Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tylko trochę powrócę do tematu klawiatur: klawiatura google ma zarówno pisanie przez przesuwanie, jak i tapanie. SwiftKey również jest za friko i ma wyżej wymienione ;)

Appki mimo, że są wyłączone, to nadal będą gromadzić dane. Odinstalowanie ich przeważnie kończy się z koniecznością powrotu do ustawień fabrycznych, ponieważ będzie wywalać bład usługi google. Przenoszenie nic nie da również, gdyż będzie w rezultacie to samo.

Jedyną opcja sensowna to wrzucenie Custom Romu + mini gappsy zawierające tylko np. sklep play.

Wytapatane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czym najlepiej przywrócić zdjęcia które z telefonu usunął mi program czyszczący podany na jednej z poprzednich stron?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie taka sprawa. Na tym Huaweiu podczas przegladania fb z poziomu aplikacji filmy automatycznie sie odpalaja ale bez glosu. Dopiero jak je klikne to otwieraja sie w nowym okienku juz z glosem. Ocb?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba gdzieś to w opcji jest kiedyś to widziałem u siebie

Chyba gdzieś to w opcji jest kiedyś to widziałem u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W apce fb w ustawieniach znalazlem odtwarzanie filmow po wifi i jest to wlaczone. Dzwieki niby tez. Ale niestety nie chodzi

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym najlepiej przywrócić zdjęcia które z telefonu usunął mi program czyszczący podany na jednej z poprzednich stron?

Masz synchronizację z kontem google? Jak tak to problemu nie ma, jak nie to przywracanie danych programami trzecimi ale nie gwarantuję, że odzyskasz wszystko.

Wytapatane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie taka sprawa. Na tym Huaweiu podczas przegladania fb z poziomu aplikacji filmy automatycznie sie odpalaja ale bez glosu. Dopiero jak je klikne to otwieraja sie w nowym okienku juz z glosem. Ocb?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Przecież przy którejś aktualizacji fb mówili że to nowa fukncjonalność :wink: Także jest ok :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ok :) Irytowalo mnie to ale skoro tak ma byc to ok

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym najlepiej przywrócić zdjęcia które z telefonu usunął mi program czyszczący podany na jednej z poprzednich stron?

Masz synchronizację z kontem google? Jak tak to problemu nie ma, jak nie to przywracanie danych programami trzecimi ale nie gwarantuję, że odzyskasz wszystko.

Wytapatane

Wyłączyłem to bo szkoda neta było , teraz mam , może się uda bo nic nie nad pisałem na ich miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam okazję bawic sie Ascend P8 Lite obecnie.

bardzo dobrze wykonany telefon. mnogosc funkcji, 2GB ram i swietny wyswietlacz 5" za 1000 pln brutto. moge spok9jnie polecic.

wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem się z kolegą, który ma m8 i powiem szczerze, że nie wiem co robić. Fajny telefon, szybko działa ale obudowa jest strasznie podatna na zarysowania. Mimo tego, że trzyma telefon w etui, dostaja się tam drobinki z kieszeni i już widać wokół obiektywu wytarcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze kazdy telefon mniej czy bardziej bedzie sie rysowal. W koncu taka ich natura :)

Ja na p8 zakupilem silikon za 9 zl i jak na razie jestem zadowolony. Przylega wrecz idealnie i w koncu telefon nie wyslizguje sie z dloni

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam już nie wiem. Mam jeszcze chwile na zastanowienie. W sumie zostaje S5, Z3 i ewentualnie P8. Trzeba chyba przepić sytuacje :wink::kox:

Samsung średnio mi się widzi. Z3 pisaliście, że wyświetlacz lipny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, kupiłem xperie m4 i irytuje mnie jedna rzecz, nie mogę zmienić ekranu blokady. po zablokowaniu i odblokowaniu guzikiem pokazuje mi się ekran który ustawiłem ale po chwili zmienia się na stary ekran... może mi ktoś pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam P8.

Po przesiadce z S3 roznica jest naprawde widoczna (chodzi o plynnosc i szybkosc otwierania/przelaczania aplikacji).

Innych rzeczy na razie nie testowalem :(

Ale wyswietlacz mi bardzo pasuje. Nie widze roznicy pomiedzy moim S3. Oczywiscie mam na mysli kolory. Bo w P8 full hd.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał niedawno S6 Edge 128GB. Daj chyba Koło 4 tyś i po kilku dniach sprzedał haha :) Stwierdził że nie wart tyłu pieniędzy i jeszcze strasznie się rysuje wyświetlacz mimo Gorilla Glas. Faktycznie pod światło widziałem sporo rys. A nie traktował jakoś hardcorowo. Teraz ma G4 i na razie nie narzeka ;P

Ja nadal jestem na etapie szukania Lumi 930. Tylko kartę SIM musiałbym wymienić na Nano...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze trzeba byc dyletantem zeby wydac na telefon 4 tys...

wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...