Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki wszystkim za przybycie, aczkolwiek dzisiejszy spot był bardzo kijowy, jeden z słabszych :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki za spota wszystkim, widzę ze frekwencja coraz większa :kox:

Opublikowano

Bardzo dziękuję za sympatyczne spotkanie!

Był to mój debiut,utwierdziłem sie tylko w przekonaniu o słuszności wyboru A4.

Szczególnie dziekuję Boseronowi, że "organoleptycznie" poczułem A4 kombi-a taką własnie chcę kupić :)

Pozdrawiam

tomek

Opublikowano

Dzięki wszystkim za przybycie, aczkolwiek dzisiejszy spot był bardzo kijowy, jeden z słabszych :gwizdanie:

To za co dziękujesz :gwizdanie:

Miło było poznać nowicjuszy :) i znajomych z Kalisza :hi:

Panowie dziękuję za zbiórkę

Opublikowano

Bardzo dziękuję za sympatyczne spotkanie!

Był to mój debiut,utwierdziłem sie tylko w przekonaniu o słuszności wyboru A4.

Szczególnie dziekuję Boseronowi, że "organoleptycznie" poczułem A4 kombi-a taką własnie chcę kupić :)

Pozdrawiam

tomek

nie ma za co jezeli mogłem choc troche przyczynic sie do Twojego wyboru.

dzieki za spota choc nie chciało mi sie gadac,

Wąski nic sie nie nagrało :wink4:

Opublikowano

I tak nie wierzę Ci :polew:

Opublikowano

To za co dziękujesz

no że przyjechali, kum kum czy mam wyłożyć w innym języku ?
Opublikowano

To za co dziękujesz

no że przyjechali, kum kum czy mam wyłożyć w innym języku ?

a miałeś ze mną porozmawiać :gwizdanie: obiecanki cacanki :wink4:

Opublikowano

Panowie ja się zjawie na spocie za 4 tygodnie dopiero :wallbash:

Opublikowano

Dzięki CUBER jak czas pozwoli to będę się zjawiał częściej pozdr.dla ekipy Krakowskiej

Opublikowano

a miałeś ze mną porozmawiać :gwizdanie: obiecanki

no miałem, ale wsiadłeś do tej niebieskiej składanki i pojechałeś :tongue4: przyjade w czwartek z mlekiem to pogadamy :wink4:

[br]Dopisany: 09 Listopad 2008, 22:42_________________________________________________

Dzięki CUBER jak czas pozwoli to będę się zjawiał częściej pozdr.dla ekipy Krakowskiej

przyjeżdżaj Rajmund jak najczęściej, nawet tym dużym :naughty: :naughty:
Opublikowano

Dzięki CUBER jak czas pozwoli to będę się zjawiał częściej pozdr.dla ekipy Krakowskiej

Miło było poznać :) dziękuję za kaszkiet :gwizdanie:

Panowie ja się zjawie na spocie za 4 tygodnie dopiero :wallbash:

Pablo co Ty robiłeś w Plazie :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Listopad 2008, 22:45_________________________________________________Dostałeś delegację z MM

Opublikowano

A my już w domku, ekspresowo się przeleciało :naughty:

Miło było poznać ekipę Krakowską :cool1:

Opublikowano

Dzięki wszystkim za przybycie, aczkolwiek dzisiejszy spot był bardzo kijowy, jeden z słabszych :gwizdanie:

może to dlatego że w innym miejscu :gwizdanie:

a mnie było miło zobaczyć Wasze pyski :naughty:

Wąski , pochwal się jak już kupisz ten nawilżacz :polew: :polew:

Opublikowano

Pablo co Ty robiłeś w Plazie :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Listopad 2008, 22:45_________________________________________________Dostałeś delegację z MM

O jakiej ty Plazie mowisz teraz :?: :mysli:

A może mnie widziałeś wczoraj bo po Kaziku siedziałem w Plazie do 3:00 :naughty:

[br]Dopisany: 09 Listopad 2008, 23:41_________________________________________________Ok panowie milej nocki :hi:

Opublikowano

:hi: piękny dzionek się szykuje :) Cuber cieszę się :wink4: że działają .

Opublikowano
  • Autor

Heh ale nie rozumiem tego troszke , przeciez odpalałem furmanke i nic ..... no chyba ze musiał poczuć prędkosc i wtedy zaczeły grzac :polew:

siema all :hi:

Opublikowano

Siema :)

Opublikowano

Bry dzien :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.