Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego wybór padł na htc m8 ale tzieland ma jeszcze opisać P8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mi nie laguje porównując do innych telefonów z androidem. Porównując z Windowsem to już widać że kafelki są szybsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie P8 od paru dni ale nie mam dalej aktywnej karty i prakrycznie ciągle korzystam ze starego fona.

Ale na wifi troche smigam po necie i daje rade.

W porownaniu do SGS3 nie muli, nie zacina sie, nie zawiesza, nie lapie czarnego ekranu. Wszystkie operacje wykonuje natychmiast.

Przelaczanie pomiedzy np aparatem, internetem a facebookiem bez najmniejszych lagow.

Jedyne co mnie na razie drazni to szybkosc pisania. Chodzi o to, ze jak pisze wiadomosc to w sgs3 "klawisze" reaguja blyskawicznie na dotyk. W P8 natomiast SPACJA i tylko ona ma jakies delikatne opoznienie i nie mozna jej nacisnac po bardzo szybkim napisaniu slowa. Po prostu nie reaguje. Trzeba po prostu ulamek sekundy odczekac i wtedy wcisnac. Jak dla mnie irytujace troszeczke bo juz nauczylem sie pisac bardzo szybko wiadomosci i ta spacja strasznie to wszystko spowalnia.

Co do innych atrybutow P8 to ciezko jak na razie mi sie wypowiadac bo nawet jednego zdjecia nie zrobilem. Chcialbym sprawdzic ta funkcje "malowania swiatlem" ale tak jak napisalem telefon lezy praktycznie ciagle na polce i czekam az aktywuja karte :/

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam klawiatury TouchPal pisanie poprzez przesuwanie palca po klawiaturze. Spacje sam wstawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem tych klawiatur co sie przesuwa palcem?

Wole tradycyjne :)

Dodaje foto z bateria [emoji14]

44e2072e501cf3ca7a8b3a9a91e52535.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie pisania SMS czy innego niż swipe

Edytowane przez bediks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wolę tradycyjnie w T9. Najszybciej mi idzie. Przesuwanie paluchem jakoś mi nie podchodziło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swipe jest super ale płatny :(

TouchPal to samo ale za free... Jeszcze można prędkość pisania mierzyć :)

Jak dla mnie to pisanie przez przeciąganie wymiata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam czy nie zamienić mojego G3 na coś z Windowsem. Może lumie 930. Tylko gdzieś się muszę pobawić czy ten wyświetlacz mi podejdzie i jaka jakość zdjęć. Bo mój ma wysoko poprzeczkę założoną :) Chociaż gdzieś czytałem że ponoć Windows 10 ma mieć możliwość instalacji na telefonach z androidem. Możliwości nie ma obecnie na 8.1,tylko nakładki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiegoś słabego androida to może byłbyś zadowolony ale z G3 na WP?Nie ma opcji.

Wysłane z LG G Flex 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy dłużej nie miałem Windowsa. Ten stary był porażka. Teraz jest to czego mi brakowało,więc czemu nie? Czasem G3 jak każdy Android złapie muła i to wkurza. A żona teraz jedzie na lumii 620 i jeszcze ani razu. A jakie to ma bebechy porównując do mojego. Jestem zadowolony z G3 ale pora na zmianę. A G4 jeszcze drogi. Dlatego patrzę w stronę Lumii. A z Androidów nic specjalnego. Najważniejszy jest aparat,potem na równi wyświetlacz i bateria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o aparat to ten z Lumii 930 jest lepszy niż w G3. Wyświetlacz też na korzyść lumii, mimo mniejszej rozdzielczości, wnioskując z opinii na forach. Co do baterii to tu delikatna przewaga g3, mimo sporo pojemniejszej baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z wyświetlaczem nie byłbym taki pewien. U mnie około 550ppi a Nokia około 450ppi. Niby człowiek nie widzi różnicy powyżej 400 ale każdy kto widzi wyświetlany obraz na G3 jest zachwycony. Zresztą tak jak pisałem,wyświetlacz nie jest priorytetem. Muszę obadać w łapkach tą 930

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wstrzymaj się do wyjścia WP10,może MS rzuci jakiegoś flagowca.Coś tam przebąkują już o nowym modelu ze Snapem 808,3gb ramu,zdaje się.

Wysłane z LG G Flex 2

Edytowane przez chudy13101980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po premierze WP10 MS wypuści dwa flagowce. Ma to być Lumia 940 - 5,2", snap 808, 3gb ramu, 17 mpix - https://wpworld.pl/43606/lumia-940-w-gfxbench/

Oraz Lumia 940 XL - 5,7", snap 810, 3gb ramu, 20 mpix - https://wpworld.pl/43664/microsoft-lumia-940-xl-czy-taka-bedzie-ostateczna-specyfikacja/

Takie wieści krążą... Jednak cena będzie spora.

A taka Lumia 930 nie jest droga, a daje radę, no i dostanie aktualizację do "10".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Nokia930 chyba jeden z lepszych z kafelkami . Ja wierny jestem Note3 a jeśli bym zmieniał to tylko na Note4. No chyba że na 5 (żart) dopiero jak wejdzie jesienią. Tylko cena będzie pewnie powalająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem przed zmianą telefonu bo niedługo wychodzi mi umowa. Wybór padł na HTC M8. Sprzedałem swoją G2 i mam obecnie lumie 520 jako przejściowy. 512 ramu a żadnej zwiechy, przycinki itp. Raz mi się sam zresetował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...