Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie w sumie to dzięki za śmiechowy wyjazd.

Napewno będę teraz żył ciut dłużej :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: , muszę wymienić przegub prawy, (lewy prawdopodobnie też...) ,pasek klinowy , łączniki stabilizatora, ma ktoś namiary na fachowca ? potrzebuję to zrobić na już ,bo jestem ograniczony czasowo.

werbel nie jest źle :thumbup1: , wrzuć foto z boku auta ,pod takim kątem ciężko ocenić

Opublikowano

:hi: , muszę wymienić przegub prawy, (lewy prawdopodobnie też...) ,pasek klinowy , łączniki stabilizatora, ma ktoś namiary na fachowca ? potrzebuję to zrobić na już ,bo jestem ograniczony czasowo.

Tak skomplikowane roboty możesz zlecić w Feu Vert.

Opublikowano

Panowie w sumie to dzięki za śmiechowy wyjazd.

Napewno będę teraz żył ciut dłużej :)

no i gdzieś uciekła dzifko

boseron tęskni i wzdycha za tobą

mówił że nie pamięta kiedy go ktoś lepiej skuł od tyłu

e9cef077d2e1370cbb609d9cbd04a20c.jpg

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano

Panowie w sumie to dzięki za śmiechowy wyjazd.

Napewno będę teraz żył ciut dłużej :)

no i gdzieś uciekła dzifko

boseron tęskni i wzdycha za tobą

mówił że nie pamięta kiedy go ktoś lepiej skół od tyłu

e9cef077d2e1370cbb609d9cbd04a20c.jpg

Co?
Opublikowano

Panowie w sumie to dzięki za śmiechowy wyjazd.

Napewno będę teraz żył ciut dłużej :)

no i gdzieś uciekła dzifko

boseron tęskni i wzdycha za tobą

mówił że nie pamięta kiedy go ktoś lepiej skół od tyłu

e9cef077d2e1370cbb609d9cbd04a20c.jpg

Co?

A bo mnie zdenerwował :)

Opublikowano

:hi:


Panowie w sumie to dzięki za śmiechowy wyjazd.
Napewno będę teraz żył ciut dłużej :)

no i gdzieś uciekła dzifko
boseron tęskni i wzdycha za tobą
mówił że nie pamięta kiedy go ktoś lepiej skuł od tyłu
e9cef077d2e1370cbb609d9cbd04a20c.jpg

hmmmmmm.............musi to lubieć :dziura::decayed:

Opublikowano

@BOSERON

Z C I E B I E S I Ę Ś M I E J E M Y

Wysłane z VW

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

[emoji14]olew: no i fajnie... [emoji14]olew:

Dzięki za 3 dni dobrej zabawy :wink:

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Mnie juz tak brzuch boli od śmiechu ze aż na wymioty ściąga

Boseron jesteś zwycięzcą

Opublikowano

Mnie juz tak brzuch boli od śmiechu ze aż na wymioty ściąga

To sie kac nazywa

Opublikowano

:decayed: prawda

Opublikowano

Co ????

Karol jak bedziesz przeglądał film z kamery nie zdziw sie gdy zobaczysz chu... Boserona

Opublikowano

Co ????

Karol jak bedziesz przeglądał film z kamery nie zdziw sie gdy zobaczysz chu... Boserona

Hahahah

Trzeba sie umowic na ogladanie przy flaszce i tyle

Opublikowano

Co ????

Karol jak bedziesz przeglądał film z kamery nie zdziw sie gdy zobaczysz chu... Boserona

Gorzej ze przez ten zlot nikt Mu już ręki nie poda :)

Wysłane z VW

Opublikowano

Co ????

Karol jak bedziesz przeglądał film z kamery nie zdziw sie gdy zobaczysz chu... Boserona

Gorzej ze przez ten zlot nikt Mu już ręki nie poda :)

Wysłane z VW

E tam , z Fantomkiem weszli na inny poziom znajomości.

Opublikowano

Themon tez wczoraj leciał na fantomasa. Gość ma cos w sobie

Opublikowano

6e168b95e5c5c8485ed1c06e6f95bd81.jpg

Kurwiki w oczach

76ae1d007a0d624e8904e6a29491e17b.jpg

Opublikowano

Jak w jakimś horrorze.

Dercy i Mercy jakby to Bosseron powiedział....ale wczoraj to płakałem...

Opublikowano

Dzięki wszystkim za meega dawkę humoru, za wczorajsze derby i super atmosferę. Do zobaczenia w Krk na spocie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.