Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie zrazilem do huawei poprzez ich gowniane podejscei do klienta, wygralem kiedys ich telefon i zero wsparcia...zal zal zal....w mojej s4 chociaz dostalem update wczesniej do 4.x.x iles tam, a jakis czas temu do 5.0.1 ...a tam nic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja juz mialem 3 aktualizacje, tel mam od lipca.

Nie wiem czy wersja androida sie zmienila czy tylko jakas nakladka ale co to za roznica?

Telefon dziala idealnie wiec dla mnie bez znaczenia czy ma androida 5.0 czy 10.1

Poza tym z tego co wiem nie tylko w Huawei przeciagaja sie aktualizacje? :)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce aby mu bateria na androidzie trzymała ponad 2 dni , wystarczy sobie kupić Xperia z1 np. I włączyć tryb ultra Stamina i będzie trzymało 16 dni. Albo w trybie Stamina spokojnie 2 dni .

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na xperia sp bat trzyma 3-4 dni przy normalnym uzytkowaniu , czyli w duzo sms , troche rozmow , net z 2h dziennie , bez neta tekord to jak pamietam 7dni.

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie przeszkadza ładowanie co 1 dzień. U mnie podstawa to ma wytrzymać od ładowania wieczorem do powrotu do domu :)

A do mnie jutro przyjdzie Sony smartwatch 2 :) 2 tygodnie polowań za sensowną ofertą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moge polecic z czystym sumieniem Huawei Honor 6. swietny fon z 5" FHD, 8rdzeni, 3GB RAM, Andek 5.1 - za 1150 zl. dobrze wykonany i wydajny fon.

wysłane z prodiża

Edytowane przez endriuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moge polecic z czystym sumieniem Huawei Honor 6. swietny fon z 5" FHD, 8rdzeni, 3GB RAM, Andek 5.1 - za 1150 zl. dobrze wykonany i wydajny fon.

wysłane z prodiża

mam 4x .. również polecam rękami i nogami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdzenie i ram robia cala robote :D

Tak jak u mnie. Procek niby gorszy niz u konkurencji ale nie sadze, zebym ta roznice odczul przy normalnym uzytkowaniu

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu napisał o przestoju klikając w Samsungu w przycisk "HOME" co świadczy tylko o Twojej niewiedzy kolego. Klikając dwa razy w ten przycisk uruchamiasz aplikacje S Voice , przy kliknięciu pojedynczym system "oczekuje " na drugi klik i stąd to opóźnienie. Aby go uniknąć wystarczy w ustawieniach S Voice wyłączyć opcję uruchomienia programu przyciskiem "HOME" i wtedy działa on błyskawicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to ja.

Nie wiedziałem o tym powiem szczerze ale i sprawdziłem chyba wszystkie flagowce tzn. M8, S5, Z3, Z3c(nie flagowiec ale godny uwagi), huawei P8, G3. I nakładka samsunga jak dla mnie jest "ciężka".Ogółem tak jak pisze jeden z kolegów huawei robi robotę. Mnie akurat wychodziła umowa i wziąłem Z3 bo najbardziej się opłacało przy ewentualnej odsprzedaży i bateria jest koks. A że przy okazji mam ubezpieczenie wyświetlacza w ramach abo to zostawiłem bo nigdy nie wiadomo.

Jeśli miałbym wybierać jeszcze raz (biorąc pod uwagę moje preferencje, czyli bateria i prędkość działania) to wybrałbym tak: Z3, huawei P8, M8, S5, G3.

Dla mnie najlepiej optymalizuje system pod swoje urządzenia HTC. Tylko tutaj z baterią średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mialem 3 aktualizacje, tel mam od lipca.

Nie wiem czy wersja androida sie zmienila czy tylko jakas nakladka ale co to za roznica?

Telefon dziala idealnie wiec dla mnie bez znaczenia czy ma androida 5.0 czy 10.1

Poza tym z tego co wiem nie tylko w Huawei przeciagaja sie aktualizacje? :)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Proponuje ustawic na sztywno tryb sieci 2G i wykonac polaczenie w ruchu, najlepiej w samochodzie i zobaczyc jak sie rozmawia przez telefon ktory kosztuje prawie 1,5tys zl. NIE DA SIE. Oczywiscie mozna rozmawiac w 3G ale czesto gesto wlasnie gdzies w drodze, poza duzymi miejscowosciami siec sama przerzuca tryb pracy na 2G ze wzgledu na brak zasiegu w sieci 3G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzuccie jakis link do kondona na SGS6 EDGE bo nie wiem co zapodac. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo dev powiedz lepiej jak ten edge sie spraeuje?

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5614067145

wysłane z prodiża

Edytowane przez endriuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie lezy, dopijam SGS3.

Czekam na zmiane operatora no i na etui.

Dzieki Endriuu, juz zamowilem z linka który mi podałeś.

Prawde mówiąc to jeszcze go nie tesyiwalem tak na poowaznie na razie sluzy do przegladania neta.

Jeszcze pytanie.

Jak przerzucic kontakty z SGS3 na SGS6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontakty najlepiej zsynchronizowac sobie z kontem googla w starym fonie. w ustawieniach kontaktoow to robisz. same sie pojawia w kazdym urzadzeniu skonfigurowanym na to konto.

wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z klapką nie przemawiają do mnie futerały

Mam taki

http://allegro.pl/oryginalne-etui-imak-cristal-samsung-galaxy-s6-i5358604693.html

Tylko że z Note.

Po co przykrywać ładny telefon toną plastiku ?

Edytowane przez kris-krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edge to specyficzny telefon i standardowe etui sie nie sprawdzają. klapki mozna sie pozbyc jak sie komus nie podoba.

wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zegarek Sony daje radę :) Stwierdzam że jednak czasem się przydaje no i bateria ładnie trzyma. W sobotę ładowanie wczoraj dopiero spadło poniżej 30% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mialem 3 aktualizacje, tel mam od lipca.

Nie wiem czy wersja androida sie zmienila czy tylko jakas nakladka ale co to za roznica?

Telefon dziala idealnie wiec dla mnie bez znaczenia czy ma androida 5.0 czy 10.1

Poza tym z tego co wiem nie tylko w Huawei przeciagaja sie aktualizacje? :)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Proponuje ustawic na sztywno tryb sieci 2G i wykonac polaczenie w ruchu, najlepiej w samochodzie i zobaczyc jak sie rozmawia przez telefon ktory kosztuje prawie 1,5tys zl. NIE DA SIE. Oczywiscie mozna rozmawiac w 3G ale czesto gesto wlasnie gdzies w drodze, poza duzymi miejscowosciami siec sama przerzuca tryb pracy na 2G ze wzgledu na brak zasiegu w sieci 3G.

Nigdy nie mialem problemu podczas rozmowy a na "wsiach" tez uzywalem telefonu :)

Takze jak dla mnie to slaby powod :)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...