Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ot taka

ef743a25001097a5fa88dbc910278022.jpg

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To nie moja

Opublikowano

cdf0e64bacf6b2c5803f452969b473dc.jpg

Taka sytuacja z Kuzynem

Edytowane przez boseron

Opublikowano

Rakieta

Opublikowano

Kupuj

Opublikowano

:hi:

cdf0e64bacf6b2c5803f452969b473dc.jpg

Taka sytuacja z Kuzynem

Jacyś tacy nie wyraźni jesteście

Taka zwykła kątowa

Pokaż focie [emoji12]
Pięknie się prezentuje

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

ładne to subaru. szkoda tylko ze silnik taki niewielki. i druga sprawa - CVT, rozne opinie o tych skrzyniach sa. jak w wydaniu subaru?

Opublikowano

Mam tylko styczność z jedna sztuka w subaru ale auto ma dopiero 34kkm

Natomiast auta mega bezawaryjne szczególnie w wydaniu benzynowym

Opublikowano

Fajne auto, dobry naped, niezłe zawieszenie ale ma dwa minusy wg mnie: CVT - nie przepadam za bezstopniowymi przekładniami chociaż działa całkiem poprawnie ale powoduje zwiększone zużycie paliwa oraz nie wyłączalne VSC. Silnik ciężko ocenić bo to nowa konstrukcja, z manualem pewnie byłby nieco żwawszy a awaryjność to się dopiero okaże za jakiś czas

Opublikowano

Natomiast auta mega bezawaryjne szczególnie w wydaniu benzynowym

Ja mam wrażenie że takie pojecie "bezawaryjne" zniknęło razem z nastaniem nowej ery motoryzacji - ekologii i minimalizowaniu kosztu produkcji.

Opublikowano

Natomiast auta mega bezawaryjne szczególnie w wydaniu benzynowym

Ja mam wrażenie że takie pojecie "bezawaryjne" zniknęło razem z nastaniem nowej ery motoryzacji - ekologii i minimalizowaniu kosztu produkcji.

To kup japońskie auto.... Wrócisz do wiary :))

Opublikowano

Ryli ?

Opublikowano

Ryli ?

Ryli Łukaszku, Ryli

Opublikowano

Natomiast auta mega bezawaryjne szczególnie w wydaniu benzynowym

Ja mam wrażenie że takie pojecie "bezawaryjne" zniknęło razem z nastaniem nowej ery motoryzacji - ekologii i minimalizowaniu kosztu produkcji.

To kup japońskie auto.... Wrócisz do wiary :))

Też miewają wpadki, na przykład 1,4 i 2,0 d4d toyoty a blacha w każdym japończyku jak z papieru, 5 latki potrafią mieć rudą. Z subarakiem też nie jest tak kolorowo, znane są problemy z 2,5 turbo czy 2,0 wolnossący.

Opublikowano

Raczej o diesel boxer z subaryny czy d4d d cat z avensisa nie można powiedzieć że są bezawaryjne. :eusathink: każdym w erze downsizingu trafiają się babole, a tym bardziej o żadnym aucie nie da się powiedzieć że przeleci 500k bez remontu motoru czy wymianie osprzętu.

Opublikowano

Dlatego zaznaczyłem ze głownie benzynowe.

A diesel boxer poza sprzęgłem/dwumasem trochę rozdmuchana historia.

D4d jeśli coś sie dzieje to póki co spotkałem sie z DPF i z wtryskami...ale to chyba już klasyk diesla w dzisiejszych czasach.

Opublikowano

:hi:

Boxer w dieslu tani w zakupie jak stare 2,5 tdi w c5 .

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.