Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kerczi wystawił najdroższe auto w swoim życiu :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kerczi wystawił najdroższe auto w swoim życiu :kox:

Allegro zarobi na prowizji ;-)

Opublikowano

Kerczi wystawił najdroższe auto w swoim życiu :kox:

Fanta ja sie nigdzie nie wybieram póki co...wiec ostatniego słowa nie powiedziałem...

A póki co to zastanawiam sie czy go nie zabrać bo barwy iście K2-TECHowe buahahahah

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

Kerczi wystawił najdroższe auto w swoim życiu :kox:

Allegro zarobi na prowizji ;-)

Allegro nie zarobi na prowizji, bo w dziale "motoryzacja - sprzedam auto" jest stały cennik za umieszczenie ogłoszenia ;)

ABG

Opublikowano

Kerczi wystawił najdroższe auto w swoim życiu :kox:

Allegro zarobi na prowizji ;-)

Allegro nie zarobi na prowizji, bo w dziale "motoryzacja - sprzedam auto" jest stały cennik za umieszczenie ogłoszenia ;)

ABG

True :) Allegro zarobiło całe 61zl

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

Kerczi wystawił najdroższe auto w swoim życiu :kox:

Fanta ja sie nigdzie nie wybieram póki co...wiec ostatniego słowa nie powiedziałem...

A póki co to zastanawiam sie czy go nie zabrać bo barwy iście K2-TECHowe buahahahah

gdybyś go zabrał to w końcu miałbyś czym objechać gruszke :decayed::grin::kox::naughty:

Opublikowano

Kerczi wystawił najdroższe auto w swoim życiu :kox:

Fanta ja sie nigdzie nie wybieram póki co...wiec ostatniego słowa nie powiedziałem...

A póki co to zastanawiam sie czy go nie zabrać bo barwy iście K2-TECHowe buahahahah

gdybyś go zabrał to w końcu miałbyś czym objechać gruszke :decayed::grin::kox::naughty:

Jego to objeżdżam na wstecznym

Opublikowano

Wysłałem kumplowi i dostałem odpowiedź:

To brytyjske auto jest równie bezwartościowe jak ich królowa ;P

Opublikowano

Buahah...prawda jest taka ze przy obecnej aurze jest spora szansa ze go moge objechać...przynajmniej na starcie ;)

Opublikowano

:hi:

...a u mnie dzisiaj wpadną 18-tki :decayed:

:naughty: zacnie :decayed:

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

:hi:

...a u mnie dzisiaj wpadną 18-tki :decayed:

:naughty: zacnie :decayed:

:grin::grin::grin: na Ciebie zawsze można liczyć... :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

:hi::kawa: ja w sobotę lato wrzucam bo już czas :pali:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

no właśnie mi Ramzes truje głowę...że byłby w barwach firmowych..chyba musisz mi go sprzedac...

To może jeszcze mojego seja w kolorze orendż do kompletu? :grin:

Jakby co to właśnie jest do opchnięcia gdyby ktoś chciał sobie porajdować :decayed:

Opublikowano

Dobry Panowie.

Ma ktoś możliwość po VIN powiedzieć tylko czy w A5 jest S-tronic i ew przebieg? Chłop przez telefon mówi "łopatki przy kierownicy ma" i tyle się zna.

Udanych driniaczy w BT. ;)

Opublikowano

jaki motor? Przebieg to tylko ASO i Stanley

Opublikowano

CCWA. Czytam, że tylko s-tonic tam wchodził.

Opublikowano

Powiedz jaki motor siedzi i wszystko bedzie jasne

Aaa No wlasnie

Opublikowano

Hmm… 3.0TDI CCWA 6-speed Tiptronic.

Opublikowano

Dobra skrzynia...nie jest to co prawda s-tronic No ale złe nie jest.

A dlaczego nie chcesz jeśli to auto dla Ciebie 2.0tfsi?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.