktycznie?)

Po kupnie chciałem też wyciąć katalizator (ponoć wciąż jest) i podnieść o kilka koni moc, zmieniając już program(ile można zrobić z tych 204 koni żeby się silnik nie męczył?). I na to pewnie pójdzie kolejny klocek..

Wtryski ponoć zrobione ostatnio przez polskiego właściciela(autko jeździło ponoć ostatnie 2 lata po Polsce, wcześniej Włochy), który to miał zapłacić kilkanaście tysięcy w Auto Specjal. Jeśli mi to potwierdzą u Bełtowskiego na przeglądzie powinien jeden wydatek odpaść..

Skrzynia jest 6-stka manual, więc jeśli przebieg się potwierdzi (obecnie 206kkm) to powinna jeszcze być ok.

Dzięki za zainteresowanie, wrzucam link aukcji, A4 stoi w Czarnochowicach k. Wielizczki, pod domem dealera, może ktoś kojarzy.

http://otomoto.pl/audi-a4-b7-3-0-tdi-quattro-bi-xenon-C34980259.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzwa ale te audice tanieja, B8ki pewniaki po 35k, B7 Q po serwisie za 24k :kox:

a ja szukam B6 do 30k i nic ciekawego znalezc nie moge :grin:

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/zima-5x112-audi-18-a4-b8-a6-c6-225-45r18-i4908281045.html

skoro dwa wymiary to muszą mieć pierścienie centrujce ?


Radekst po 35 k to b8 nie trafisz :decayed: ja miałem talony z biedronki dlatego taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzwa ale te audice tanieja, B8ki pewniaki po 35k, B7 Q po serwisie za 24k :kox:

a ja szukam B6 do 30k i nic ciekawego znalezc nie moge :grin:

wiem, cena nie za duża ale w sumie w tych okolicach juz b7 nie brakuje.. Jak doliczę początkowe koszty to od razu będzie ponad 30.. Myślę że dużo niewiadomych rozwiąże się na przeglądzie, i liczę się z tym, że może być d*pa a nie okazja.. Na Twoje pocieszenie dodam że środek jest mało poszanowany i bez skór, wyświetlaczy i bajerów.. Jest spora rysa na drzwiach, ktoś specjalnie przepierdzielił widać.. I ja się łudzę że stąd ta cena. A mi golas wystarczy jak coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/zima-5x112-audi-18-a4-b8-a6-c6-225-45r18-i4908281045.html

skoro dwa wymiary to muszą mieć pierścienie centrujce ?

Radekst po 35 k to b8 nie trafisz :decayed: ja miałem talony z biedronki dlatego taniej

Pewnie ma 66.6 a z pierścieniami 57.1 albo jeszcze inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak jest.

ale spadły z ceny iphony 4s a to bardzo dobry telefon , nowy ......http://allegro.pl/apple-iphone-4s-black-white-16gb-i4924120614.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak jest.

ale spadły z ceny iphony 4s a to bardzo dobry telefon , nowy ......http://allegro.pl/apple-iphone-4s-black-white-16gb-i4924120614.html

Pozdrawiam serdecznie, czas dostawy 8-40 dni ;)

http://allegro.pl/zima-5x112-audi-18-a4-b8-a6-c6-225-45r18-i4908281045.html

skoro dwa wymiary to muszą mieć pierścienie centrujce ?

Radekst po 35 k to b8 nie trafisz :decayed: ja miałem talony z biedronki dlatego taniej

BOSERON nie kłam...wiem ile dałeś...;)))

Kolego autko silnikowo modelowo super, jednak musisz sie liczyć z ewentualnymi i niestety drogimi naprawami jeśli nie zostały one jeszcze dokonane....napinacze jeśli nie były ruszane to po rabatach koszt ok. 6000zl. Wtryski jeśli nie były wymieniane na poprawione czyli te z po 2007 to tez rząd wielkości 5000-6000 po rabatach...ostatnia rządzą jest skrzynia biegów, jeśli jest w automacie to przy przelocie 200-300 będzie konieczna naprawa tiptronica, z racji ze tak dla odmiany po 2007 roku poprawili polowe osprzętu w niej to nie ma "zepsutego" elementu dostępnego tylko trzeba wymienić większa ilośc elementu....koszt w Mysłowicach u dobrego specjalisty to 5700zl. Po za tym autko marzenie...nie odbierz tego jako chęć wystraszenia Cie a jedynie uświadomienie trzech głównych bolączek BKNa... Trzeba sprawdzić auto i tyle...

Na spota oczywiście wpadaj...

Dzięki za zaproszenie, jak się właściciel zgodzi to podjadę i obejrzycie.

Co do wydatku 6k zł na rozrząd już się powoli pogodziłem.. (robi się jak słychać czy profilaktycznie?)

Po kupnie chciałem też wyciąć katalizator (ponoć wciąż jest) i podnieść o kilka koni moc, zmieniając już program(ile można zrobić z tych 204 koni żeby się silnik nie męczył?). I na to pewnie pójdzie kolejny klocek..

Wtryski ponoć zrobione ostatnio przez polskiego właściciela(autko jeździło ponoć ostatnie 2 lata po Polsce, wcześniej Włochy), który to miał zapłacić kilkanaście tysięcy w Auto Specjal. Jeśli mi to potwierdzą u Bełtowskiego na przeglądzie powinien jeden wydatek odpaść..

Skrzynia jest 6-stka manual, więc jeśli przebieg się potwierdzi (obecnie 206kkm) to powinna jeszcze być ok.

Dzięki za zainteresowanie, wrzucam link aukcji, A4 stoi w Czarnochowicach k. Wielizczki, pod domem dealera, może ktoś kojarzy.

http://otomoto.pl/audi-a4-b7-3-0-tdi-quattro-bi-xenon-C34980259.html

To golas dlatego cena niższa, ja sprzedałem za 32zl przeca s-line wew i zew

Koni zrobisz koło 270 tak zeby nie było wyżyłowane

Jak cos to mam kierownice multifunkcyjna do Niej ;)

Edytowane przez KERCZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam serdecznie, czas dostawy 8-40 dni ;)

ale za to bedzie mial iphona za 7.5 stowki :naughty:

kurde Boseron, tak Cie lubie, jestes fajny chlop a taki naiwny :confused4:

jeszcze sie nie nauczyłeś ze nie ma okazji? ja nie wiem co musi sie stac zebys sie otrząsnął

ja tez sie kiedys dalem wydymac w jednej powaznej sprawie (moze jeszcze pamietasz o czym mowie, bo Ci troche glowe wtedy zawracalem) i teraz staram sie mega uwazac na to co robie.

i jeszcze co do tego iphona - "gwarancja serwisowa".

czyli zapewne telefon nie jest nowy a ODNOWIONY, tzw refurbished

regulamin sprzedajacego: "Czas realizacji zamówienia zazwyczaj wynosi 8-40 dni roboczych. Termin realizacji może ulec wydłużeniu do 60 dni roboczych od momentu złożenia kompletnego zamówienia"

"Nawiązana umowa zlecenia zamówienia na dany produkt u zagranicznego Dostawcy oznacza, że Kupujący jest importerem danego towaru, wprowadzając go na rynek krajowy. Przedmiot może być objęty procedurą celną. W przypadku naliczenia cła lub podatku od towarów i usług, ewentualne opłaty Kupujący zobowiązany jest uregulować we własnym zakresie, jako importer towaru. "

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

No to się rozsypało ;) Jedzie się ktoś poślizgać wieczorem czy wszyscy Świętują po Staropolsku?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi wiesz ze ja nigdy nie kłamie , znasz cene więc wiesz ze 35k to troche mało i nie jest to prawdą więc kto tu kłamie?...... :D

Radekst ja nie jestem naiwny , za stary jestem za dobrze znam zycie Kolego, jak komus nie zalezy na czasie to te 40 czy 60 dni moze poczekać a kosztów cła.....nie

słyszałem zeby ktoś za telefon płacił dodatkowe opłaty ..... nie spotkałem sie.

aha i jeszczejedno kupiłem B8 w dobrej cenie wiec jak widać okazje sie trafiają :wink:


ja moge o 19 tej jechać gdzieś, po pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi wiesz ze ja nigdy nie kłamie , znasz cene więc wiesz ze 35k to troche mało i nie jest to prawdą więc kto tu kłamie?...... :D

Radekst ja nie jestem naiwny , za stary jestem za dobrze znam zycie Kolego, jak komus nie zalezy na czasie to te 40 czy 60 dni moze poczekać a kosztów cła.....nie

słyszałem zeby ktoś za telefon płacił dodatkowe opłaty ..... nie spotkałem sie.

aha i jeszczejedno kupiłem B8 w dobrej cenie wiec jak widać okazje sie trafiają :wink:

ja moge o 19 tej jechać gdzieś, po pracy

To możne parking Tesco na Wielickiej o 19:30? Chyba że ma ktoś inny pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jade po pracy do Tranzita , zobaczymy co i jak a jest więcej chętnych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jade po pracy do Tranzita , zobaczymy co i jak a jest więcej chętnych ?

A gdzie ten tranzit? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...