Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hmmm a Wy tez jeździcie z CB po kraku ? :mysli:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hmmm a Wy tez jeździcie z CB po kraku ? :mysli:

Ja NIE

Opublikowano

Grześ, przecież żartuję :wink4: ja kiedyś dostałem mandat, poprawka zatrzymali mnie a cb w bagażniku podróżowało, przykra sprawa Marek ale zdaża się, a nie chcieli inaczej tego załatwić ?

Opublikowano
  • Autor

W kraku nie zabardzo idzie z nimi coś załatwić , poza miastem to wiadome nibieski banknot załatwia sprawe :good:

Opublikowano

w Kraku też da radę :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

w Kraku też da radę :gwizdanie: :gwizdanie:

ale juz coraz rzadziej :cool1:

Opublikowano

w Kraku też da radę :gwizdanie: :gwizdanie:

da i w kraku, tylko trzeba dobrze trafić :)

Opublikowano

w Kraku też da radę :gwizdanie: :gwizdanie:

da i w kraku, tylko trzeba dobrze trafić :)

dokładnie :wink4:
Opublikowano

:hi:

Pablo pamiętaj o kalendarzu :)

Spoko spoko niedługo będzie wystawiony :wink4:

themon dobre i 200zł a nie pincet i tyleż samo punktów :decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2008, 01:34_________________________________________________Panowie może zrobimy jutro spontana w Plazie tak jak rok temu :?: :naughty:

Opublikowano

Widzę , że coś skromnie z tymi punktami i mandatem :decayed: Oglądałem "uwaga pirat" i ciachnęli kolesia w A4.Po małym podsumowaniu dostał 1000zł i 27pkt :polew:

Opublikowano
  • Autor

Widzę , że coś skromnie z tymi punktami i mandatem :decayed: Oglądałem "uwaga pirat" i ciachnęli kolesia w A4.Po małym podsumowaniu dostał 1000zł i 27pkt :polew:

tez widziałem piękne zdziwko miał jak go zapytali czy jego pasażer ma prawo jazdy bo niestety On juz jechac nie moze :decayed:

Opublikowano

:hi: właśnie wróciłem z gór, ja pierd... jakie korki, od dworca w Zakopcu do rozjazdu w poroninie 1 godz 10 min :wallbash: na cb mówili że od myslenic do kraka następne 1,5 godz ale to już objechałem na szczęście

mam nadzieję że dziś nie będzie takiego ruchu bo właśnie się tam wybieram

Opublikowano

Widzę , że coś skromnie z tymi punktami i mandatem :decayed: Oglądałem "uwaga pirat" i ciachnęli kolesia w A4.Po małym podsumowaniu dostał 1000zł i 27pkt :polew:

tez to widziałem a miała laska prowadzic :decayed: miał strasznego niefarta

Opublikowano

mam nadzieję że dziś nie będzie takiego ruchu bo właśnie się tam wybieram

to wracaj od razu przez Chochołów :wink4: będzie szybciej :wink4:

:hi: Wszystkich

Opublikowano
  • Autor

:hi: Wszystkich

:hi:

Opublikowano
:hi: piękny dzień a ja w domu kolejny dzień :evil:
Opublikowano

W kraku nie zabardzo idzie z nimi coś załatwić , poza miastem to wiadome nibieski banknot załatwia sprawe :good:

:hi: ciekawe te wasze wypowiedzi, wszystko zalezy od człowieka choc mysle ze są coraz gorsze czasy, kazdy kazdemu partrzy na rece, nie warto ryzykowac

Opublikowano

Ktoś mnie poprawia :gwizdanie:

Opublikowano

Ktoś mnie poprawia :gwizdanie:

Vip może wszystko :naughty:
Opublikowano

Ktoś mnie poprawia :gwizdanie:

Vip może wszystko :naughty:

pomyślał by kto że taki poliglota :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.