Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam już drugiego G3 i jak dla mnie jest ok. Lepszy wyświetlacz,aparat itd niż w G2. G2 już był świetnym telefonem :) W najbliższym czasie aktualizacja do M-ki(prawdopodobnie styczeń). Soft z Orange jest jednym z gorszych jakie są wgrywane. Wystarczy czasem spojrzeć na to że telefony od nich są trochę tańsze na portalach aukcyjnych

Oczywiście G3 też posiada jakieś wady. Pękające miejsca ryż mikrofonie i porcie podczerwieni(na gwarancji robią bez problemu no i w niczym nie przeszkadza) no i czasem lubi przeładować ekran główny.

Rysujaca sie szybka aparatu...

A przeladowania notoryczne na 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja z 5-ki za nic w świecie nie wróciłbym do 4.4 :D I u mnie raz na jakiś czas przeładuje ekran. Szybka porysowana? Pierwsze słyszę. Nie używam żadnych etui itd,przy poprzednim tak samo i żadnych rysek. A w wielu miejscach te telefony już leżały ;p Ojca była G3 podobnie. Mnie akurat tak "zboczyły" rozwiązania stosowane przez LG(knock kode,rewelacyjne umiejscowienie przycików z tyłu telefonu i kilka innych),że obojętnie co wezmę do ręki to po chwili mi tego brakuje ;p Ja zastanawiałem się nad zmianą na Motorolę X Play,Nokia 950,Xiaomi (któryś z serii Note albo MI),Honor 7...ale chyba wezmę G4,albo poczekam za kozakiem LG V10 (na razie kilka sztuk,ale cena z kosmosu jak to w PL i VAT 23%...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porysowana szybka aparatu to znany problem . poprostu licha. Stabilizacja dziadowska. Ale tez sie przyzwyczailem do knocka i knefli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tez sie przyzwyczailem do knocka i knefli...

Co kto woli ;)

Ja jak biore telefon żony do ręki to zupełnie mi to nie pasuje :)

Wszystko fajnie, ale te telefony mają jedną poważną wade która u mnie je dyskwalifikuje - nie są wodoszczelne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na aparat złego słowa nie powiem :) Robi super fotki :)

Ja się z telefonem nie kąpie,więc mi wodoszczelność nie potrzebna. Zresztą jakby coś sie stało,to na gwarancji nie przyjmą i tak.

Edytowane przez rybus85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na aparat złego słowa nie powiem :) Robi super fotki :)

Ja się z telefonem nie kąpie,więc mi wodoszczelność nie potrzebna. Zresztą jakby coś sie stało,to na gwarancji nie przyjmą i tak.

O ile reka nie drgnie... Natomiast uzywam go jako lupy i jest rewelka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu czasem się autofokus pogubi,ale podobnie miałem w Lumii 930. To są "tylko" telefony,a jak na ten sprzęt to i tak jak komuś się zdjęcia pokazuje,to nie chcą uwierzyć że z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o co chodzi z przeladowaniem ekranu ?

Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o co chodzi z przeladowaniem ekranu ?

Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2

Wychodzisz z aplikacji i masz czysty ekran, po chwili ładuje ikony... I tak bardzo czesto. W KK tego nie widze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie to ogarnąć,jest sporo poradników na forach. Ale mi to nie przeszkadza. Aż tak często u mnie się to nie pojawia. A kit kat do lizaka to porażka niestety :) Mi nawet przez sekundę do głowy nie przyszło żeby wracać do niego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie to ogarnąć,jest sporo poradników na forach. Ale mi to nie przeszkadza. Aż tak często u mnie się to nie pojawia. A kit kat do lizaka to porażka niestety :) Mi nawet przez sekundę do głowy nie przyszło żeby wracać do niego

Narazie jestem zadowolony. Z downgrade. W zasadzie to nie ma jakiejs kolosalnej róznicy.

Idzie gdzies pobrac kody do pilota? Nie wszystko chce dzialac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to już można aktualizować G3 do 6 :) Ale na razie nie brandowane ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem g3 w play powinien byc jutro

Ciekawe jak sie bedzie spisywac

Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam opinie ludzi co już mają 6 na G3 to jest super :) Ciekawe kiedy będzie na brandowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to już można aktualizować G3 do 6 :) Ale na razie nie brandowane ;/

Jak bo ja mam niebrandowane i jak stanęło na 5.0 tak stoi :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź tu i sprawdź

http://lg-phone-firmware.com/index.php?firmware=1

Wydawane jest po numerze IMEI żeby serwerów nie przeciążyć. Możesz jeszcze sprawdzić LG Mobile Suport Tool,albo pobrać samodzielnie plik kdz i wgrać samemu :)

Link do oficjalnego pliku :

http://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader.dev?fileKey=FW4DCC3332TXAZRAB5452PI/D85530B_00_1217.kdz

Ja czekam na normalnego po OTA ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po IMEI mi wyskoczyło takie cosik:

Download Firmware
Version: V0_1
Country: 6PO/POLAND
Model: LGD855
Dimension: 2 B
Full List For Your Phone Here

Pobrałem ten plik i da się to wgrać LG PC Suite?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę...ja jeszcze poczekam. Może już wyjdzie z łatkami bo troszkę drobnych baboli jeszcze jest ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...