Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mens Day 2011


weider

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem niezła impreza....

Sporo ciekawych samochodów. Od Ferrari, przez porszaki, mustangi i Monster Trucka.

Ale dla mnie 3 rzeczy warte zapamiętania.

1. Pokazówka starego dobrego Audi Quattro

2. Przejazd Monster Truckiem - takie bydle a całkiem nieźle się zbiera...no i te widoki.

3. Gymkhana na fotelu pasażera z ekipą Węgier. Wybebeszony, 400 konny mercedes S600 urywał głowę z kręgosłupem. Dwa okrążenia i zmiana opon :evil:

P1160136.jpg

P1160140.jpg

P1160141.jpg

P1160075.jpg

P1160214.jpg

P1160173.jpg

P1160190.jpg

P1160222.jpg

P1160201.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś wczoraj czy w sobotę? :)

Ja byłem w sobotę, nie podobała mi się trochę organizacja... długo trzeba było na wszystko czekać :kwasny: ogólnie chaos :kwasny: Aut też nie było zbyt wiele ciekawych... Spodziewałem się czegoś ciekawszego :) no ale ogólnie nie uważam żebym stracił wydaną kasę na bilet :wink4:

Ja mam jakieś foty, ale może jutro wrzucę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś wczoraj czy w sobotę? :)

Ja byłem w sobotę, nie podobała mi się trochę organizacja... długo trzeba było na wszystko czekać :kwasny: ogólnie chaos :kwasny: Aut też nie było zbyt wiele ciekawych... Spodziewałem się czegoś ciekawszego :) no ale ogólnie nie uważam żebym stracił wydaną kasę na bilet :wink4:

Ja mam jakieś foty, ale może jutro wrzucę :wink4:

a Ty nie byłeś swoją audiczką przypadkiem bo coś na parkingu mi się rzuciło w oczy klubowego :decayed:

ja byłem tylko w sobotę ze znajomymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty nie byłeś swoją audiczką przypadkiem bo coś na parkingu mi się rzuciło w oczy klubowego :decayed:

ja byłem tylko w sobotę ze znajomymi

byłem byłem :naughty: w krzaczkach stała :wink4: Jak wróciłem to zasr@na była :disgust::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś wczoraj czy w sobotę? :)

Ja byłem w sobotę, nie podobała mi się trochę organizacja... długo trzeba było na wszystko czekać :kwasny: ogólnie chaos :kwasny: Aut też nie było zbyt wiele ciekawych... Spodziewałem się czegoś ciekawszego :) no ale ogólnie nie uważam żebym stracił wydaną kasę na bilet :wink4:

Ja mam jakieś foty, ale może jutro wrzucę :wink4:

Byłem w niedzielę. I mi się podobało. Podobno w niedzielę dużo mniej osób było :)

Kolejki nie były jakieś straszne, zarówno na Monster Trucka jaki i gymkhane bez większego problemu się dostałem. Reszta atrakcji też była ok. Żarcie i piwko ok. Oceniam imprezkę bardzo dobrze, ale ocenę u mnie zawyża przejazd gymkhana, który naprawdę robił wrażenie ze środka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja uważam że w sobotę wcale nie było ludzi :decayed: Można było oglądać wszystko jak tylko się chciało :) Dopiero bliżej godzin popołudniowych typu 15-16 ludzie zaczęli się pojawiać, ale nie to że było dużo :)

Ale fakt przyznam że gymkhana super :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...