Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No wydajnościowo G3 dostaje po dupsku przez wyświetlacz. Bateria też. Ale obraz jest kozak :) A HTC był u mnie kiedyś w planach,fajnie leży w dłoni,ale jakoś mnie nie przekonał. Dobrze by było jakbyś sobie jeden i drugi wziął w łapkę,chwilę się pobawił i jakieś tam odniesienie będziesz miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem jak Twoje poprzednie Samsungi ale mam Galaxy Note III i jestem zadowolony .

To mój 3 telefon z serii Note, Sony Z 1 i Z 2 miał szwagier...obydwa non stop na gwarancji....stwierdził że nigdy wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Note nie miałem żadnego dlatego o nich się nie wypowiem. Ale pozostałe flagowce S prawie wszystkie.

Nic wejdę we wtorek do sklepu i zobacze M8 jeśli będzie dobrze leżał w ręku to wezmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dla posiadaczy GALAXY S6
W dniu wczorajszym z S6tek zniknely opcje wylaczania transmisji komorkowej z górnej belki....
Ratunek na te przypadłosc to przywrócenie ustawień fabrycznych - info od SAMSUNGA.

Edytowane przez simon__75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung odpada. Miałem s4 i nie tylko tego samsung uważam że źle dysponuje pamięcią ram co przekłada się.na.lekkie spowolnienia.

M8 muszę obejrzec realnie i zobaczyć czy faktycznie tak się nagrzewa jak piszą w recenzjach.

Wybór jest między G3 i M8

Mam M8 bateria trzyma mi 2 dni włączone WiFi blutek komórkowy transwer danych jasność max nigdy nie odczułem aby się grzał na bieżąco wyłączam apki działające w tle.Pięknie się prezentuje w ręku nie obrażając posiadaczy szajsungów nigdy nie kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem mnóstwo Samsungów i też nie wrócę :) Nic nie mam do tej firmy,ale nie podoba mi się podejście do klienta(reklamacja tv masakra,jak padła mi płyta główna w nowym tv LG to przyjechali bardzo szybko i po jakimś czasie dostałem poleconym przeprosiny za awarię i pół roku Filmbox za darmo. Pierdoła,a cieszy) i chore ceny za sprzęt. Reklama i marketing muszą kosztować... Mając teraz sprzęt stwierdziłem że konkurencja jest tańsza i w niektórych aspektach lepsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się jeszcze nigdy samsung nie popsuł.

Nie bronię marki i wg, ale w domu mam z 6 sztuk samsunga.

Lg się zepsuło... Dostałem nowe :) też spoko.

Z HTC miałem problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od 2009 jade na smart samsungach.

Galaxy Spica

S Advance

S3

S4

Note 3

zaden mi sie nie zepsul. znajomym tez szajsungi hulają az milo.

teraz szykuje sie na S6 Edge jak troche pojdzie cena w dol.

wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam aż cena G4 spadnie. Bawiłem się trochę i dla mnie telefon numer jeden :)

A sprzęt to się może każdej firmy zepsuć. Ważne jest podejście do klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zaczynałem od Spicy (jeśli o Android chodzi) potem kilka HTC, iPhone, galaxy s2, note 1, 2, 3 , tab 3 , 4, iPad 1, iPad 2

Żaden samsung się nie zepsuł, apple też.

HTC HD 2 - dwie wymiany płyty głównej

HTC Desire HD - wymiana płyty głównej

HTC ONE X- wymiana płyty, potem dotyk, po wymianie na gwarancji rozkleił się po 3 miesiącach.

Edytowane przez Joziek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze temat rzeka każdy lubi to co ma i wydał za gadżet 2koła to nawet jak się na kiblu zawiesi fejs to będzie chwalił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung odpada. Miałem s4 i nie tylko tego samsung uważam że źle dysponuje pamięcią ram co przekłada się.na.lekkie spowolnienia.

M8 muszę obejrzec realnie i zobaczyć czy faktycznie tak się nagrzewa jak piszą w recenzjach.

Wybór jest między G3 i M8

Mam M8 bateria trzyma mi 2 dni włączone WiFi blutek komórkowy transwer danych jasność max nigdy nie odczułem aby się grzał na bieżąco wyłączam apki działające w tle.Pięknie się prezentuje w ręku nie obrażając posiadaczy szajsungów nigdy nie kupie.

Oto mi chodziło. Miałem wcześniej ze dwa modele HTC i byłem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie moge na szajsunga narzekac. Mialem idalej dzialam na s2. Drugi tel s5 i poki co zlego slowa nie powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie czy to tylko mojemu koledze tak się dzieje czy ogólnie tak jest

Ma sony Xperia m2 i bateria mi trzyma 7-8 dni, w życiu mu nie uwiezylbym ale patrzę na 36 % wskaźnik pozostało 2 dni a czas od ostatniego ładowania ponad 5 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie czy to tylko mojemu koledze tak się dzieje czy ogólnie tak jest

Ma sony Xperia m2 i bateria mi trzyma 7-8 dni, w życiu mu nie uwiezylbym ale patrzę na 36 % wskaźnik pozostało 2 dni a czas od ostatniego ładowania ponad 5 dni

Chyba lezy w trybie czuwania :D Nie chce mi sie wierzyc... Jesli bylaby to Nokia 6310i to jestem w stanie to uwierzyc. Ale nie snartfon ze zracym baterie lcd itp :/

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie było tak że jak kupił to przez noc mu wyladowywalo baterie i oddał do gwarancji

Wgrali nowy soft twierdząc że z baterią jest Oki wszystko i od tamtej pory tak ma

Siedziałem z nim 8 godzin w aucie i pisał smsy dzwonił na fb siedział i zjadło mu dosłownie procent czy dwa

No jakby mi tego nie pokazał to bym nie uwiezyl jakąś anomalia normalnie

Edytowane przez bediks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia jak dużo zbędnego softu działa w tle ;) Mam Samsunga Galaxy S Duos 2 który jak normalnie dzwonię, piszę, czasem coś w necie sprawdzę trzyma luźno 4dni, a rekord to 8 dni :D

Ale...

* mam nie brandowany soft,

* powyłączałem co się dało i co miało w nazwie aktualizacja :decayed:

* na co dzień mam podświetlenie wyświetlacza na minimum, bo w budynku to i tak daje po oczach, a tylko na zewnątrz podjaśniam bo nic nie widać

* regularnie czyszczę mu pamięć RAM i wyłączam nieużywane aplikacje ;)

* a i w sumie najważniejsze, moja karta z Play działa w trybie GSM bo nie potrzebne mi 3G ;) a tylko Aero jest w 3G jeśli włącze neta

Da się, tylko trzeba trochę poszukać co tak na prawdę smartfon robi ;)

Edytowane przez rade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie w z3 compact non stop lte lata aktualizacje mam włączone w domu WiFi non stop i trzyma ponad dzień więc wierzę że jakbym się uparl i popracowal nad tym to by trzymał piąte dni

Ale

Nie po to wziąłem taki telefon sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem mnóstwo Samsungów i też nie wrócę :) Nic nie mam do tej firmy,ale nie podoba mi się podejście do klienta(reklamacja tv masakra,jak padła mi płyta główna w nowym tv LG to przyjechali bardzo szybko i po jakimś czasie dostałem poleconym przeprosiny za awarię i pół roku Filmbox za darmo. Pierdoła,a cieszy) i chore ceny za sprzęt. Reklama i marketing muszą kosztować... Mając teraz sprzęt stwierdziłem że konkurencja jest tańsza i w niektórych aspektach lepsza :)

Wbijam kij w mrowisko: Mam Ace 2, a po nim przerabiałem zarówno iPhone'y jak i Flagowe modele Samsunga. I wiecie co? Jak ktoś sobie radzi z Androidem, to poradzi sobie i nawet na w/w telefonie. Nie jest wielki, a to dla mnie plus, bo przy S4 czy 5 czułem, że coś mi się- za przeproszeniem- w jaja wrzyna ;) To nie do końca jest wina systemu, że ludzie narzekają, tylko 95% to właśnie wina ludzi :) Mam Asa i przy nim zostanę póki co. Dziwię się też, jak ludzie mogą wymieniać telefon co rok/dwa "bo nie działa". Jeśli chodzi o podejście do klienta i uwaliła mi się opcja sparowania obrazu z telefonu (słuchawka Samsunga, telefon też), to sami oddzwaniali przez tydzień sugerując co mogło pójść nie tak + zdalna naprawa z ich siedziby w moim domu. Jakoś nie mogę na nich narzekać i prawdopodobnie dlatego posiadam ich sprzęty, ale wiadomo, gdzie dwóch ludzi tam trzy opinie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...