Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przedłużam umowę i mam do wyboru

HTC Desire 620 LTE 1zł
LG G4 c LTE 1zł
LG Spirit 4G LTE LTE 1zł
HTC Desire 820 LTE 249zł
LG G3 LTE 399zł
LG Leon 1zł
LG Leon 4G LTE LTE 1zł
HTC Desire 610 LTE 1zł
Huawei Ascend G620s LTE 1zł
dotychczas używam samsung galaxy s3

a Huawei Honor 7 ? Mam teraz 4x jest super a 7 to musi być kox :)

mam 7 i jest kox tak jak piszesz :decayed: ja potrzebowalem dual sim i od razu go kupilem jak sie dowiedzialem ze posiada 2sloty ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja bym LG raczezj nie brał pod uwagę ze względu na politykę aktualizacji.

Żona ma G3 i najnowszy soft to android 5.0.2... Jak komuś chce się bawić w cyanogena to hardware nawet ok, choć obudowa mocno plastikowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma nieoryginalny soft chyba :D Wszystkie normalne to widzę są 5.0. U mnie (Play) 5.0 i wersja oprogramowania to V20t-260-06. Wyższe są pomijane ze względu na aktualizacje do M :) Zresztą odkąd mam to może było kilka aktualizacji,gdzie G3 jako jeden z pierwszych telefonów dostał lizaka i teraz tak będzie z M-ką. Poza tym po co co miesiąc aktualizacja? Skoro działa dobrze. Mi pasuje taka polityka :D

Dla mnie telefon kozak. Mam już drugiego i jak będę musiał zmienić to na LG G4. Niczego sensownego innego nie ma.

Chyba że kolego się pomyliłeś i żona ma LG G3S,a to dwa różne telefony ;p

Edytowane przez rybus85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, techniczne pytanie o Yanosika.

Podczas jazdy z włączonym Y, mając cały czas telefon podłączony do ładowarki, zawartość baterii spada mi do zera, po około 3 godzinach jazdy.

Czy to normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak samo jak miałem kiepską ładowarkę. Zainwestowałem w lepszą i problem zniknął. Ładuje do 100%, a nie tylko podtrzymuje stan jak niektóre "średnie" ładowarki. Obstawiam, że masz ładowarkę za kilka złotych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również to potwierdzam. Jak miałem tanią za parę złotych to ledwo dawała radę przez 500km doładować w trakcie jazdy z włączonym GPS i Yanosikiem o kilka % Teraz kupiłem oryginał LG i włączony GPS,Bluetooth,internet i Yanosik i nawet na 50km naładuje o 15-20%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, techniczne pytanie o Yanosika.

Podczas jazdy z włączonym Y, mając cały czas telefon podłączony do ładowarki, zawartość baterii spada mi do zera, po około 3 godzinach jazdy.

Czy to normalne?

wina kiepskiej ładowarki, tez to przerabiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrz aby ładowarka miała prąd min. 2.0A na jednym gnieździe, wtedy bilans ładowania będzie dodatni ;)

np. http://allegro.pl/ladowarka-samochodowa-forever-micro-usb-2a-hq-i5740325536.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kupić oryginał niż jakieś wynalazki? Ja za LG płaciłem chyba około 50zł

A nie lepiej kupić oryginał niż jakieś wynalazki? Ja za LG płaciłem chyba około 50zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o marke a raczej prąd ładowania jak pisałem, te ori potrafią być też 1,1 A gdzie przy telefonie 5 cali wlaczonej aplikacje korzystającej z GPS i LTE robi bilans ujemny .. jedynie naładuje kiedy po prostu jest nieużywany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokie mają mały prąd ładowania. Jak miałem Lumie 930,albo żony ładowarką od 735,to pokazuje mi czas ładowania jakieś 5-6h :) Gdzie normalnie wychodzi gdzieś 1,5h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honor 4x otrzymał aktualizację nareszcie ... Zmiany wygladowe minimalne ( na szczęście ) za to dali d*py z zablokowaniem przenoszenia aplikacji na SD... Da radę to obejść ale bez kombinacji typu root itp . 1891375df37ea5f7c0bf8974cd06be5e.jpg

Wysłane z Huawei Honor 4X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie z innej beczki a mianowicie czy ktoś z was wysyłał telefon do ubezpieczyciela z powodu uszkodzenia mechaniczngo? Mialem telefon kupiony w euro rtv agd i ubezpieczony od uszkodzen mechanicznych na rok i polecial mi ekran. Wie ktoś na jakiej zasadzie tocdziała i czy mogą to odrzucić?

Naklepane z Sony Xperia Z2

Albo jak usunac smsy w lg g3s z zbitym ekranem? Lub hard reset bez uŻycia ekranu możejakimś programem z pozycji kompa?

Naklepane z Sony Xperia Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega poszedł do radcy prawnego w starostwie i po analizie ubezpieczenia podpowiedzial mu jak ma z głosić i dostał odszkodowanie z euro rtv. Inny zgłosił sam w Orange i nie uznali mu. Ogółem kruczki są straszne i trzeba się naszym znać żeby uznali.

Wysłane z Z3™

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany

co chwila instaluje mi się jakiś skrót na pulpicie w SG4. a to finger tap, a to mozilla firefox, a to olx, hrs. codziennie coś innego.

o co chodzi?

mam jakiegoś syfa w fonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie z innej beczki a mianowicie czy ktoś z was wysyłał telefon do ubezpieczyciela z powodu uszkodzenia mechaniczngo? Mialem telefon kupiony w euro rtv agd i ubezpieczony od uszkodzen mechanicznych na rok i polecial mi ekran. Wie ktoś na jakiej zasadzie tocdziała i czy mogą to odrzucić?

Naklepane z Sony Xperia Z2

Albo jak usunac smsy w lg g3s z zbitym ekranem? Lub hard reset bez uŻycia ekranu możejakimś programem z pozycji kompa?

Naklepane z Sony Xperia Z2

Jeśli coś widać na ekranie to wejść w tryb recovery. I poruszasz się klawiszami głośności i power
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...