Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Help. Stoję przed Częstochowa i skrzynia mi się kleszczy. Nawet na luzie słychać tryt tryt. Ktoś coś to proszę o kontakt. 506251789

Dmuchnięte z pąpki od materaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Help. Stoję przed Częstochowa i skrzynia mi się kleszczy. Nawet na luzie słychać tryt tryt. Ktoś coś to proszę o kontakt. 506251789

Dmuchnięte z pąpki od materaca.

jak mamy Ci pomoc?

jedynie chyba laweta Ci pozostaje.

jak cos to masz numer do kolegi Adik: 691 953 805

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* A4 B8 po 2011 - TFSI 2.0 -ile to pali/?,czy potrzebuje mieć własną stację benzynową ( jak w przypadku poprzedniej TFSI?)

tu masz moje srednie spalanie z tankowan od 1 pazdziernika do dzisiaj (w odwroconej kolejnosci, na gorze ostatnie tankowanie, na dole najstarsze). zawsze tankuje do pelna wiec pomiary sa dosyc dokladne:

11,31
11,37
11,09
11,83
11,85
11,20
10,81
9,83
11,66
jezdze glownie po krakow, w pazdzierniku pojechalem odwiedzic rodzicow (400km trasy z czego polowa to autostrada - 150km/h) stad wyszlo nizsze spalanie. szczerze mowiac to nie wiem za bardzo czego sie spodziewasz po 2 litrowym silniku z turbo. wczesniej mialem 2.0 tdi i mi palil okolo 2L mniej - ale to klekot.

kurcze ...

spodziewałem i ( nadal w to wierze ze poniżej 10l) to to normalnie spali przy płynnej miejskiej jeździe ( non eco driving)

do tego licze 1-a nawet 2 litry oleju pomierzy przeglądami

co jeszcze ?

terkoczaca rolka i luźny łańcuszek napinacza (od strony grodzi) ?

* mój aktulany klekot(pierwszy od lat) pali po Krakowie 8 L a trase Wieliczka - Praga _Gliwice robie na baku (60l)

Na tej trasie nie jestem ostatni- średnia 112 km/h a jade z automatem w kompletnej ciszy i mego komforcie ...(sic !)

Cholera ... gdzie ta przewaga dzięki technice ... za ktora notabene słono zapłacę gdy kupie oooo !

.

Edytowane przez MOHITO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cholera ... gdzie ta przewaga dzięki technice ... za ktora notabene słono zapłacę gdy kupie oooo !

Najlepiej się słucha tej reklamy w radiu podczas poprawiania fabrycznych błędów ;p dosłownie krew zalewa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Help. Stoję przed Częstochowa i skrzynia mi się kleszczy. Nawet na luzie słychać tryt tryt. Ktoś coś to proszę o kontakt. 506251789

Dmuchnięte z pąpki od materaca.

jak mamy Ci pomoc?

jedynie chyba laweta Ci pozostaje.

jak cos to masz numer do kolegi Adik: 691 953 805

Dzieki Radekst za reklamę :)

Jak cos służę pomocą - laweta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOHITO niestety już nie kupisz bezawaryjnego i malo palącego samochodu...oczywiście jeśli chcesz kupić cos nowszego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew ;-) póki co to pomoc z łodzi juz jedzie...jutro na spokojnie będę ogarniać resztę

Dmuchnięte z pąpki od materaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za spota, bylo milo jak zawsze choc dawno mnie nie bylo,

Ramzes.... ale mbie sie bardzo podoba moje b8 i nie zamienilbym na inny, komfort jazdy to przepasc do b6,b7 tak uwazam. drugi raz tez bym go kupil bo jest warta swej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew ;-) póki co to pomoc z łodzi juz jedzie...jutro na spokojnie będę ogarniać resztę

Dmuchnięte z pąpki od materaca.

Dobrze ,że temperatura w aucie normalna ,a nie taka jak poza nim....po nowym roku sie padline naprawi...zawsze to kolejna okazja na jutrzejsze driny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Help. Stoję przed Częstochowa i skrzynia mi się kleszczy. Nawet na luzie słychać tryt tryt. Ktoś coś to proszę o kontakt. 506251789

jak mamy Ci pomoc?

Jak to jak? Ruchomy spot połączony z grupowym holowaniem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciepło jest ropy dużo :-D holowanie odpada bo kleszczy nawet jak się toczy na luzie.

Dmuchnięte z pąpki od materaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ...

spodziewałem i ( nadal w to wierze ze poniżej 10l) to to normalnie spali przy płynnej miejskiej jeździe ( non eco driving)

Na tej trasie nie jestem ostatni- średnia 112 km/h a jade z automatem w kompletnej ciszy i mego komforcie ...(sic !)

Cholera ... gdzie ta przewaga dzięki technice ... za ktora notabene słono zapłacę gdy kupie oooo !

Mój 1,9 TDI Q pali po mieście koło 9, teraz w zimie bliżej 10 bez stosowania na siłę zasad eco ale też bez pałowania do czerwonego pola. No chyba że nie ma ruchu i świateł to da się zrobić koło 7 Na dużą masę i opory napędu nic nie poradzisz.

Skoro jesteś zadowolony z obecnego auta to dlaczego chcesz zmieniać?

MOHITO niestety już nie kupisz bezawaryjnego i malo palącego samochodu...oczywiście jeśli chcesz kupić cos nowszego...

Zależy co się od auta oczekuje, można kupić fabrycznie nowego diesla np jakiegoś francuza i przez 3 lata będzie jeździć a później trzeba opchnąć ale rozumiem że koledze chodzi o samochód a nie urządzenie do przemieszczania z punktu A do B :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za spota, bylo milo jak zawsze choc dawno mnie nie bylo,

Ramzes.... ale mbie sie bardzo podoba moje b8 i nie zamienilbym na inny, komfort jazdy to przepasc do b6,b7 tak uwazam. drugi raz tez bym go kupil bo jest warta swej ceny.

TY cena...

Sprawdź bezpiecznik z lewej strony deski rozdzielczej ST1 Czyli czarna szyna bezpiecznik nr2 5A czy jest ok :wink:

A97_11491.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co wtedy? Zadziała Mu s-line wewnętrzny i zewnętrzny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co wtedy? Zadziała Mu s-line wewnętrzny i zewnętrzny??

Oba na raz :decayed:

BOSERON to olej 5A, włóż odrazu 20A, moze zadziała odrazu NAVI i fotochrom...

BOSERON a czytałeś poradnik przed zakupem??

999b30a7fc26b334d579b7f0c3aab2d7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOSERON nie chcesz fajnej B5 w Tdiku :-D stoi kolo Zawady na stacji przy burgerowni ;-)

Dmuchnięte z pąpki od materaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Audi A4 B7 (2004-2007) 24900 PLN. krakĂłw - otoMoto.pl

Kur** ten handlarz bezczelny..

U gościa pod domem:

"Panie nie bite na pewno, daje sobie rękę uciąć, z resztą znam się na samochodach, nie kupił bym.. Serwisowane w audi, wtryski nie dawno wymienione, poprzedni właściciel zapłacił kilkanaście tyś zł w auto specjal, może pan sprawdzić".

Dzisiaj u Bełtowskiego:

"Ma pan ten VIN co panu wysyłałem, bo zapomniałem dowodu rejestracyjnego zabrać z domu" ... "No to włoskie więc gdzieś musiał być malowany ale na pewno nie bity"... "Wpisy w komputerze są, mówiłem że serwisowany, od nich tam z Italii często nie ma w bazie". "Jest napisane że w Auto Specjal turbina regenerowana - więc na pewno nową dali."

Rozumiem - życie z handlu - ale żeby tak z ludźmi pogrywać.. Żal gauganka.

Na szczęście w salonie klasa, zakończyłem przegląd po sprawdzeniu grubości powłoki.. Policzyli 100 zamiast 400 i za to do nich wrócę.. opis oszustwa wrzucam za chwile do działu kupujemy, niech się już nikt nie przejedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A4 B7 (2004-2007) 24900 PLN. krakĂłw - otoMoto.pl

Kur** ten handlarz bezczelny..

U gościa pod domem:

"Panie nie bite na pewno, daje sobie rękę uciąć, z resztą znam się na samochodach, nie kupił bym.. Serwisowane w audi, wtryski nie dawno wymienione, poprzedni właściciel zapłacił kilkanaście tyś zł w auto specjal, może pan sprawdzić".

Dzisiaj u Bełtowskiego:

"Ma pan ten VIN co panu wysyłałem, bo zapomniałem dowodu rejestracyjnego zabrać z domu" ... "No to włoskie więc gdzieś musiał być malowany ale na pewno nie bity"... "Wpisy w komputerze są, mówiłem że serwisowany, od nich tam z Italii często nie ma w bazie". "Jest napisane że w Auto Specjal turbina regenerowana - więc na pewno nową dali."

Rozumiem - życie z handlu - ale żeby tak z ludźmi pogrywać.. Żal gauganka.

Na szczęście w salonie klasa, zakończyłem przegląd po sprawdzeniu grubości powłoki.. Policzyli 100 zamiast 400 i za to do nich wrócę.. opis oszustwa wrzucam za chwile do działu kupujemy, niech się już nikt nie przejedzie.

Hmmm.. 'a nie mowilem'? :)

Dalej sobie rob nadzieje ze kupisz B7 warte uwagi w cenie (a nawet TANIEJ) od B6 :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...