Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki za spota :-)

Wysłane z mojego HTC Desire 500 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Karol jaka decyzja ??????????????

Opublikowano
  • Autor

Karol jaka decyzja ??????????????

Kupować :)

Opublikowano

Karol jaka decyzja ??????????????

Kupować :)

jechać

Opublikowano

Fanti tak, maj Twoj czujnik ten forumowy

p. s. auta jeszcze nie ma więc fot tez nie ma

Opublikowano

nowe kupiles?

Opublikowano

nowe kupiles?

Jeszcze Jurgen jeździ, ale zamówienie już złożone.

Opublikowano

hehe, cos w ten deseń ;)

Gabriel ja i nowe..... jak zacznę zarabiać jak Nasi niebiescy koledzy na zachodzie Europy to moze kupie nowe

czyli nigdy ;)

Opublikowano
  • Autor

Mała rzecz a cieszy :)

49f4fa51638a7408med.jpg


9c3242af0bc19f71med.jpg

ps. mam dwie takie lampki na zbyciu ;) Dante Tobie by spasowały ;)

Opublikowano

Ja wezmę CUBER te lampki...tylko powiedz czemu je odwrotnie wsadziłeś?

Opublikowano

Powitać :hi::kawa:

Mała rzecz a cieszy :)

49f4fa51638a7408med.jpg

9c3242af0bc19f71med.jpg

ps. mam dwie takie lampki na zbyciu ;) Dante Tobie by spasowały ;)

żarnik mi weź do pracy to podjadę :) a co do lampek to nie widzą one mi się :wink:

Opublikowano

widze ze gadżetomania wchodzi do gry.... a nie chcesz neonów na koła i dywaników alu od Pabla Cuberku ;)

" nie widzą one mi się" ciekawa konstrukcja zdania Seba :) czyli ślepe są z tego wynika

BTW Wszystkim bez wyjątku milego dnia życzę

Opublikowano

widze ze gadżetomania wchodzi do gry.... a nie chcesz neonów na koła i dywaników alu od Pabla Cuberku ;)

" nie widzą one mi się" ciekawa konstrukcja zdania Seba :) czyli ślepe są z tego wynika

BTW Wszystkim bez wyjątku milego dnia życzę

dziękuje i wzajemnie :wink:

Opublikowano
  • Autor

za rok jak nie wcześniej będzie to seryjnie montowane pewnie w Audi ;) Na razie chcą 100 euro za dwie lampki :facepalm:

Karolu nie da się tego inaczej zamontować niestety...... mam dwie wolne bo do tylnych drzwi nie wchodzą :wink:

ps. Dante lepsze są lampy clear na tył :wink:

ze stronki Audi ;)


4c265d0b83e6f698med.jpg

Opublikowano

Kurcze 100 euro za 2 szt. kosmos :mellow:

o jakich lampach mówisz Grzesiu?

Opublikowano

Ale da sie obrócić grafikę w projektorze. Wez dzisiaj na pilke to przytule...

Opublikowano

" nie widzą one mi się" ciekawa konstrukcja zdania Seba :) czyli ślepe są z tego wynika

Nudzi Ci się że poprawną składnie zdania sprawdzasz :decayed:

Opublikowano

" nie widzą one mi się" ciekawa konstrukcja zdania Seba :) czyli ślepe są z tego wynika

Nudzi Ci się że poprawną składnie zdania sprawdzasz :decayed:

eee no psu jak się nudzi to se jaja liże :grin:

boski :peace::wink:

Opublikowano

" nie widzą one mi się" ciekawa konstrukcja zdania Seba :) czyli ślepe są z tego wynika

Nudzi Ci się że poprawną składnie zdania sprawdzasz :decayed:

eee no psu jak się nudzi to se jaja liże :grin:

boski :peace::wink:

eee pewnie części na allllegro szuka :grin::naughty: albo zasłony szyje ;):wink:

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

" nie widzą one mi się" ciekawa konstrukcja zdania Seba :) czyli ślepe są z tego wynika

Nudzi Ci się że poprawną składnie zdania sprawdzasz :decayed:

eee no psu jak się nudzi to se jaja liże :grin:

boski :peace::wink:

eee pewnie części na allllegro szuka :grin::naughty: albo zasłony szyje ;):wink:

:D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.