Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pablo dobrze wiedziec, szkoda ze miesiac temu TV kupiłem bo moze bysmy obaj byli zadowoleni, Ty z premii ja z ceny ;) zycze Ci dobrych zarobków i milej atmosfery na nowym.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to zaproponuj mi pralkę, lodówkę, zmywarkę bo niebawem muszę coś kupić

Fanta zgadamy się :wink:



Pablo dobrze wiedziec, szkoda ze miesiac temu TV kupiłem bo moze bysmy obaj byli zadowoleni, Ty z premii ja z ceny zycze Ci dobrych zarobków i milej atmosfery na nowym.

Spoko jak coś to masz teraz blisko do mnie :)

Opublikowano

to zaproponuj mi pralkę, lodówkę, zmywarkę bo niebawem muszę coś kupić

Fanta zgadamy się :wink:

a w którym oddziale praca?? :wink: btw powodzenia :wink:

Opublikowano

Na zakopiańskiej, ruch tutaj faktycznie wielki stąd najsilniejszy sklep ze wszystkich w Krk, robiłem po drugiej stronie ulicy w Media to tam ruch nieporównywalnie mniejszy ze względu na zły dojazd na Solvay.

Dziękuje Panowie :)

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

Powodzonka w nowym miejscu :)

wysłane z lte

Opublikowano

Panowie pytanko do Amatorów TeDeIków w B5 po ilu km mniej więcej jazdy wskaźnik temp. jest na 90 ( pion) ? U mnie to zajmuje np jadąc z Kościuszki na Skotnicką przez Kapelanke (jakieś 9km nie stojąc nigdzie w korku) To jakoś dużo czy w normie? Temperatury na zewnątrz koło 2-3`C

Opublikowano

To wszystko zależy jak długo jadę na 2 biegu z obrotami 3,8k :grin:

wysłane z lte

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

hehe... ostatnio jechałem galaxy i w szoku że po 5 min full temp. ale tam dogrzewanie na webasto jest jak w sharanie... może jestem przewrażliwiony :D

Opublikowano

Panowie pytanko do Amatorów TeDeIków w B5 po ilu km mniej więcej jazdy wskaźnik temp. jest na 90 ( pion) ? U mnie to zajmuje np jadąc z Kościuszki na Skotnicką przez Kapelanke (jakieś 9km nie stojąc nigdzie w korku) To jakoś dużo czy w normie? Temperatury na zewnątrz koło 2-3`C

U mnie przy FMICu, wyciętym egrze, większą chłodnicą oleju itp itd ... przy jeździe po mieście nigdy nie miałem 90C przy takich temperaturach zewnętrznych ;-)

Opublikowano

Panowie pytanko do Amatorów TeDeIków w B5 po ilu km mniej więcej jazdy wskaźnik temp. jest na 90 ( pion) ? U mnie to zajmuje np jadąc z Kościuszki na Skotnicką przez Kapelanke (jakieś 9km nie stojąc nigdzie w korku) To jakoś dużo czy w normie? Temperatury na zewnątrz koło 2-3`C

u mnie tez okolo 10km zajmuje nagrzanie do pionu

Opublikowano

Dobra... to już nie szukam dziury w całym bo już dość póki co wydałem na padakę :D Dzięki Panowie :wink:

Opublikowano

Panowie pytanko do Amatorów TeDeIków w B5 po ilu km mniej więcej jazdy wskaźnik temp. jest na 90 ( pion) ? U mnie to zajmuje np jadąc z Kościuszki na Skotnicką przez Kapelanke (jakieś 9km nie stojąc nigdzie w korku) To jakoś dużo czy w normie? Temperatury na zewnątrz koło 2-3`C

Nic sie nie martw. Wszystko w normie. Teraz mój Mietek z silnikiem 3,0 nagrzewa się dużo szybciej niż 1,9 TDI.

ABG

Opublikowano

Zawsze możesz zastosować dokładkę i kratki z benzyny i stłumić trochę przepływ powietrza na smica.

Opublikowano

Na zakopiańskiej, ruch tutaj faktycznie wielki stąd najsilniejszy sklep ze wszystkich w Krk, robiłem po drugiej stronie ulicy w Media to tam ruch nieporównywalnie mniejszy ze względu na zły dojazd na Solvay.

Dziękuje Panowie :)

Dobrze wiedzieć.....

....mogę Cię zwolnić jak będziesz niegrzeczny :)

Opublikowano

Dobrze wiedzieć.....

....mogę Cię zwolnić jak będziesz niegrzeczny

A ja Ciebie też :):decayed:

Wczoraj tankowałem gaz na Makuszyńskiego stacja Bliska 1,57zł :kox:

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

Dobrze wiedzieć.....

....mogę Cię zwolnić jak będziesz niegrzeczny

A ja Ciebie też :):decayed:

Wczoraj tankowałem gaz na Makuszyńskiego stacja Bliska 1,57zł :kox:

Z ta mała różnica ze ja faktycznie...;)

Pozdrów kierownika Marcina ode mnie

Opublikowano

Dobrze wiedzieć.....

....mogę Cię zwolnić jak będziesz niegrzeczny

A ja Ciebie też :):decayed:

Wczoraj tankowałem gaz na Makuszyńskiego stacja Bliska 1,57zł :kox:

Z ta mała różnica ze ja faktycznie... ;)

Pozdrów kierownika Marcina ode mnie

nie zebym Cie podpuszczal, ale na bank go nie zwolnisz

Opublikowano

PABLO a dlaczego nie pracujesz już w komórkach?!?

Opublikowano

Powitać :hi:

Panowie jak ktoś będzie chciał tv, pralkę, lodówkę, telefon a nawet depilator :decayed: to pisać bo zacząłem nową pracę w RTV EURO AGD.

jak to przecież byłeś szefem szefów w sprzedaży tel kom :decayed:

Opublikowano

Fanta, Wąski… jutro 16 na Zabieżowie aktualne?

JA jestem w Zabierzowie :wink:

Powitać :hi:

Panowie jak ktoś będzie chciał tv, pralkę, lodówkę, telefon a nawet depilator :decayed: to pisać bo zacząłem nową pracę w RTV EURO AGD.

a ile dajesz rabatu ?? :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.