Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kerczi, z tego pomarańczowego co masz na handel to końcówka do urwania z ceny ?

To nie ja mam, ale 140000 jest do urwania

a handluje tu ktoś sprzetem rtv agd? :wink:

Pablo? who else?

Kerczi - znasz chłopa ?

Którego?

Ciebie :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja mam nc+ full za 79zl a internet ciągne od sąsiadki a Ona w odróżnieniu druta

full full? canal+, HBO, filmbox'y, cinemax'y itd?

tak full full, tylko ze ja 8 lat z nimi jestem, a zalezalo mo tylko na canale + zeby mecze ogladac liga angielska, hiszpanska, wloska, francuska i polska.
ale to masz w pakiecie mono czy stereo
Opublikowano

Patrze pod auto a tam mokro... Zdejmuje pokrywę silnika a tam...

f40a92b2bfc6591a6e0d658e2e796877.jpg

aa19b76da5f9323db2f065c0ad86c0ff.jpg

Wygląda na borygo tylko jak gdzie? Tak kolo wtrysku? Chyba że tak od tego krućca tak wali, że aż tam mokro. Ktoś tam już go na sylikonie dawał wiec wypada nowy kupić. Ktoś mi wrzuci układ chłodzenia co bym mógł namierzyć to coś?

Dmuchnięte z pąpki od materaca.

to chyba będzie to http://allegro.pl/kruciec-wody-audi-80-a4-a6-tdi-passat-b5-tdi-i5184030072.html

Opublikowano

Kerczi jeśli to nie twój Aston to lepiej go ściągnij, bo już jest afera w necie

Opublikowano

Oczywiście ze nie mój, tylko nie bardzo rozumiem dlaczego jest afera...przecież w aukcji nie ma żadnej informacji ze auto jest bezwypadkowe...

Nie potrafię zrozumieć tych hejterow którzy ewidentnie sie nudzą w życiu i nakręcają aferki...

Opublikowano

Oczywiście ze nie mój, tylko nie bardzo rozumiem dlaczego jest afera...przecież w aukcji nie ma żadnej informacji ze auto jest bezwypadkowe...

Nie potrafię zrozumieć tych hejterow którzy ewidentnie sie nudzą w życiu i nakręcają aferki...

Ja mam na to wyjebkę, piszę Ci dlatego że myślałem że nie widziałeś tego, a zwyczajnie nie życzę Ci aby ktoś Ci robił koło d*py. No offence

Opublikowano

hehe pewnie strzelę w 10... mieszkanie od ims budownictwo? A gdzie? :) Developer dobry, ale podpisuje od razu umowę z ISTS a oni wrzucają swoje okablowanie i wspólnota niewiele może bo każdy mieszkaniec wchodzi na gotowe i nie jest informowany co i gdzie...

Internet mam od ISTS - nie mogę narzekać.

U nas jeszcze jest upc - ale z kablówki nie krozystam.

Panowie gdzie teraz wziąć najlepiej pakiet tv + internet ? na mojej nowej lokalizacji na pewno mam ists, nie ma upc.. coś innego może?

Opublikowano

Oczywiście ze nie mój, tylko nie bardzo rozumiem dlaczego jest afera...przecież w aukcji nie ma żadnej informacji ze auto jest bezwypadkowe...

Nie potrafię zrozumieć tych hejterow którzy ewidentnie sie nudzą w życiu i nakręcają aferki...

Ja mam na to wyjebkę, piszę Ci dlatego że myślałem że nie widziałeś tego, a zwyczajnie nie życzę Ci aby ktoś Ci robił koło d*py. No offence

Nie No spokojnie...Widziałem widziałem...ale zupełnie sie tym nie stresuje...

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

Panowie... Nie ma ktoś z Was niepotrzebnego radia samochodowego do pożyczenia/taniego odsprzedania? Byłbym wdzięczny...

ABG

Opublikowano

Ja mam, zabrać Ci na zlot?

Opublikowano

Jak chcesz mam ori audi z kodem bodajze :banan:

Opublikowano

Kerczi pokaz link do nagonki

Opublikowano

Ja mam, zabrać Ci na zlot?

Bardzo proszę :) Z góry dziękuje :)

ABG

Opublikowano

Ja mam, zabrać Ci na zlot?

Bardzo proszę :) Z góry dziękuje :)

ABG

Transit, na lekach jesteś

Takie słowa z Twoich ust :)

Opublikowano

Ja mam, zabrać Ci na zlot?

Bardzo proszę :) Z góry dziękuje :)

ABG

Transit, na lekach jesteś

Takie słowa z Twoich ust :)

A co Ty myślisz, że jak z więzienia wyszedłem, to tylko kląć potrafie?? :wink:

ABG

Opublikowano

Tranzit... na wyjeździe bedzie do rany przylóż

do sprzedania moje b8....hehe... nic sie nie psuje..... kupilbym cos tanszego i motor na lato do smigania... gruszka tą coupe bym przytulił :)

Opublikowano

:grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Tranzit... na wyjeździe bedzie do rany przylóż

do sprzedania moje b8....hehe... nic sie nie psuje..... kupilbym cos tanszego i motor na lato do smigania... gruszka tą coupe bym przytulił :)

:D Ty to umiesz rozbawić z rana

OGr WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :wink:

Opublikowano
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.