Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chociażby z tego że nie ma w nim połowy przydatnych rzeczy co w wersji na androida. Chociażby pkt Vitay,szybkiego nagrywania trasy(trzeba się naklikać),poziomu kierowcy itd. Normalnie po 5min miałem dość. Jak nie jeździł na wersji z Androida to nie wiem co traci,takie moje zdanie. Jakoś teraz w tym miesiącu ma być 10 na pc. Dostałem jakiś czas temu zaproszenie do pobrania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi ladowarkami to nie ma zadnych przeszkod zeby uzywac "mocniejszych"?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Nie ma, nie ładujesz prądem rzędu 10 amper, także spoko, ogniwa to na spokojnie wytrzymają, a na pewno do czasu kiedy zmienisz telefon [emoji6]

Wysłane z mojego SM-G388F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może wy będziecie mieli pomysł co zrobić, bo Huawei Consumer Polska na FB nie odpisuje :P

Chodzi o to, że w P8 (być może w innych telefonach też) jest coś takiego jak "Aplikacje chronione w tle". Daje to niby możliwość aplikacją działania w tle, po wyłączeniu ekranu. No ok w miarę rozumne i logiczne :) Mam zaznaczone: Gmail, aplikacja FB, Messenger, Whatsupp.

Oprócz tego w "Akceleratorze telefonu" można sprawdzać co w tle właśnie jest uruchomione i można to wyłączać, żeby pamięć RAM nie była zjadana no i żeby bateria dłużej wytrzymała.

I właśnie teraz nasuwa się moje pytanie. Mam tak jak wyżej zaznaczone te 4 apki, żeby chodziły w tle. I gdy wyłączę je wszystkie w tym akceleratorze (żeby totalnie nic nie było odpalone oprócz systemu) to teoretycznie nie powinny one dawać powiadomień, bo są wyłączone. Ale gmail np. daje i ma wywalone czy jest wyłączony czy nie :D WHY?

A np. Messenger mimo, że jest odpalony to czasami nie daje powiadomień? Nie wiem czy musi być też odpalony FB? Teoretycznie powinien chodzić oddzielnie, bo po to jest?

I druga sprawa. Czasami widzę w tym akceleratorze, że jest odpalony Skype, Youtube czy Sklep Play mimo, że ich nie odpalam? What the f*ck?

Może nie jest to wielki problem ale właśnie takie pierdoły irytują najbardziej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są uroki androida. Chcesz wyłączać powiadomienia oddzielnie dla każdej aplikacji kup iPhone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi ladowarkami to nie ma zadnych przeszkod zeby uzywac "mocniejszych"?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Żona ma alcatela idola i zaczęła ładować go moją ładowarką od G2. W ciągu niecałego miesiąca bateria spuchła. Dobrze, że na gwarancji był więc wymienili.

Edytowane przez Onkel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są uroki androida. Chcesz wyłączać powiadomienia oddzielnie dla każdej aplikacji kup iPhone :)

Ale ja moge wylaczyc powiadomienia dla wszystkiego z osobna. Nie ma z tym najmniejszego problemu. Nie zrozumiales chyba pytania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gmaila nie możesz napisałeś :) tym się zasugerowałem.

Edytowane przez Joziek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie chodzi o samo powiadomienie, tylko o to po co zaznacza sie aplikacje chronione skoro i tak chodza w tle. Powiadomienia nie maja tu nic do rzeczy

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy Z2 - aktualiziwaliscie swojego Andka do wersji 23.0.1.a.0.167? Jeśli tak to czy warto,jakie zalety i wady.Telefon mam bez roota jak coś :-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany

Mój s4 próbuje ciągle przejśćjakąś aktualizację. Ciągle się wywala, a potem jest komunikat o tej treści: Nie można zaktualizować oprogramowania układowego. Spróbuj ponownie za pomocą oprogramowania komputera (Kies) lub odwiedź centrum serwisowe firmy Samsung.

Jak sobie z tym poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło rany .... aktualizuje przez wciśnięcie Ok na ekranie - nie mam pojęcia co się kryje za pytaniem .... sorry :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli OTA

Podłącz do kompa i ze strony

http://www.samsung.com/pl/support/usefulsoftware/KIES/

pobierz kies 3

Najpierw pobierz i zainstaluj, później fona podłącz.

Edytowane przez POWER-KRIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko to mu chyba zrobi WIPE, czyli wyczyści telefon do fabryki.. Poczytaj jak zaktualizować soft Odinem, jak robisz ori fw to flagi nie nabijesz, przez co nie stracisz gwarancji. Wszystko do znalezienia pod hasłem "aktualizacja oprogramowania odin". Polecam ten sposób, można uniknąc wielu problemów związanych z aktualizowaniem przez Kiesa

Wysłane z mojego SM-G388F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem wiele razy przez Kies jak miałem Samsungi i nigdy nie było problemów. Czasem w telefonie nawet pokazywało że nie ma aktualizacji a przez Kies było;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś ma aktualną AutoMapa na EU, jadę do Chorwacji i przydała by się w razie w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij sobie HERE - darmowa z trybem offline. Całkiem niezła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś ma aktualną AutoMapa na EU, jadę do Chorwacji i przydała by się w razie w.

peb.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...