Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
6 minut temu, Radekst napisał:

szalu ni ma, ale mimo wszystko Graty Lennox nowej furki :thumbup1:

z zewnatrz robi robote ;)

dzięki :wink:

 

2 minuty temu, Wurger napisał:

Grzanie, wentylowanie...

Na bogato!

jak spadać to tylko z wysokiego konia :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To LENNOX jutro stawia KfC...tylko zaparkuj proszę piętro niżej [emoji23]

Opublikowano
8 minut temu, KERCZI napisał:

To LENNOX jutro stawia KfC...tylko zaparkuj proszę piętro niżej emoji23.png

Ej, dobra. Idź zobacz czy Cię nie ma w garażu.

Opublikowano

:hi: w końcu słońce :naughty:

Opublikowano

Kto dzisiaj melduje się na spocie?

Opublikowano
10 godzin temu, KERCZI napisał:

TAkie małe spy photo z dzisiaj ;-)

fdccd6b89da164f19a1480a7b4098fba.jpg

Gratu Lennox! 

Wpadasz się pochwalić dzisiaj ?

Opublikowano

Spróbujcie Mu przemówić do rozsądku żeby nie był czeresniakiem i ściągnął folie z navki bo aż zal na to patrzec

Opublikowano

Z navi to tam juz pol biedy, gorzej, ze nawet na fotelach worki zostawil.

Opublikowano
6 godzin temu, Radekst napisał:

Z navi to tam juz pol biedy, gorzej, ze nawet na fotelach worki zostawil.

Dziwisz się ? Dziś na spocie mu się tylu dżentelmenów do fury wpaduje, że musiałby sprzątać tydzień, a tak to worki ciach i prawie czysto - tylko wunderbauma podmienić :D

Opublikowano
  • Autor

Lennox to bądz wczesniej na spocie dzisiaj ;) 

Opublikowano

Bede chyba pare minut po 20


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

dzięki za spota.

 

Wiadomość do Gabriela i Wojtka:

znalazłem takie dwa linki:

https://www.a3-club.net/forum/showthread.php?76063-Brak-mo%BFliwo%B6ci-zrobienia-adapacji-samopoziomowania-01539-Headlights-Not-Adjusted
https://a4-klub.pl/topic/47073-b6-bfb-b%C5%82%C4%85d-01539-headlights-not-adjusted-co-zrobi%C4%87/

pośrednio wynika z nich, że jak auto jest obniżone (a Wojtka jest) to wartości na czujnikach są w takim zakresie, że nie ma możliwości adaptacji ksenonu, trzeba je (auto) "podnieść"  i wtedy zaadoptować. Ludzie gdzieś nawet pisali, że robią adaptacje na podnośniku. Może tu jest problem.

Opublikowano

Dzięki Panowie za spota! :hi:

@lennox fura prze koks :jerk: bezawaryjności :wink: i graty raz jeszcze! 

 

Opublikowano
25 minut temu, Shadow napisał:

Dzięki Panowie za spota! :hi:

@lennox fura prze koks :jerk: bezawaryjności :wink: i graty raz jeszcze! 

 

Dzięki. Mam nadzieje! :wink:

Opublikowano
11 godzin temu, lennox napisał:

Dzięki. Mam nadzieje! :wink:

Nie miałeś przypadkiem 'klubowicza' przed zakupem bo widzę że jesteś obecnie pasjonat 

ciekawe łaj :mysli:

Opublikowano

Buahahha....
Odkleiliscie Mu folie z navki?? Opc w procedurze LanczBox daje rade...

Opublikowano

Dzieki za wczorajszego spota :hi:

Lennox - fura konkret :thumbup1:

Tomek - ale my glupi jestesmy.. :decayed:

Opublikowano
13 minut temu, Radekst napisał:

Dzieki za wczorajszego spota :hi:

Lennox - fura konkret :thumbup1:

Tomek - ale my glupi jestesmy.. :decayed:

bo :mysli:

Opublikowano
bo :mysli:


Bo Starego niedźwiadka na sztuczny miód?!?!?;-))
Opublikowano
21 godzin temu, KERCZI napisał:

 


Bo Starego niedźwiadka na sztuczny miód?!?!?;-))

 

 

21 godzin temu, KERCZI napisał:

 


Bo Starego niedźwiadka na sztuczny miód?!?!?;-))

 

tej kubusiu puchatku idz se sprawdz co tam ci zostalo w garnuszku :tongue:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.