Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

_________________________________________________Panowie jakie jest wasze zdanie ? robimy zbiórkę na spocie czy każdy sobie :)

Na jaki temat? :)

:hi:

zapomniałem wkleić

http://www.a4-klub.pl/smf/akcje_charytatywne_informacje_i_numer_konta-t51022.0.html

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam, co do akcji charytatywnej to jestem za..... popieram w 100%, są potrzebne [br]Dopisany: 06 Listopad 2008, 10:48_________________________________________________

Panowie pisze sie ktoś na balange i pijanstwo w nadchodzący Piatek ? :naughty:

ja sie pisze,

Opublikowano

rtocki masz :bicz: za wizyte na innym spocie niż NASZ :gwizdanie:

O ja biedny nieszczęśliwy miłośnik tolerancji :embarrassed:, przecież Wiesz że z niedzielami u mnie ciężko :thumbdown:

Opublikowano

rtocki masz :bicz: za wizyte na innym spocie niż NASZ :gwizdanie:

O ja biedny nieszczęśliwy miłośnik tolerancji :embarrassed:, przecież Wiesz że z niedzielami u mnie ciężko :thumbdown:

kupe lat kolego :hi: w czwartki też się spotykamy :)

Opublikowano

Czyli dziś?, tam gdzie zawsze?, ale ja teraz jestem wolny dopiero po 20-stej (mała jest już w Krakowie, muszę ją wybierać ze żłobka a potem kąpać i usypiać, bo jej niedorobiona matka tego nie potrafi po ludzku zrobić i dziecko płacze jak mnie nie ma :thumbdown: )

Opublikowano
  • Autor

Czyli dziś?, tam gdzie zawsze?, ale ja teraz jestem wolny dopiero po 20-stej (mała jest już w Krakowie, muszę ją wybierać ze żłobka a potem kąpać i usypiać, bo jej niedorobiona matka tego nie potrafi po ludzku zrobić i dziecko płacze jak mnie nie ma :thumbdown: )

będziemy na gokartach dzis o 21-szej => http://www.a4-klub.pl/smf/krakow_gokarty_ulmakuszynskiego_lista_chetnych-t49629.180.html

Opublikowano

dokładnie :)[br]Dopisany: 06 Listopad 2008, 12:37_________________________________________________http://www.f1.v10.pl/Ron,Dennis,zmienil,umowe,z,Hamiltonem,22547.html

Opublikowano

Cześć. możecie coś wklepać w wątku poniżej?

mam mały problemik ze swoim klekotkiem :)

http://www.a4-klub.pl/smf/silniki_diesla/b5_afn_kopci_na_czarno_przy_spokojnej_jezdzie-t51975.0.html;new

dzięki[br]Dopisany: 06-11-2008, 16:05:21_________________________________________________

Q7 wymięka przy tym :D

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema adamevo :naughty:

Opublikowano

siema Panie KLUBOWICZU :tongue4:

Opublikowano

to co wszyscy na gokardach..... a człowiek musi w pracy siedzieć ech.....

Opublikowano
  • Autor

to co wszyscy na gokardach..... a człowiek musi w pracy siedzieć ech.....

juz po kartach :kox:

Opublikowano

no już po , dzięki za super zabawę :good:

Opublikowano

i co znowu Trzeniu najlepszy?

Opublikowano

:)

Panowie , lukajcie :decayed:

http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/bardzo-dziwne-zdjecia/zdjecie,903746,3[br]Dopisany: 07 Listopad 2008, 00:51_________________________________________________Czarne samochody rozbijają się znacznie częściej, niż pojazdy w innych kolorach.

Analiza 130 tysięcy protokołów wypadkowych przeprowadzona przez firmę ubezpieczeniową Churchill wykazała, że czarny i srebrny to najbardziej niebezpieczne kolory, podczas gdy najbezpieczniejsze są auta w barwach kremowych.

Psychologowie twierdzą, że problem jest związany raczej z osobowością kierowcy, który wybiera kolor swojego samochodu.

"Cały czas dokonujemy wyborów kolorystycznych - poczynając od koloru ubrania, a na kolorze naszego nastroju kończąc" - mówi psycholog Donna Dawson. "Nasze emocje przekładają się między innymi na sposób, w jaki prowadzimy samochód."

Badaczka twierdzi, że osoby, które wybierają czarne samochody, są często agresywne i wyobcowane, zaś kierowcy jeżdżący autami srebrnymi są chłodni i powściągliwi, natomiast posiadacze samochodów w kolorach kremowych to osoby opanowane i zamknięte w sobie.

Źródło: WENN, mat

:naughty:

Opublikowano

Niech się wypowiedzą jutro własciciele czarnych furmanek co do tego artykułu i potwierdzą tą opinię :naughty::decayed:

Opublikowano

# 3 sek do 100 km/h :slina: :slina: :slina:

# 6 biegów sekwencyjnych

# prędkość max 200 km/h :shocked: :shocked: :shocked::evil: :evil: :evil:

# pojemność silnika 125cm

http://allegro.pl/item470981589_gokart_birel_easy_125_shifter_06_fvat.html

Kupujemy? :naughty:[br]Dopisany: 07 Listopad 2008, 01:06_________________________________________________zajebiste :polew: :polew: :polew:

http://www.joemonster.org/filmy/11922/Nieudana_gra_wstepna

http://www.joemonster.org/filmy/6076/Jak_pies_z_kotem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.