Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panie, jakie znowu, prawie 4 tygodnie musze czekac na wizyte :grin:

prawie jak w NFZ'ecie :decayed:

Mam to samo ale to chyba dobrze świadczy ;-) Tak czy inaczej powinieneś zobaczyć moje auto w poniedziałek stojące tam i czekające na czas ;-)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panie, jakie znowu, prawie 4 tygodnie musze czekac na wizyte :grin:

prawie jak w NFZ'ecie :decayed:

Mam to samo ale to chyba dobrze świadczy ;-) Tak czy inaczej powinieneś zobaczyć moje auto w poniedziałek stojące tam i czekające na czas ;-)

a co Wy tam teraz modzicie? :wink: kiedy robimy spota na IKEI?

Opublikowano

Panie, jakie znowu, prawie 4 tygodnie musze czekac na wizyte :grin:

prawie jak w NFZ'ecie :decayed:

Mam to samo ale to chyba dobrze świadczy ;-) Tak czy inaczej powinieneś zobaczyć moje auto w poniedziałek stojące tam i czekające na czas ;-)

no ja w poniedzialek wlasnie oddaje juz na ostateczne strojenie :)

a kiedy zawozisz swojego?

Panie, jakie znowu, prawie 4 tygodnie musze czekac na wizyte :grin:

prawie jak w NFZ'ecie :decayed:

Mam to samo ale to chyba dobrze świadczy ;-) Tak czy inaczej powinieneś zobaczyć moje auto w poniedziałek stojące tam i czekające na czas ;-)

a co Wy tam teraz modzicie? :wink: kiedy robimy spota na IKEI?

Ogr to juz poszedl po calosci :decayed:

Ja tylko kilka nowych klamotow wrzucilem i jeszcze w przyszlym tygodniu wpadna wieksze wtryski i wsio, bo sie rozpadnie ta skorupa :grin:

Ja jestem otwarty na propozycje, ale tylko wieczory ;)

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Panie, jakie znowu, prawie 4 tygodnie musze czekac na wizyte :grin:

prawie jak w NFZ'ecie :decayed:

Mam to samo ale to chyba dobrze świadczy ;-) Tak czy inaczej powinieneś zobaczyć moje auto w poniedziałek stojące tam i czekające na czas ;-)

no ja w poniedzialek wlasnie oddaje juz na ostateczne strojenie :)

a kiedy zawozisz swojego?

Panie, jakie znowu, prawie 4 tygodnie musze czekac na wizyte :grin:

prawie jak w NFZ'ecie :decayed:

Mam to samo ale to chyba dobrze świadczy ;-) Tak czy inaczej powinieneś zobaczyć moje auto w poniedziałek stojące tam i czekające na czas ;-)

a co Wy tam teraz modzicie? :wink: kiedy robimy spota na IKEI?

Ogr to juz poszedl po calosci :decayed:

Ja tylko kilka nowych klamotow wrzucilem i jeszcze w przyszlym tygodniu wpadna wieksze wtryski i wsio, bo sie rozpadnie ta skorupa :grin:

Ja jestem otwarty na propozycje, ale tylko wieczory ;)

no i fajnie :wink: OGr podeslij co tam robisz :)

Opublikowano

AL-ki, skrzynia 6 ze sprzęgłem 240, nowa pompka i jakieś piedoły no i standardowo strojenie

Opublikowano

AL-ki, skrzynia 6 ze sprzęgłem 240, nowa pompka i jakieś piedoły no i standardowo strojenie

na ile kucy liczysz?

Opublikowano

AL-ki, skrzynia 6 ze sprzęgłem 240, nowa pompka i jakieś piedoły no i standardowo strojenie

na ile kucy liczysz?

Rybka mi to, ma chodzić.

Opublikowano

Ogr skrzynia już siedzi?

Opublikowano

AL-ki, skrzynia 6 ze sprzęgłem 240, nowa pompka i jakieś piedoły no i standardowo strojenie

na ile kucy liczysz?

Rybka mi to, ma chodzić.

kolejny skromny :wink:

Opublikowano

Ogr skrzynia już siedzi?

Leży, jeszcze a co ?

AL-ki, skrzynia 6 ze sprzęgłem 240, nowa pompka i jakieś piedoły no i standardowo strojenie

na ile kucy liczysz?

Rybka mi to, ma chodzić.

kolejny skromny :wink:

Ma się odpychać, ile wyjdzie tyle wyjdzie ;-)

Opublikowano

Ogr skrzynia już siedzi?

Leży, jeszcze a co ?

AL-ki, skrzynia 6 ze sprzęgłem 240, nowa pompka i jakieś piedoły no i standardowo strojenie

na ile kucy liczysz?

Rybka mi to, ma chodzić.

kolejny skromny :wink:

Ma się odpychać, ile wyjdzie tyle wyjdzie ;-)

z tydzień Ci się to podpycha, a późnej dalej będzie niesmak :decayed:

Opublikowano

Ogr skrzynia już siedzi?

Leży, jeszcze a co ?

AL-ki, skrzynia 6 ze sprzęgłem 240, nowa pompka i jakieś piedoły no i standardowo strojenie

na ile kucy liczysz?

Rybka mi to, ma chodzić.

kolejny skromny :wink:

Ma się odpychać, ile wyjdzie tyle wyjdzie ;-)

z tydzień Ci się to podpycha, a późnej dalej będzie niesmak :decayed:

Jak znam siebie to krócej ;-) I tak nie mam trakcji.

Opublikowano
Jak znam siebie to krócej ;-) I tak nie mam trakcji.

Tnij bude pod Q :naughty:

Opublikowano

Jak znam siebie to krócej ;-) I tak nie mam trakcji.

Tnij bude pod Q :naughty:

Żeby mi się złożyła na autostradzie ?

Opublikowano

Dla zainteresowanych jestem jutro na spocie [emoji6] już czuja ta kasę za ramki w kieszeni [emoji1]

Opublikowano

Dla zainteresowanych jestem jutro na spocie [emoji6] już czuja ta kasę za ramki w kieszeni [emoji1]

Montaż w cenie mówisz :naughty:

Opublikowano

Jasne jeszcze ci szyby umyje

Opublikowano

Jasne jeszcze ci szyby umyje

ale w bikini?

Opublikowano

Radek zawsze wiedziałem ze masz coś z geja [emoji1]

Opublikowano
  • Autor

Jasne jeszcze ci szyby umyje

oki trzymam cie za słowo ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.