Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Prosze o ocene modyfikacji AFN +Turbo AWX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Prosze o analize logow jest chip,jest turbo awx,nadkole s4,wyczyszczony IC

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/patrykziomn11_48363.html

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/patrykziomn11_48364.html

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/patrykziomn11_48365.html

Grupy:007 - http://vaglog.rtnet.pl/patrykziomn11_48366.html -- Zrobilem od razu po ostatnim logu dynamicznym

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/patrykziomn11_48367.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/patrykziomn11_48368.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/patrykziomn11_48369.html

Grupy: 001,001 - http://vaglog.rtnet.pl/patrykziomn11_48370.html

Niektore logi bylo pod gore,zadne z gorki.Pozdrawiam

Prosze o napisanie ile mniej wiecej moze miec to koni i jaki NM[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 17:44_________________________________________________Aha dodam ze fele 215/45/17

4 osoby na pokladzie,pol baku i bagaznik nie byl pusty :wink4: :wink4: :naughty: :naughty:

Opublikowano

to da się tak po logach sprawdzić ile koni siedzi pod maską ?

myślałem zawsze że od tego hamownia :)

Opublikowano
  • Autor

po czasach bardziej.Najpewniejsza to hamownia,ale mniej wiecej,pi razy drzwi mozna wywrozyc.

Opublikowano
  • Autor

mam ten programik juz pare latek,sprawdzalem nim z 2-3 razy akurat nie swoj i nie byl do konca wiarygodny.

Opublikowano

kolego ogarnij sobie program do pomiaru mocy KPower chyba tak to się nazywało.

wpisujesz tam mase samochodu. ciśnienie atmosferyczne i but..

podobno działa ale wątpię że pokaże dokładne wskazania

pozdr

mariusz

ps jest gdzieś na forum artykuł o tym

Opublikowano
  • Autor

przeczytaj moj post wyzej,i odnies sie do postu grabsona :wink4:.Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

no ta trochę ta :)

za szybko piszecie :)

:)

Opublikowano

sam pisales ten program ?

ze nie miales hamowanego auta

Opublikowano
  • Autor

Dobry kolega zrobil

Opublikowano

a furka jak teraz jezdzi ?

Opublikowano
  • Autor

wpycha na kazdym biegu.Tylko mi pali duzo przy dynamicznej,ale na serii tez mial tak.

Opublikowano

czyli jakie masz spalanie ?

Opublikowano
  • Autor

przy dynamicznej widze jak wskaznik opada.jak jade spokojnie do 160 to jeszcze ujdzie,ale jak daje w pedzel na kazdym biegu albo jade 200-220 to juz wtedy idzie jak glupie.Liczylem ze na baku bym zrobil wtedy 480km.[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 18:58_________________________________________________ale to nie wina softu

Opublikowano

moc przeciez nie bierze sie z powietrza :wink4:

mi na serii przy dynamicznej jezdzie ale bez psychopaty pali 7l tylko ze u mnie 4 i 5 jest slaba niestety :kwasny: jak dobrze pojdzie w tym tygodniu zaloze wtryski od 110 i zobaczymy jak wtedy bedzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Powiem tak,przy wolnej zejde do 5.5 mam alu 17.No u mnie teraz jest mocna 4 i 5 ,dodatkowo jeszcze mam najdluzsza skrzynie w afn - prawie jak w AJM

Opublikowano

Powiem tak,przy wolnej zejde do 5.5 mam alu 17.No u mnie teraz jest mocna 4 i 5 ,dodatkowo jeszcze mam najdluzsza skrzynie w afn - prawie jak w AJM

jaka masz predkosc przy 3tys obrotow na 5 ?

Opublikowano
  • Autor

nie chce klamac ale 150-155

Opublikowano

nie chce klamac ale 150-155

niezle :kox: to prawie tak samo jak AWX :kox:

u mnie przy 3tys na 5 jest 135 wiec po autostradach nie posmigam za szybko :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.