Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aloha :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema::kawa:

Powitać :hi:

nieco mi się dzisiaj przyspało... :kwasny:

mi w środę... to spojrzenie szefa kiedy wchodzisz do biura zamiast 7:30 to po 9:00 i słyszysz "Cześć Bogdan... czekałem na Ciebie" :D

Opublikowano

:siema::kawa:

Powitać :hi:

nieco mi się dzisiaj przyspało... :kwasny:

mi w środę... to spojrzenie szefa kiedy wchodzisz do biura zamiast 7:30 to po 9:00 i słyszysz "Cześć Bogdan... czekałem na Ciebie" :D

Żartowniś ;-)

Opublikowano

Jarko a co z dychą na Hutnika :decayed:

Trzymaj, w BT mi przekażesz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Siemka :hi:

Opublikowano

Bry

Opublikowano

panowie czemu już nie mozna dodawac do postu zdjęć z dysku?

Opublikowano

:siema: Pany

dawno mnie tu nie bylo, widze ze ekipa sie szykuje na Bukowine :) bardzo dobrze.

Mam pytanko, kumpel chce kupic takie cudo

http://otomoto.pl/audi-a4-170ps-s-line-bi-xsenon-quattro-aso-C35774058.html

170 PS, 2007 rok, bixenon dokladany, auto z wloch, do 140 tys ksiazka

Co myslicie o tym silniku ???

Do zobaczenia w Bukowinie

Edytowane przez norbi3000

Opublikowano

Od nas jedzie tylko Kerczi i Cuber

Opublikowano

:siema: Pany

dawno mnie tu nie bylo, widze ze ekipa sie szykuje na Bukowine :) bardzo dobrze.

Mam pytanko, kumpel chce kupic takie cudo

http://otomoto.pl/audi-a4-170ps-s-line-bi-xsenon-quattro-aso-C35774058.html

170 PS, 2007 rok, bixenon dokladany, auto z wloch, do 140 tys ksiazka

Co myslicie o tym silniku ???

Do zobaczenia w Bukowinie

mialem taki w poprzednim samochodzie. wtryski sie sypia, byla na to akcja serwisowa ale nie wzywali wszystkich tylko wymieniali tym, ktorzy sie zglaszali - wiec jesli ma wymienione to spoko, jesli nie - to pierwszy problem, druga sprawa - DPF - u mnie zdechl przy 150K. tutaj jest ponad 200 wiec pewnie juz go nie ma. tak poza tymi dwiema sprawami - ja bylem zadowolony. dochodza jeszcze problemy z napedem pompy oleju (imbus) i zdarzaja sie pekajace glowice (pomimo tego, ze podobno poprawili to gdzies w 2006r). oczywiscie jest jeszcze dwumas ale to akurat nie kwestia tego silnika tylko samego wynalazku. w kazdym razie ja swojego sprzedalem przy 173 tys przebiegu i jedyna rzecz jaka mnie spotkala to wtryski i dpf. wtryski zrobilo ASO a wyciecie dpf'a i program kosztowal mnie troche ponizej 1K pln. jezdzilo mi sie przyjemnie, programem robi sie okolice 200KM, spalanie jest akceptowalne.... tylko ten klekot PD - no ale niektorzy lubia "grzechotniki"

Opublikowano

Od nas jedzie tylko Kerczi i Cuber

Na liscie jest tez boseron, Transit oraz lennox.

:siema: Pany

dawno mnie tu nie bylo, widze ze ekipa sie szykuje na Bukowine :) bardzo dobrze.

Mam pytanko, kumpel chce kupic takie cudohttp://otomoto.pl/audi-a4-170ps-s-line-bi-xsenon-quattro-aso-C35774058.html

170 PS, 2007 rok, bixenon dokladany, auto z wloch, do 140 tys ksiazka

Co myslicie o tym silniku ???

Do zobaczenia w Bukowinie

mialem taki w poprzednim samochodzie. wtryski sie sypia, byla na to akcja serwisowa ale nie wzywali wszystkich tylko wymieniali tym, ktorzy sie zglaszali - wiec jesli ma wymienione to spoko, jesli nie - to pierwszy problem, druga sprawa - DPF - u mnie zdechl przy 150K. tutaj jest ponad 200 wiec pewnie juz go nie ma. tak poza tymi dwiema sprawami - ja bylem zadowolony. dochodza jeszcze problemy z napedem pompy oleju (imbus) i zdarzaja sie pekajace glowice (pomimo tego, ze podobno poprawili to gdzies w 2006r). oczywiscie jest jeszcze dwumas ale to akurat nie kwestia tego silnika tylko samego wynalazku. w kazdym razie ja swojego sprzedalem przy 173 tys przebiegu i jedyna rzecz jaka mnie spotkala to wtryski i dpf. wtryski zrobilo ASO a wyciecie dpf'a i program kosztowal mnie troche ponizej 1K pln. jezdzilo mi sie przyjemnie, programem robi sie okolice 200KM, spalanie jest akceptowalne.... tylko ten klekot PD - no ale niektorzy lubia "grzechotniki"

Dzieki za info przekaze kumplowi

Opublikowano
  • Autor

Siemka wieczorową porą :)

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

-RamzeS-, dnia 06 Lut 2015 - 22:03, napisał: Od nas jedzie tylko Kerczi i Cuber
Na liscie jest tez boseron, Transit oraz lennox.

ale oni są przez pomyłkę bo myśleli , że wpłacają na hutnika

Opublikowano

Od nas jedzie tylko Kerczi i Cuber

serio ?? tylko taka delegacja ?

Opublikowano

Tylko Królowce jadą!!!!

Wysłane z VW

Opublikowano

zawsze Was jechała duża ekipa dlatego to moje zdziwienie ;)

Opublikowano

Od nas jedzie tylko Kerczi i Cuber

Ja i ThemOn to rozumiem że nie jesteśmy już "od Nas"... [emoji6]
Opublikowano

spalem od 18 tej do teraz, co tu robic ;) rozjechany ten dzien z nocą. ide po piwo

Opublikowano

Od nas jedzie tylko Kerczi i Cuber

Ja i ThemOn to rozumiem że nie jesteśmy już "od Nas"... [emoji6]

Ja nie wiem jak wy wyglądacie wiec bardziej jesteście od nich niż od nas [emoji1]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.