Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie dla mnie. Brat i nie wiem czy dla siebie czy zrobić i puścić dalej.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie dla mnie. Brat i nie wiem czy dla siebie czy zrobić i puścić dalej.

To nie było pytania ;)

Opublikowano

Panowie gdzie teraz wziąć najlepiej pakiet tv + internet ? na mojej nowej lokalizacji na pewno mam ists, nie ma upc.. coś innego może?

Edytowane przez fantowski

Opublikowano

Net Cie trzyma tak naprawdę...masz jakiegoś dostawce? Jeśli jest to z tv najlepsze nc+ jeśli nie ma upc

Opublikowano

na osiedlu dostawcą jest ists, nie ma upc.. a pasuje mieć więcej kanałów tv i dobre wifi.. ists widze ze nie taki tani

Opublikowano

Innego neta nie ma?

To za bardzo nie masz wyjscia

Jak sie da to net z ists, tv z nc, a jak nie to chyba jedyna alternatywa jest Polsat cyfrowy jeśli są warunki ale to półśrodek albo jedyna opcja imho

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

musze zorientować się i poznać ludzi z osiedla ale z tego co m deweloper mówił to jest ists a czy ktoś jeszcze? hmm no właśnie

Edytowane przez fantowski

Opublikowano

Albo TPSA net i nc+ tv i to chyba najlepsze ale wcale nie tanie- zapłacisz +- ok150zl

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

Brat dla siebie, ale chętnie bym czasami mu go podkradł. Ktoś jej wjechał w tył i lekko popchnął w coś przodem.

Opublikowano

Panowie, znajomy szuka stalówek 16" do Toyoty Avensis 2004 rok. Jakby co to PW.

Opublikowano

musze zorientować się i poznać ludzi z osiedla ale z tego co m deweloper mówił to jest ists a czy ktoś jeszcze? hmm no właśnie

Pewnie nie ma nic więcej bo to tak jak u nas na całe osiedle developer podpisał umowę z jednym dostawcą :wink:

Opublikowano

musze zorientować się i poznać ludzi z osiedla ale z tego co m deweloper mówił to jest ists a czy ktoś jeszcze? hmm no właśnie

Pewnie nie ma nic więcej bo to tak jak u nas na całe osiedle developer podpisał umowę z jednym dostawcą :wink:

monopol :facepalm:

Opublikowano

musze zorientować się i poznać ludzi z osiedla ale z tego co m deweloper mówił to jest ists a czy ktoś jeszcze? hmm no właśnie

Pewnie nie ma nic więcej bo to tak jak u nas na całe osiedle developer podpisał umowę z jednym dostawcą :wink:

Swoją droga chora rozkmina i aż dziw ze to zgodne z prawem

Opublikowano

musze zorientować się i poznać ludzi z osiedla ale z tego co m deweloper mówił to jest ists a czy ktoś jeszcze? hmm no właśnie

Pewnie nie ma nic więcej bo to tak jak u nas na całe osiedle developer podpisał umowę z jednym dostawcą :wink:

Swoją droga chora rozkmina i aż dziw ze to zgodne z prawem

Prawda jest taka ze wszystko zalezy od mieszkancow.

Bo w grupie sila. Tylko trza miec dobrych sasiadow

Co wy tam macie?

Wspolnote?

Spoldzielnie?

Opublikowano

No widzisz...Ty jako ze masz perfekcyjnych sąsiadów to masz pociagnietego druta do domu za free

Opublikowano

No ja mam w domu UPC I jakis choojowy K2tech

Opublikowano

musze zorientować się i poznać ludzi z osiedla ale z tego co m deweloper mówił to jest ists a czy ktoś jeszcze? hmm no właśnie

Pewnie nie ma nic więcej bo to tak jak u nas na całe osiedle developer podpisał umowę z jednym dostawcą :wink:

Swoją droga chora rozkmina i aż dziw ze to zgodne z prawem

Prawda jest taka ze wszystko zalezy od mieszkancow.

Bo w grupie sila. Tylko trza miec dobrych sasiadow

Co wy tam macie?

Wspolnote?

Spoldzielnie?

wspólnote

Opublikowano
  • Autor

Dobrze że chociaż u mnie nie ma monopolu, jest UPC, ISTS oraz sygnał Naziemnej cyfrowej i SAT :)

Opublikowano

ISTS np w takim pakiecie:

80Mb/s + 64 kanały (16HD) za 118zł za miesiąc

opłata instalacyjna 199zł + aktywacyjna 59zł + aktywacja dekodera 49zł (MAG254 z PVR)

Edytowane przez fantowski

Opublikowano

musze zorientować się i poznać ludzi z osiedla ale z tego co m deweloper mówił to jest ists a czy ktoś jeszcze? hmm no właśnie

Pewnie nie ma nic więcej bo to tak jak u nas na całe osiedle developer podpisał umowę z jednym dostawcą :wink:

Swoją droga chora rozkmina i aż dziw ze to zgodne z prawem
Prawda jest taka ze wszystko zalezy od mieszkancow.

Bo w grupie sila. Tylko trza miec dobrych sasiadow

Co wy tam macie?

Wspolnote?

Spoldzielnie?

wspólnote

To na zebraniu wspolnoty trza to przeglosowac

50% plus jeden glos i macie co chcecie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.