Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Ciśnienie oleju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Od kilku tygodni mam problem, a właściwie nei wiem czy to prpoblem z ciśnieniem oleju. Na rozgrzanym silniku i biegu jałowym ciśnienie wynosi 1,2-1,4b. Na biegu ciśnienie w granicach 4-5b a na nierozgrzanym silniku 5b na jałowym i 7b na biegu. Wcześniej ciśnienie było w okolicach 1,8-2b, ale temp oleju była duzo mniejsza, od kad są upały temp oleju praktycznie 100-120stopni;/ i wyswietla sie czesto kontorlka oilMin mimo ze poziom oleju jest powyzej minimum... Wie ktoś o co może chodzić?? i czy to normalne ciśnienie?

Opublikowano

na jakim oleju kolego smigasz?

Opublikowano
  • Autor

na jakim oleju kolego smigasz?

Castrol 10W60 edge sport

Opublikowano

:hi:

Od kilku tygodni mam problem, a właściwie nei wiem czy to prpoblem z ciśnieniem oleju. Na rozgrzanym silniku i biegu jałowym ciśnienie wynosi 1,2-1,4b. Na biegu ciśnienie w granicach 4-5b a na nierozgrzanym silniku 5b na jałowym i 7b na biegu. Wcześniej ciśnienie było w okolicach 1,8-2b, ale temp oleju była duzo mniejsza, od kad są upały temp oleju praktycznie 100-120stopni;/ i wyswietla sie czesto kontorlka oilMin mimo ze poziom oleju jest powyzej minimum... Wie ktoś o co może chodzić?? i czy to normalne ciśnienie?

z ciśnieniem to nie wiem ale temperatura to narmalka, nawet w zimie mam tyle po butowaniu.

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Od kilku tygodni mam problem, a właściwie nei wiem czy to prpoblem z ciśnieniem oleju. Na rozgrzanym silniku i biegu jałowym ciśnienie wynosi 1,2-1,4b. Na biegu ciśnienie w granicach 4-5b a na nierozgrzanym silniku 5b na jałowym i 7b na biegu. Wcześniej ciśnienie było w okolicach 1,8-2b, ale temp oleju była duzo mniejsza, od kad są upały temp oleju praktycznie 100-120stopni;/ i wyswietla sie czesto kontorlka oilMin mimo ze poziom oleju jest powyzej minimum... Wie ktoś o co może chodzić?? i czy to normalne ciśnienie?

z ciśnieniem to nie wiem ale temperatura to narmalka, nawet w zimie mam tyle po butowaniu.

Z temperatura to wiem, z cisnieniem prawdopodobnie poszedł czujnik i dlatego tak sie pewnie dzieje, zobaczymy niedługo :confused4:

Opublikowano

:hi:

Od kilku tygodni mam problem, a właściwie nei wiem czy to prpoblem z ciśnieniem oleju. Na rozgrzanym silniku i biegu jałowym ciśnienie wynosi 1,2-1,4b. Na biegu ciśnienie w granicach 4-5b a na nierozgrzanym silniku 5b na jałowym i 7b na biegu. Wcześniej ciśnienie było w okolicach 1,8-2b, ale temp oleju była duzo mniejsza, od kad są upały temp oleju praktycznie 100-120stopni;/ i wyswietla sie czesto kontorlka oilMin mimo ze poziom oleju jest powyzej minimum... Wie ktoś o co może chodzić?? i czy to normalne ciśnienie?

ile masz już najezdzone na tym oleju ?

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Od kilku tygodni mam problem, a właściwie nei wiem czy to prpoblem z ciśnieniem oleju. Na rozgrzanym silniku i biegu jałowym ciśnienie wynosi 1,2-1,4b. Na biegu ciśnienie w granicach 4-5b a na nierozgrzanym silniku 5b na jałowym i 7b na biegu. Wcześniej ciśnienie było w okolicach 1,8-2b, ale temp oleju była duzo mniejsza, od kad są upały temp oleju praktycznie 100-120stopni;/ i wyswietla sie czesto kontorlka oilMin mimo ze poziom oleju jest powyzej minimum... Wie ktoś o co może chodzić?? i czy to normalne ciśnienie?

ile masz już najezdzone na tym oleju ?

około 7500 tysia, ale mi jedno turbo wyrzuca olej więc co 1000km dolewam praktycznie litr oleju :)

Opublikowano
  • Autor

a dymi?

Jak zimny to jasny dymek poleci ale później nic. Nie długo wymieni się jedną turbine i zobaczy się czy to coś pomoże ale pewnie tak bo jak doleje oleju pod maksa to wszystko jest OK.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.