Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ale da sie obrócić grafikę w projektorze. Wez dzisiaj na pilke to przytule...

popatrzę co i jak ale odwracając je nic to nie daje bo napis bedzie od tyłu.....

dziś nie ma piłki niestety, dopiero od przyszłego tygodnia będzie balon

eee no psu jak się nudzi to se jaja liże :grin:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Znacie może jakiegoś elektryka lub innego magika w Krakowie lub okolicach, który podjąłby się wymiany czujnika temperatury w fotelu kierowcy, nie działa podgrzewanie fotela, a temp na vcds odczytuje mi ok 90st.

UZUPEŁNIJ PROFIL!!!!!!!

Opublikowano

jakby ktoś coś to kolega ma fajne BMW X3 z 2008 roku na wypasie e 177 konnym dieslu za 35 odda

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano
  • Autor

jakby ktoś coś to kolega ma fajne BMW X3 z 2008 roku na wypasie e 177 konnym dieslu za 35 odda

Jeśli ten grafitowy metalik ten z Polskiego Salonu od Makłowicza ?

Dawaj mi foty na emaila :) moze zrobimy deala :)

Opublikowano

dawaj, ja tez chce

Opublikowano

tak to ten bezwpadek żona tym tylko jeździła ori przebieg 98tyś. i daje jeszcze w cenie drugi komplet felg z zimówkami.

Nie mam fot teraz bo on go jeszcze nie ogłaszał. Wieczorem z nim pogadam żeby mi podesłał ale auto jest tip top skóra otwierana nawi przegląd robił w zeszłym miesiącu nowe tarcze i klocki tak na szybko mi mówił że sprzedaje i jakbym miał kogoś to żebym dał znać

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano

tak to ten bezwpadek żona tym tylko jeździła ori przebieg 98tyś. i daje jeszcze w cenie drugi komplet felg z zimówkami.

Nie mam fot teraz bo on go jeszcze nie ogłaszał. Wieczorem z nim pogadam żeby mi podesłał ale auto jest tip top skóra otwierana nawi przegląd robił w zeszłym miesiącu nowe tarcze i klocki tak na szybko mi mówił że sprzedaje i jakbym miał kogoś to żebym dał znać

Ja też poproszę o fotki :-)
Opublikowano

tak to ten bezwpadek żona tym tylko jeździła ori przebieg 98tyś. i daje jeszcze w cenie drugi komplet felg z zimówkami.

Nie mam fot teraz bo on go jeszcze nie ogłaszał. Wieczorem z nim pogadam żeby mi podesłał ale auto jest tip top skóra otwierana nawi przegląd robił w zeszłym miesiącu nowe tarcze i klocki tak na szybko mi mówił że sprzedaje i jakbym miał kogoś to żebym dał znać

Ja też poproszę o fotki :-)

Ladnie Ci kolega pomachał?

Opublikowano

jakby ktoś coś to kolega ma fajne BMW X3 z 2008 roku na wypasie e 177 konnym dieslu za 35 odda

4but na zime fajna sprawa [emoji4]

Chetnie zobaczę zdjęcia

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Po co Wam zdjęcia jak już jest zarezerwowane :)

Opublikowano

tak to ten bezwpadek żona tym tylko jeździła ori przebieg 98tyś. i daje jeszcze w cenie drugi komplet felg z zimówkami.

Nie mam fot teraz bo on go jeszcze nie ogłaszał. Wieczorem z nim pogadam żeby mi podesłał ale auto jest tip top skóra otwierana nawi przegląd robił w zeszłym miesiącu nowe tarcze i klocki tak na szybko mi mówił że sprzedaje i jakbym miał kogoś to żebym dał znać

Ja też poproszę o fotki :-)
Ladnie Ci kolega pomachał?
Zastanawiałem się co to za świr i czy kolejnemu dresowi trzeba będzie pokazać że Kia jest szybsza od bejki ;-)
Opublikowano

Fanta teraz mowisz..... ale cena dobra, skrzynia auto czy manual, w tych 177 lubił lancuch strzelić ale nie w takim malym przebiegu i łuszczy sie pompa wtryskowa poza tym ok.

Opublikowano

.... i ten kolega odda takie BMW za 35 000 ?

Normalnie na allegro to by był "trefny towar" ..a tutaj pewnie "żona lekarza"...

(przepraszam , nie mogłem się powstrzymać) :)

BTW : Dobry wieczór !

Opublikowano

tak to ten bezwpadek żona tym tylko jeździła ori przebieg 98tyś. i daje jeszcze w cenie drugi komplet felg z zimówkami.

Nie mam fot teraz bo on go jeszcze nie ogłaszał. Wieczorem z nim pogadam żeby mi podesłał ale auto jest tip top skóra otwierana nawi przegląd robił w zeszłym miesiącu nowe tarcze i klocki tak na szybko mi mówił że sprzedaje i jakbym miał kogoś to żebym dał znać

Ja też poproszę o fotki :-)
Ladnie Ci kolega pomachał?
Zastanawiałem się co to za świr i czy kolejnemu dresowi trzeba będzie pokazać że Kia jest szybsza od bejki ;-)

:)

Opublikowano

jaja wylizane, zasłony uszyte..... co tu robić z nudów.....

w biedronce jest Jack D. litrowy w cenie 89 zl wiec zagoscily dwa ostatnie ;)

598afc089ed1177b05c3a2d9abc78eda.jpg

Opublikowano

jaja wylizane, zasłony uszyte..... co tu robić z nudów.....

w biedronce jest Jack D. litrowy w cenie 89 zl wiec zagoscily dwa ostatnie ;)

598afc089ed1177b05c3a2d9abc78eda.jpg

Jak to wypijesz to Cię na forum z tydzień nie będzie :grin::grin::grin:

Opublikowano

Skotmen Ty już na "czarnuchach" jeździsz?

Opublikowano

Skotmen Ty już na "czarnuchach" jeździsz?

już nie :P

do garażu nie mogłem dojechać na letnich :D

Edytowane przez skotmen

Opublikowano

Skotmen Ty już na "czarnuchach" jeździsz?

już nie :P

To dobrze bo w stosunku do letnich kółek to była przepaść

Opublikowano

Skotmen Ty już na "czarnuchach" jeździsz?

już nie :P

To dobrze bo w stosunku do letnich kółek to była przepaść

tylko 4 cale

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.