Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie slyszalem od kogos kto uzytkuje iohona zeby powiedzial na niego zle slowo, nawet gdyby mu sie spalil z przegrzania :D

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To jest dokladnie tak samo jak z samochodami. Miłośnikowi alfy nie przegadasz, że audi jest lepsiejsze i na odwrót

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś kto wydał absurdalne pieniądze na telefon może mówić że nie jest zadowolony hehe :) Pewnie połowa jak nie lepiej będzie sobie wmawiać że co by się nie działo to jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ?

Prawda jest taka że iPhone każdy jeden pod względem parametrów technicznych jest po prostu gniotem

Plus jest ich taki ze są bardzo intuicyjne i proste w obsłudze, bardzo dobrze wspominam 4 jaka miałem, ale technicznie był gratem, jak widzę jak to wszyscy się chwalą że mają srajfona 6 to śmieje się do łez jakimi jeleniami są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :) 3 tysie za zwykły telefon. Za zegarek z tym samym logo 3-4tysie. Laptopy jeszcze lepiej. Nie przekona mnie nawet system żeby tyle płacić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia szajsung i jego soft którego 2gb nie może udźwignąć... Kupilem honor 4x gdzie mam dual SIM LTE aktywne netto za 6 stow.. 8 rdzeni , 2gb ramu i 5,5 cala wysw .. Pierwszy raz mogę powiedzieć że nie przeplacilem za markę ...

Wysłane z Huawei Honor 4X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś tu poleca Samsunga? :) Pomału też z nim się robi jak z nadgryzionym jabłkiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem galaxy s2, s3, s4 a teraz od czasu premiery posiadam note 4. I nie zamienilbym ich na zadne inne tajwany. Flagowce samsunga sa swietnie wykonane, niegdy z zadnym z telefonow nie mialem problemow technicznych, systenowych. No moze poza s3 ktora rozjechalem sobie autem :) aha mialem w miedzy czasie iphone 5s i tez niczego sobie telefonik, ale jak dla mnie byl za maly. Teraz w sumie mysle nad iphonem6 ale jakos nie chce rozstawac sie z notem. Note 4 jest najlepszym telefonem jaki mialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nakładka samsunga muli strasznie. Mówię tu o telefonach S3, S4 i S5. Ide do sklepu obejrzeć tego ostatniego. Klikam galerie chwila przestoju, jestem w jakiejś aplikacji naciskam przycisk home i przestuj jak cholera. Telefon za takie pieniądze a na wszystko trzeba czekać... :kwasny: W poprzedniej G2 tego nie było. NIe używałem nigdy note więc się nie wypowiem. Ale najlepsze jak się piszę na forum androida w S5 czy muli to nikt nie widzi problemu a lag w tych dwóch przypadkach jest straszny. I tak jak ktoś pisał samsungowcy robią się powoli jak Ci z nadgryzionego.... Nigdy nie byłem przywiązany do żadnej marki, oczekuje tylko stabilnej i szybkiej pracy na sprzęcie za te pieniądze.

Kupiłem HTC one m8 telefon naprawdę koks i według mnie HTC ma najbardziej zoptymalizowany system, wszystko dzieje się juz akcja -> reakcja :grin: Gorzej z baterią.

Teraz wziąłem na przedłużenie Z3 i Z3 compact. Telefony też bardzo fajne i w mojej opinie lepsze od samsunga.

Teraz nie wiem czy zostawić sobie duża Z czy compacta :) Bateria w obu chyba najlepsza z obecnych dostępnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej bede chwalil "swojego" P8 :D

Jak na razie zadnej zmuly nie bylo.

Zazwyczaj 60% pamieci uzywane, z czego 45% to system.

Rzadko kiedy dochodzi do 70%.

Standardowe apki do optymalizacji pamieci dzialaja super i czyszcza wszystko co potrzeba :)

Ale wiadomo, ze za P8 swoje trzeba dac i wielu nie zaryzykuje.

Ja w kazdym razie moge tylko polecac!

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej bede chwalil "swojego" P8 :D

Jak na razie zadnej zmuly nie bylo.

Zazwyczaj 60% pamieci uzywane, z czego 45% to system.

Rzadko kiedy dochodzi do 70%.

Standardowe apki do optymalizacji pamieci dzialaja super i czyszcza wszystko co potrzeba :)

Ale wiadomo, ze za P8 swoje trzeba dac i wielu nie zaryzykuje.

Ja w kazdym razie moge tylko polecac!

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Tomek a ile ci trzyma bateria? Nie jest zbyt duza jak na wyswietlacz 5.2 :( zastanawiam sie nad nim albo nad innym chinczykiem lenovo ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładuje codziennie. Ale tylko dlatego, że tak mi wygodniej.

Bo jeśli ładuje w nocy, odlaczam rano to wieczorem mam jakies 30-40% przy normalnym użytkowaniu.

Wiec kolejne ladowanie by wychodzilo w polowie nastepnego dnia, co jest totalnie bez sensu.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest najlepsze z tego wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem i co tyle krzyku z ta bateria :D

Srajfon trzyma tak samo, siostry S5 tez, znajoma ma z3 i tez mowi to samo.

Wiec jesli komus bateria trzyma dwa dni to ewidentnie malo uzywa telefonu. Teraz kazdy smartfon z ekranem >5" bedzie trzymal podobnie. A czy to bedzie 1 dzien czy 1,5 to juz chyba znikoma roznica :)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie mozna wciagnac pany P8 Lite za 950 pln i smiga jak P8. bez zamul itp. nie ma sensu przeplacac.

wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzieland mój kolega ma sony m2 czy m8 nie pamiętam i trzyma mu tydzień a nawet 9 dni przy normalnym użytkowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzieland mój kolega ma sony m2 czy m8 nie pamiętam i trzyma mu tydzień a nawet 9 dni przy normalnym użytkowaniu

To chyba tylko leży.

Ja w zetkach mam 2 dni spokojnie ale używam LTE i wifi,lokalizacji nie potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No poważnie, jeździłem z nim 8 godzin w pracy i widziałem że używa. Pokazywał mi ile od ostatniego ładowania chyba było 7 dni i miał jeszcze ok 17 % i mówi do mnie ze spokojnie półtora dnia potrzyma, gdybym nie widział to bym nie mówił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...