Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zakup centralnego zamka z pilotem


chapakostabakos

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w A3 z 98' montowałem takie coś. Ogólnie chodziło. Zamykało otwierało :kox: Ale przemyśl czy chcesz z tymi pilotami. Bo wtedy dojdą Ci koszty dorobienia grotu, przełożenia transpondera lub założenie nowego (dodatkowo kodowanie) żeby immo działało. Także są dodatkowe koszty. Zwykłe piloty zakładasz i jeździsz. No chyba, że chcesz mieć tylko taki bajer przy ori kluczyku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamontowany identyczny sterownik w swojej Audicy :) bardzo fajna sprawa. Jakościowo gorzej to wygląda - czasem mam wrażenie że grot w scyzoryku przy odpalaniu auta się zaraz ułamie :P Kwestia przełożenia transpondera od imo nie jest problemem. Natomiast dorobienie i kodowanie pastylki do imo to koszt ok 300pln. Jeśli się zdecydujesz na ten zestaw to sprawdź czy dobrze dorobili Ci grot do kluczyka bo ja miałem z tym problemy (ciężko wchodził).

Ewentualnie zastanów się czy nie warto dołożyć parę złotych i mieć z alarmem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/sterownik-bx10-zamka-metal-klapa-migacze-promocja-i1653248521.html

taki zakładałem tydzień temu z kolegą do bravo fajnie się sprawuje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamontowany identyczny sterownik w swojej Audicy :) bardzo fajna sprawa. Jakościowo gorzej to wygląda - czasem mam wrażenie że grot w scyzoryku przy odpalaniu auta się zaraz ułamie :P Kwestia przełożenia transpondera od imo nie jest problemem. Natomiast dorobienie i kodowanie pastylki do imo to koszt ok 300pln. Jeśli się zdecydujesz na ten zestaw to sprawdź czy dobrze dorobili Ci grot do kluczyka bo ja miałem z tym problemy (ciężko wchodził).

Ewentualnie zastanów się czy nie warto dołożyć parę złotych i mieć z alarmem :)

Ja zakładałem sterownik firmy Ampio - jest znacznie lepszy jakościowo od tych chińczyków z Alledrogo. Grotu nie dorabiałem gdyż przełożyłem ze starego kluczyka - wytopiłem grot lutownicą, następnie doszlifowałem mocowanie na wzór czystego grotu z kompletu i dla świętego spokoju jeszcze wkleiłem na Poxilinę i zaoszczędziłem ok 50zł na dorobieniu grotu / szt. Pastylkę immo również za pomocą lutownicy wygrzebałem ze starego kluczyka i na silikon ją wkomponowałem w nowy kluczyk. I w h..j siana do przodu jestem. Kluczyk jest bardzo stabilny, nie wygina się ani trochę i działa bez zarzutu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koles w mojej okolicy dorobił mi kluczyk za 130zl wraz z dorobieniem grotu do zamka bagażnika(bo tylko miałem kluczyk serwisowy) i zakodowaniem immo:) pastylke z immo mam wyciagana a dorobienie samego grotu to pewnie groszowe sprawy jak dorobienie kluczyka od domu:)

co do alarmu znalazłem cos takiego:

http://moto.allegro.pl/alarm-dedykowany-audi-80-90-100-a3-a4-a6-a8-tt-i1619611514.html

ale czego można oczekiwać za 148zł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...