Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powitać :hi:

Panowie jak ktoś będzie chciał tv, pralkę, lodówkę, telefon a nawet depilator :decayed: to pisać bo zacząłem nową pracę w RTV EURO AGD.

a ile dajesz rabatu ?? :P

Rabat to sobie w kasie odbierzesz... Razem z fakturą :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Panowie Chłopak zaczął prace a Wy tu odrazu o zwolnieniach......dajcie Pablowi szanse , w Media był bezcenny .

Pablo podjade cie odwiedzić , nie zaczynaj od rabatów bo Cie zwolnią :decayed:


Chopoki kto na zlocik to wpisywac sie bo miejsca powoli brakuje :wink:

Edytowane przez boseron

Opublikowano

Boseron zawsze tak jest wszyscy sie wpisują a potem odmawiają ja czekam na koniec wtedy juz zostaną same apartamenty

Edytowane przez -RamzeS-

Opublikowano

Powitać :hi:

Panowie jak ktoś będzie chciał tv, pralkę, lodówkę, telefon a nawet depilator :decayed: to pisać bo zacząłem nową pracę w RTV EURO AGD.

a ile dajesz rabatu ?? :P

Rabat to sobie w kasie odbierzesz... Razem z fakturą :decayed:

Myślałem że w Maroku

Opublikowano

Ja się zastanawiam :wink:

I małe co nieco ciachniemy przy okazji ;)

dbc3638f3f8a3005de8b3e12b6e532b5.jpg

wysłane z lte

Bankowo :decayed:
Opublikowano

Ja już zapisany!!!

Opublikowano

Powitać :hi:

Panowie jak ktoś będzie chciał tv, pralkę, lodówkę, telefon a nawet depilator :decayed: to pisać bo zacząłem nową pracę w RTV EURO AGD.

a ile dajesz rabatu ?? :P
Rabat to sobie w kasie odbierzesz... Razem z fakturą :decayed:
Myślałem że w Maroku
Pamięć krótka kolego? Czy nie załapałeś o czym piszę?
Opublikowano

Powitać :hi:

Panowie jak ktoś będzie chciał tv, pralkę, lodówkę, telefon a nawet depilator :decayed: to pisać bo zacząłem nową pracę w RTV EURO AGD.

a ile dajesz rabatu ?? :P
Rabat to sobie w kasie odbierzesz... Razem z fakturą :decayed:
Myślałem że w Maroku
Pamięć krótka kolego? Czy nie załapałeś o czym piszę?

SKS :facepalm:

Opublikowano

Fanta, Wąski… jutro 16 na Zabieżowie aktualne?

JA jestem w Zabierzowie :wink:

Ieeszz to wtopa. ;]

Opublikowano

Fanta, Wąski… jutro 16 na Zabieżowie aktualne?

JA jestem w Zabierzowie :wink:

Ieeszz to wtopa. ;]

Werbel co z kołami?

Opublikowano

KERCZI z Marcinem w 1 dzień po pracy obczajaliśmy swoje auta, dobrze ogarniętego ma paska :)

Opublikowano

To raczej mówimy o innych osobach...bo ten o którym mowię ma mondeo

Wysłane z VW

Opublikowano

To raczej mówimy o innych osobach...bo ten o którym mowię ma mondeo

Jest Marcin, drugi to Rafał a trzeci głowny kierownik to Piotrek.

Marcin niedawno kupił paska B6 kombi 2.0 DSG w dieslu zrobionego na R-Line'a.

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

Ale Ty mówisz o kortach zmiany a nie kierach jeszcze nad nimi

Opublikowano

Ale Ty mówisz o kortach zmiany a nie kierach jeszcze nad nimi

Wyżej jest już dyrektor z tego co wiem ale już mniejsza o to :)

Opublikowano

Powitać :hi:

Panowie jak ktoś będzie chciał tv, pralkę, lodówkę, telefon a nawet depilator :decayed: to pisać bo zacząłem nową pracę w RTV EURO AGD.

a ile dajesz rabatu ?? :P
Rabat to sobie w kasie odbierzesz... Razem z fakturą :decayed:
Myślałem że w Maroku
Pamięć krótka kolego? Czy nie załapałeś o czym piszę?
SKS :facepalm:

Trzy słowa: faktura, Pablo, MediaMarkt :naughty:

Opublikowano

Jarko a co z dychą na Hutnika :decayed:

Opublikowano

Siemka Kierowniki :)

wysłane z lte

Opublikowano

Powitać :hi:

nieco mi się dzisiaj przyspało... :kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.