Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj również do pobrania..

http://www.apkmirror.com/apk/facebook-2/lite/

Osobiście nie sprawdzałem, ale czytałem że jednym działa elegancko, a drugim wcale [emoji6]

Wysłane z mojego SM-G388F

Edytowane przez j3drula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie co teraz fajnego można kupić z min. 2 GB ramu i wyświetlaczem około 5" do 1300 zł. Raczej używany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie skończył mi się abonament w zas****m playu

zgłosiłem przejście na kartę od 01.07 i dzisiaj dostałem ofertę:

39,99PLN za Formułę 4.0 unlimited (nielim. play i inne komórkowe, sms/mms) z 1,5GB

i tak nie warto, od 2008 byłem u nich, przechodzę na kartę, docelowo chyba w Mobile Vikings wyląduję :decayed:

Ja z oferty na kartę przeszłem na abonament w Orange i dali mi ofertę 29,99 2GB neta połączenia i smsy nie limitowane :D

Ja dostałem teraz w play na przedlużenie umowy nielimitowane do wszystkich sieci, smsy/mmsy darmowe + 4GB internet w tym przez pół roku internet bez limitu.

Dodatkowo przez pierwszy m-c darmowe połączenia na numery stacjonarne choć na stacjonarne zdarza mi się tylko zadzwonić 1-2 razy max w ciągu m-ca wiec nie potrzebuje

Edytowane przez jaco124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja założyłem temat na forum playa odezwali się do mnie play4you i tak czekam dwa tygodnie na kontakt z konsultantem, chyba trzeba będzie zmienić operatora

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co teraz fajnego można kupić z min. 2 GB ramu i wyświetlaczem około 5" do 1300 zł. Raczej używany.

To ja polecam LG G3. Mam około pół roku i jestem mega zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie mają one lekkiej zawiechy niekiedy???

Edytowane przez Onkel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie skończył mi się abonament w zas****m playu

zgłosiłem przejście na kartę od 01.07 i dzisiaj dostałem ofertę:

39,99PLN za Formułę 4.0 unlimited (nielim. play i inne komórkowe, sms/mms) z 1,5GB

i tak nie warto, od 2008 byłem u nich, przechodzę na kartę, docelowo chyba w Mobile Vikings wyląduję :decayed:

Ja z oferty na kartę przeszłem na abonament w Orange i dali mi ofertę 29,99 2GB neta połączenia i smsy nie limitowane :D

Ja dostałem teraz w play na przedlużenie umowy nielimitowane do wszystkich sieci, smsy/mmsy darmowe + 4GB internet w tym przez pół roku internet bez limitu.

Dodatkowo przez pierwszy m-c darmowe połączenia na numery stacjonarne choć na stacjonarne zdarza mi się tylko zadzwonić 1-2 razy max w ciągu m-ca wiec nie potrzebuje

Czytaj dobrze umowy bo mi wychodzi ze te nielimitowane to max 10GB, a potem tak zwolni że nie da się korzystać.[emoji12]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie mają one lekkiej zawiechy niekiedy???

Jak każdy Android lubi czasem pomyśleć. Ale ogólnie to lata pięknie. No i fotki kozak jak dla mnie. Dawno lustra nie wyciągałałem bo mi się nie chcę i sobie tym :) Minus to dla mnie jedynie bateria. Użytkuje bardzo intensywnie-kilka gier online,sporo internetu (miesięcznie mam około 2-3GB...rekord to chyba trochę ponad 8GB),smsy,połączenia i zdjęcia. Bateria ciężko żeby wytrzymała do końca dnia. Najdłużej to mi wytrzymała półtora dnia. A bywają dni że ładuje z 3 razy dziennie. Wyświetlacz swoje zjeść musi. Ojcu udało się do prawie 3 dni,ale on tam mało co korzysta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z3 compact - bateria na duży plus, mocno użytkuje neta i nawet półtora dnia do dwóch wytrzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie zacząłem się zastanawiać nad dużą Z3. Ktoś ma?Może się wypowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z3 to przede wszystkim marny wyswietlacz. placisz za smart premium a wyswietlacz masz lepszy w Gocleverach...

wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja systemu Z1 na 5.0.1 całkiem spoko ale mam tak czasami że kontakty są zatrzymane czy inne aplikacje ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z3 to przede wszystkim marny wyswietlacz. placisz za smart premium a wyswietlacz masz lepszy w Gocleverach...

wysłane z prodiża

No to teraz już nie wiem co brać... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem tego zdania że Sony ogólnie ma kiepskie wyświetlacze... Pamiętam jak kolega kupił Z3 i jak go wziąłem to ogólne rozczarowanie. Aparat nawet ok,ale wyświetlacz kiepskawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTC One M8 jak i M7 to swietne fony. mozesz brac w ciemno M7

wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje Galaxy S4. Mialem S5 i go sprzedalem. W S5 mamy to samo co w S4 tak naprawde, a jest drozszy o kilka ladnych stow.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung odpada. Miałem s4 i nie tylko tego samsung uważam że źle dysponuje pamięcią ram co przekłada się.na.lekkie spowolnienia.

M8 muszę obejrzec realnie i zobaczyć czy faktycznie tak się nagrzewa jak piszą w recenzjach.

Wybór jest między G3 i M8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung odpada. Miałem s4 i nie tylko tego samsung uważam że źle dysponuje pamięcią ram co przekłada się.na.lekkie spowolnienia.

M8 muszę obejrzec realnie i zobaczyć czy faktycznie tak się nagrzewa jak piszą w recenzjach.

Wybór jest między G3 i M8

Mialem G3. Wszystko super tylko jest wedlug mnie za duzy. To jest raz. Dwa, LCD zzerza tyle % baterii, ze pol dnia ledwo wytrzymuje. Mimo, ze LCD jest juz przyciemniony itp. Mala pojemnosc baterii. O M8 sie nie wypowiadam bo go nie mialem :)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór jest między G3 i M8

Jeśli w tej samej cenie to wybór jest prosty,M8.HTC ma najszybszą nakładkę jeśli chodzi o zeszłoroczne flagowce (fakt jest trochę wykastrowana ale co potrzeba jest).Grzeje?Pomyliłeś chyba z M9.Jedyny minus M8 to aparat,i w tym aspekcie G3 wygra.W G3 ta rozdzielczość ekranu zabija tego fona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...