Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do sprzedania TV Sony Bravia 40 cali LCD , Tv ma 4 lata ,stan b.dobry- 500 zł

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

do sprzedania TV Sony Bravia 40 cali LCD , Tv ma 4 lata ,stan b.dobry- 500 zł

Cześć. Podaj proszę jaki model to sobie znajdę wymiary i sprawdzę czy wejdzie do rodziców, zakładam że obsługuje mpeg-4?

Opublikowano

niestety ma mpeg 2 wiec decoder za 50 zl potrzebny, ale tv stan super

Opublikowano

Boseron ma wejscie PC???

wez go jutro na spota...

dziala w 100%??

Opublikowano

Boseron ma wejscie PC???

wez go jutro na spota...

dziala w 100%??

Podobno masz zakaz przyjazdów na spoty

Opublikowano

Boseron ma wejscie PC???

wez go jutro na spota...

dziala w 100%??

Podobno masz zakaz przyjazdów na spoty

ej a nie miales juz isc do domu??

Opublikowano

Fantomas tak mówił

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

On ma na to wyje... bo go Gruszka przywozi

Opublikowano

I FANTOMAS odwozi ;)

I FANTOMAS odwozi ;)

Opublikowano

Do 2`go siedzę w Łodzi gdyby Ktoś coś.

Edytowane przez bodowp

Opublikowano

wiosła zabrałeś

I FANTOMAS odwozi ;)
I FANTOMAS odwozi ;)

a ten znów nawalony

Opublikowano

Kurde... Zainstalowałem aktualizacje tapatalka i zniknęło mi forum z ulubionych... Musze teraz ręcznie szukać... Ktoś wie jak mi pomóc?

ABG

Opublikowano

Ty sie nie liczysz...Tobie nie podobają sie a6 :)

Better???

Zobacz ofertę: Audi a6, 3.0 tfsi, S-Line

http://allegro.pl/showItem2.php?item=4901966925

Kerczi dziekuję za pomysly,ale :

* A6C6 - generalnie jest dla mnie za duże a przerostu EGO jeszcze nie mam, no i zbyt wieloryba mi przypomina ( zgodzę sie z miodzio....urodziwe nie jest )

* A6 nowe - bardzo ładne i owszem ale nawet gdybym powyższe wytrzymał to i tak auta za 100k nie kupie ( bo nie) :)

* A4 B8 po 2011 - TFSI 2.0 -ile to pali/?,czy potrzebuje mieć własną stację benzynową ( jak w przypadku poprzedniej TFSI?)

Opublikowano

Kurde... Zainstalowałem aktualizacje tapatalka i zniknęło mi forum z ulubionych... Musze teraz ręcznie szukać... Ktoś wie jak mi pomóc?

ABG

Wpisz w wyszukiwarce a4-klub

Opublikowano

* A4 B8 po 2011 - TFSI 2.0 -ile to pali/?,czy potrzebuje mieć własną stację benzynową ( jak w przypadku poprzedniej TFSI?)

tu masz moje srednie spalanie z tankowan od 1 pazdziernika do dzisiaj (w odwroconej kolejnosci, na gorze ostatnie tankowanie, na dole najstarsze). zawsze tankuje do pelna wiec pomiary sa dosyc dokladne:

11,31
11,37
11,09
11,83
11,85
11,20
10,81
9,83
11,66
jezdze glownie po krakow, w pazdzierniku pojechalem odwiedzic rodzicow (400km trasy z czego polowa to autostrada - 150km/h) stad wyszlo nizsze spalanie. szczerze mowiac to nie wiem za bardzo czego sie spodziewasz po 2 litrowym silniku z turbo. wczesniej mialem 2.0 tdi i mi palil okolo 2L mniej - ale to klekot.
Opublikowano

Tv nie aktualne, poszedł w dobre rece :) został Xbox

Opublikowano

Pany jutro przyjeżdżam stworem na spota...mam nadzieje ze śniegu tyyyyle najeb*e ;)

Opublikowano

:hi:

Innym razem oblukam Twój nowy nabytek :wink:

wysłane z lte

Opublikowano

Pany jutro przyjeżdżam stworem na spota...mam nadzieje ze śniegu tyyyyle najeb*e ;)

coś znowu zakupił ;-) ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.