Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie gadaj ze nie masz Polsatu

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Hmmmm Ja tam Ligę Mistrzów oglądam :D

Opublikowano

:hi::kawa:

Opublikowano

Dzięki za spota. Panowie który z Was był ta cytrynowa b5-ka?

Ja -co chcesz ?
fajne laminaty na zderzakach, podrzucisz namiar gdzie je kupiłeś??

wiedziałem są tacy goście co specjalizują się w Tuningu :grin:http://www.krakauto.pl/ powołaj się na Karola będzie RABAT :wink:

Edytowane przez Wąski

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

Hejo :)

Opublikowano

:siema::kawa:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:bry:

Który z Was to zrobił??

http://wiadomosci.onet.pl/krakow/staranowal-bramki-na-a4-skradzionym-samochodem-kierowca-trafil-do-aresztu/l80p69


Bardzo dobra jest ta kancelaria prawna!! Gratulacje Dla całego sztabu a w szczególności dla Zuzi, która firmuje to własnym (i Twoim) nazwiskiem :brawo:

Opublikowano

:bry:

Ale to tylko (albo aż) dla tych którzy mieli za niski wkład własny i podpierali się ubezpieczeniem.

Ja czekam aż złodziejskie banki bekną za ten kurs frania, nie tylko w kontekście ubezpieczenia ale tez samego kredytu!

A tak poza tym BRAWO! :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

za co mają beknąć ? Kurs to kurs ...... :D to tak jak Ja bym miał teraz się wkurzać o to ze kupiłem towar na 120 dni terminu przy kursie 3,80 a miał go teraz zapłacić po 4,4..... ryzyk fizyk :)

Opublikowano

za co mają beknąć ? Kurs to kurs ...... :D to tak jak Ja bym miał teraz się wkurzać o to ze kupiłem towar na 120 dni terminu przy kursie 3,80 a miał go teraz zapłacić po 4,4..... ryzyk fizyk :)

pogadamy na spocie...

Opublikowano

za co mają beknąć ? Kurs to kurs ...... :D to tak jak Ja bym miał teraz się wkurzać o to ze kupiłem towar na 120 dni terminu przy kursie 3,80 a miał go teraz zapłacić po 4,4..... ryzyk fizyk :)

pogadamy na spocie...

Pod warunkiem, że przyjedziesz :wink:

ABG

Opublikowano

:bry:

Ale to tylko (albo aż) dla tych którzy mieli za niski wkład własny i podpierali się ubezpieczeniem.

Ja czekam aż złodziejskie banki bekną za ten kurs frania, nie tylko w kontekście ubezpieczenia ale tez samego kredytu!

A tak poza tym BRAWO! :thumbup1:

Nie do końca. Prawda jest taka ze wkład za niski zrobił sie tez wielu ludziom w trakcie jak frank skoczył pomimo ze pierwotnie ten wkład mieli

A swoją droga to w końcu bekna... Potrzeba tylko sędziów z jajami...banki wymuszały kredyt we franku

Opublikowano

...nikt ci klamki do głowy nie przystawiał żebyś wziął kredyt! Każdy jest kowalem swojego losu i podejmuje decyzje świadomie.

Opublikowano

...nikt ci klamki do głowy nie przystawiał żebyś wziął kredyt! Każdy jest kowalem swojego losu i podejmuje decyzje świadomie.

Ja kredo nie brałem. Ale uwierz ze to nie do końca jak Ci sie wydaje.

Ludzie dla których kredo było byc albo nie dostawali info ze mąka zdolność kredytowa np. 300 tys czyli stać ich było wówczas na mieszkanie ale jak zapytali o kredyt w pln to dostawali info ze ich zdolność to 140tys

Opublikowano

Ale dalej to nie był przymus tylko wolny wybór obarczony realnym ryzykiem.

Tak jak Cuber pisze,

Ja ostatnio tez dwa kafle poplynalem bo kupiłem sprzęt który miesiąc później potanial bo firmy konkurujące ze sobą zaczęły walkę cenowa.

Opublikowano

Ale dalej to nie był przymus tylko wolny wybór obarczony realnym ryzykiem.

Tak jak Cuber pisze,

Ja ostatnio tez dwa kafle poplynalem bo kupiłem sprzęt który miesiąc później potanial bo firmy konkurujące ze sobą zaczęły walkę cenowa.

Nie rozumiesz problemu do końca...

Nikt nie mówi o skoku kursu tylko o celowych działaniach które wymuszały takie a nie inne zachowanie.

Jak postawisz na krupowkach kasę w "trzy kubki" to wg. Ciebie nie zostałeś oszukany bo nikt Ci pistoletu to głowy nie przystawił i nie musiałeś obstawiać...

Edytowane przez KERCZI

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.